طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

دستگاه بسته بندی زرشک

دستگاه بسته بندی زرشک

دستگاه بسته بندی زرشک به منظور حفظ کیفیت محصول عرضه می گردد. زرشک طبیعی حاوی اسیدهای آلی و ترکیبات فنلی است که حاوی رنگدانه های آنتوسیانین و کاروتنوئید و همچنین آنزیم های فنلاز، پلی فنولاز و گلیکوزیداز است.

در ایران آب زرشک جزو نوشیدنی های محبوب بوده و همچنین از زرشک در تهیه غذا، مربا، ترشی، شربت، آب نبات و سوهان های خوردنی استفاده می کنند. در سال های اخیر تحقیقات گسترده ای به منظور استفاده های صنعت غذایی و تهیه محصولاتی همچون انواع نوشیدنی ها، سس ها، ژله ها، آب نبات ها، پاستیل، پودرهای خوراکی رنگی و غیره از زرشک انجام شده است.

دستگاه بسته بندی زرشک

پس از به دست آوردن زرشک مرغوب، بسته بندی آن توسط دستگاه بسته بندی زرشک بسیار پراهمیت می باشد، بنابراین دستگاهی خریداری کنید تا بتواند جواب کار شما را بدهد.

از زرشک به دلیل طبع سرد و خشک، برای تقویت قلب و کبد استفاده می شود و بعنوان مسکن معده و ضدانعقاد خون و از برگ آن جهت کمبود ویتامین ث برای درمان زخم معده ، معالجه اسهال و ورم معده استفاده می شود و همچنین در درمان اسکوربوت مناسب است. براساس مطالعات انجام شده اکثر خواص درمانی زرشک مربوط به آلکوئیدهای مختلف موجود در قسمت های مختلف این گیاه است.

به طور کلی دو نوع زرشک در ایران وجود دارد : 

  • زرشک پفکی
  • زرشک دانه اناری

تولید زرشک پفکی

به منظور تولید زرشک نوع پفکی ، زرشک ها را با شاخه از درخت بریده و یا همان شاخه ها را داخل انبارهای تاریک و خنک نگهداری می شوند. در این مدل خشک کردن به طور معمول 4 تا 5 ماه طول می کشد تا محصول به دست آید. زرشک ها پس از خشک شدن توسط دستگاه از شاخه ها جدا شده و سپس از دستگاه وکیوم عبور داده می شوند تا اجسام خارجی و آشغال های آن خارج شوند.

زرشک

دستگاه خشک کردن زرشک مخصوص بسته بندی زرشک پفکی بایستی تهیه و طراحی گردد تا محصول شما به صورت کاملاً مرغوبی به بازار هدف برسد.

خشک کردن برای بدست آوردن زرشک دانه اناری

به منظور تولید نوع زرشک دانه اناری ، میوه ها را از خوشه خارج کرده و در مرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار می دهند تا خشک شوند. روند خشک شدن به طور معمول 4 هفته طول می کشد.

دستگاه بسته بندی زرشک

امروزه در کشور ایران انواع دستگاه های بسته بندی تولید و عرضه می شوند که از جمله می توان به دستگاه بسته بندی زرشک اشاره کرد. این دستگاه ها بسته به تیراژ تولید و نوع بازار هدف قابل طراحی و تولید هستند که در مجموعه زاگرس ماشین کرج این دستگاه ها با بالاترین کیفیت و با ضمانت 18 ماهه و خدمات پس از فروش 10 ساله قابل ارائه و تولید هستند.

شما می توانید برای دریافت لیست قیمت ، مشاوره رایگان و همچنین سفارش این دستگاه هم اکنون با مشاورین ما با شماره های تماس 02634716956 و 09309958589 در تماس بوده یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها