طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

دستگاه بسته بندی مواد غذایی

دستگاه بسته بندی مواد غذایی : دستگاهی حرفه ای برای تمامی مواد غذایی

بسته به نوع محصول، مقدار و شرایط نگهداری می توان مواد غذایی را به روش های مختلفی بسته بندی کرد. دستگاه بسته بندی خاصی برای هر مدل مواد غذایی وجود دارد که می تواند کار را برای کارخانه های مواد غذایی بهینه کند و باعث صرفه جویی در وقت و تضمین بازدهی در یک کار بی عیب و نقص شود.

دستگاه بسته بندی مواد غذایی

اولین متمایز کننده بین دستگاه های بسته بندی، تفاوت آنها در کارایی به دو صورت دستگاه بسته بندی خانگی و دستگاه های بسته بندی شیرینگ می باشد : این دو مدل دستگاه راه حلی بسیار متفاوت برای بسته بندی موادغذایی هستند که نیازهای مختلفی را تامین می کنند. بنابراین ما بررسی تمایز این دو مدل دستگاه بسته بندی وارد دنیای بزرگ بسته بندی می شویم.

دستگاه های بسته بندی شیرینگ با حرارت بسته بندی را انجام می دهند

در دستگاه های شیرینگ حرارتی ، مواد غذایی توسط یک فیلم غیرسمی بسته بندی می شوند و به یک اجاق کوره ای کوچک جمع شده و مواد را بسته بندی می کنند. گرمای اجاق به فیلم کمک می کند تا کاملاً به محصول بچسبد و همانند پوسته ی دوم از آن محافظت کند. نتیجه کار از نظر زیباشناسی خیره کننده است و غذا را در برابر گرد و غبار، رطوبت و عوامل بیرونی محافظت می کند.

و اما دستگاه های بسته بندی شیرینگ حرارتی کوچک در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد : این محصول برای بسته بندی محصولات با محتوای کم و با قابلیت نگهداری چند روزه مناسب است. از نمونه محصولاتی که می توان با این نوع دستگاه بسته بندی کرد می توان به محصولات نانوایی، ماکارونی و انواع میوه اشاره کرد. حتی پنیر و محصولات سردخانه ای که سرعت خراب نمی شوند را می توان با این مدل دستگاه بسته بندی کرد.

دستگاه های بسته بندی مواد غذایی توصیه شده برای کارایی های مختلف :

برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک :

همانند نانوایی های کوچک و قنادی ها ما دستگاه های بسته بندی کوچک همانند دستگاه بسته بندی شیرینگ حرارتی کوچک را پیشنهاد می کنیم ، این نوع دستگاه ها علاوه بر جمع و جور بودن ، قابلیت استفاده راحت و آسانی را داشته و می توان برای بسته بندی محصولات در تیراژ کم استفاده گردد.

برای شرکت ها و کسب و کارهای متوسط :

در این موارد بایستی از دستگاه های قدرتمندتری استفاده کرد که می توانید جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید و مشاوران به صورت رایگان براساس تیراژ و نوع محصول شما دستگاه مناسب را به شما معرفی نمایند.

برای کارخانه ها و کسب و کارهای بزرگ :

ماشین آلات بسیار دقیق بسته بندی شیرینگ پک و بسته بندی های دیگر قادر به بسته بندی به مقدار زیادی از محصولات برای فعالیت های صنعتی میباشند که جهت طراحی و تولید این ماشین آلات به شما پیشنهاد می دهیم که حتماً با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بتوانند بر اساس تیراژ شما دستگاهی با ضمانت حداکثر کارایی را به شما معرفی کنند.

دستگاه شیرینگ پک

راه حل های دیگر برای بسته بندی نان و میوه

در مورد بسته بندی مواد غذایی همانند میوه ، سبزیجات، گوشت و مرغ در فروشگاه ها می توان از دستگاه وکیوم مواد غذایی استفاده کرد که هم به صرفه است و هم کارایی خوبی در راه اندازی فروشگاه ها را دارد، این دستگاه ها دارای قیمت های مناسب و مقرون به صرفه است.

دستگاه وکیوم مواد غذایی

دستگاه بسته بندی مواد غذایی در حالت خلاء

این مدل دستگاه ها به طور کامل اکسیژن موجود در محصول و بسته را از بین می برد و محیطی بدون هوا را ایجاد می کند که در آن تکثیر ارگانیسم هوازی سرکوب می شود. بنابراین راه حلی برای تضمین نگهداری طولانی مدت محصول بسته شده می باشد. در عین حال بسته بندی در شرایط خلاء باعث حفظ عطر، طعم و خاصیت مواد غذایی و مانع از دست رفتن رطوبت غذا می شود.

دستگاه بسته بندی در شرایط خلاء برای چه مواردی مناسب است ؟

این نوع بسته بندی برای محصولاتی با محتوای زیاد یا فسادپذیر همانند گوشت، ماهی، پنیر تازه، سالاد میوه و غذاهای گرم ایده آل است.

دستگاه های توصیه شده :

برای مصارف خانگی و کسب و کارهای کوچک مدل دستی مناسب است که هم کارایی خوبی داشته و هم می تواند محصولات با تیراژ کم را جواب بدهد به اضافه اینکه قیمت آن مقرون به صرفه است، این مدل دستگاه ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده و سلامت مشتریان را به خطر نمی اندازد

برای رستوران ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط دو مدل رومیزی و نیمه اتوماتیک پیشنهاد می شود که هم دارای قیمت مناسب و هم دارای تیراژ مناسبی است.

دستگاه بسته بندی دو توزین

در مدل کسب و کارهای بزرگ بایستی دستگاه های صنعتی طراحی و ساخته شود که پیشنهاد می کنیم برای سفارش و مشاوره با شماره های زاگرس ماشین کرج به شماره 02634716956 و 09309958589 تماس گرفته و از مشاورین متخصص ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها