زاگرس ماشین کرج

دستگاه بسته بندی ده توزین

دستگاه بسته بندی ده توزین چیست و چگونه کار می کند ؟

دستگاه بسته بندی ده توزین یا ماشین بسته بندی ده توزین یکی از اصلی ترین دستگاه ها در خط تولید محسوب شده و ویژه بسته بندی های صنعتی انواع مواد گرانولی از جمله حبوبات، چای، قند، شکر، چیپس، سبزیجات، میوه خشک، خشکبار، غلات حجیم شده، تافی، مواد فریز شده و دارویی و شیمیایی می باشد.

با توجه به توانایی بالای بسته بندی این مدل دستگاه ، به یکی از مهم ترین اجزای خطوطی تولید و بسته بندی موادغذایی تبدیل شده است. بایستی در استفاده این مدل دستگاه به این نکته توجه داشت که این دستگاه تنها در صورتی می تواند مواد گرانولی را بسته بندی نماید که دارای رطوبت نباشند.

سرعت این دستگاه در خطوط تولید و بسته بندی مواد گرانولی حائز اهمیت بوده و بایستی با سرعت، ظرفیت و توان سایر دستگاه ها متناسب باشد.

مشخصات دستگاه بسته بندی ده توزین زاگرس ماشین کرج مدل MAZ203

این دستگاه که برای بسته بندی انواع مواد گرانولی شامل حبوبات، چای، قند، شکر، چیپس، سبزیجات، میوه خشک، خشکبار، غلات حجیم شده، تافی، مواد فریز شده و دارویی و شیمیایی استفاده می شود دارای عملکرد الکترومکانیکی و برق مصرفی 3 فاز و 2 کیلووات می باشد.

وزن دستگاه 1200 کیلوگرم بوده و توانایی بسته بندی 15 الی 25 بسته در دقیقه را دارا می باشد. وزن بسته ها به گرم 30 الی 2000 گرم بوده و توانایی بسته بندی ، بسته هایی با طول 5 الی 30 سانتیمتر و عرض 5 الی 25 سانتیمتر را دارا می باشد.

لفاف بسته بندی که این مدل دستگاه پشتیبانی می کند ، سلفون، ترسبافون، سلفون صدفی، متالایزر، فویل آلومینیوم Opp و Bopp می باشد.

عملکرد الکترومکانیک
برق مورد نیاز 3 فاز – 2 کیلووات
وزن دستگاه 1200 کیلوگرم
سرعت بسته بندی در دقیقه 15 الی 25
وزن بسته (گرم) 30 – 2000 گرم
طول بسته 5 الی 30 سانتی متر
عرض بسته 5 الی 25 سانتی متر
ابعاد دستگاه (ارتفاع × عرض × طول) 280 × 320 × 170
لفاف بسته بندی سلفون ، ترسبافون، سلفون صدفی، متالایزر، فویل آلومنیوم Opp و Bopp

جهت سفارش، دریافت لیست قیمت و دریافت مشاوره رایگان از زاگرس ماشین کرج با کارشناسان مجرب ما با شماره تماس 02634716956 یا از طریق واتس اپ با شماره 09309958589 در تماس باشید. 

دستگاه بسته بندی ده توزین

اشتراک گذاری: