زاگرس ماشین کرج

دستگاه بادکن بطری

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دستگاه بطری بادکن

دستگاه بادکن بطری یا پت ، دستگاهی جهت آماده سازی ظروف مواد غذایی ، دارو ها و بطری ها می باشد، در واقع این دستگاه، قالبی دارد که باعث تغییر شکل ظروف با حرارت دادن می شوند و این دستگاه با دمش باد به شکل قالب تغییر شکل می دهد. تغییر شکل به کمک یک هیتر یا دستگاه گرماده از طریق مکانیزم های متفاوتی صورت می گیرد. اگر حرارت دهی اولیه انجام نگیرد، عملیات بی نتیجه مانده و دچار مشکل می شود،

به طور کلی دستگاه های باد کن دارای دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشند، توالی کارها پراهمیت بوده و بایستی به درستی صورت بگیرد این توالی معمولاً به این صورت می باشد : قرارگیری مواد پت در دستگاه ، انتقال به دورن قالب، دمیده شدن باد، خنک شدن و خروج از قالب .

معرفی پت (PET)

مواد پلاستیکی پت یکی از بهترین موادی است که موارد بهداشتی و سلامت در آن رعایت شده و بهترین نوع مواد برای تولید بطری های نوشیدنی و موادغذایی و خوراکی می باشد. این ماده یکی از زیرمجموعه ی مواد پلاستیکی و مخفف پلی اتیلن ترفتالات می باشد که به آن اختصاراً پت گفته می شود.

برای سفارش و خرید دستگاه بادکن بطری می توانید با ما در ارتباط باشید.

پت از دسته مواد بی خطر است و عدد مربوط به سلامت آن برابر با یک است که نشان دهنده بی خطر بودن آن می باشد ، موارد کاربرد این پلاستیک ها بیشتر برای ساخت الیاف مصنوعی ،بسته بندی مواد غذایی و بهداشتی و غیره می باشد و این دسته از پلاستیک برخلاف نام علمی آن فاقد پلی اتیلن می باشد.

معرفی دستگاه بادکن بطری ماشین سازی زاگرس کرج مدل MAZ1000

این دستگاه سه کویته فول اتوماتیک شامل : Oven، بادکن، بالابر بطری و بالابر پریفرم می باشد. کمپرسور مورد نیاز اسکر و بوستر 5.4 متر مکعب می باشد. چیلر مورد نیاز 5 تن بوده و سرعت کارکرد دستگاه 3000 عدد بطری در ساعت می باشد.

برق مورد نیاز برای این دستگاه 3 فاز بوده و 14 الی 28 کیلووات برق نیاز دارند.

ابعاد دستگاه از لحاظ ارتفاع 450 سانتی متر و عرض دستگاه 450 سانتی متر و دارای طول 350 سانتی متر می باشد.

جهت مشاوره رایگان، دریافت لیست قیمت و سفارش این دستگاه با شماره تماس 02634716956 یا از طریق واتساپ با شماره 09309958589 تماس حاصل فرمایید.

دستگاه بطری بادکن

اشتراک گذاری:
دستگاه بسته بندی تک توزین
مشاهده مطلب
0