زاگرس ماشین کرج

دستگاه بسته بندی چای

دستگاه بسته بندی چای

دستگاه بسته بندی چای

راه حلی برای چای و دمنوش

به کمک دستگاه های بسته بندی چای می توان انواع دمنوش ها ، برگ خشک چای و پودر قهوه را نیز بسته بندی و آماده کرد. به کمک دستگاه های بسته بندی چای ، انواع تی بگ یا چای کیسه ای نیز بسته بندی می گردند ، برای بسته بندی چای کیسه ای از پارچه های مخصوص رول استوک با رشته های برچسب دار استفاده می شود. نوع پارچه، دستگاه مورد استفاده به طور قابل توجهی می تواند کیفیت و بهره وری کارخانه های تولیدکننده چای کیسه ای را به میزان قابل توجهی بهبود ببخشد.

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای MAZ610 که مخصوص بسته بندی انواع چای و گیاهان دارویی می باشد با عملکرد الکترومکانیکی خود و بسته بندی مهر و موم شده ، تی بگ های قابل اعتمادی را می تواند بسته بندی کند. این دستگاه ها می توانند در هر دقیقه حجمی بالغ بر 40 الی 60 بسته را در دقیقه بسته بندی کنند. علاوه بر عملکرد مناسب دستگاه ، تیم پشتیبانی ما می توانند در انتخاب و طراحی دستگاه های مذکور به شما راهنمایی داده و کمک کنند.

ایده آل برای پک های تک نفره

دستگاه های بسته بندی چای کیسه ای MAZ610 برای ساخت کیسه های چای یکبار مصرف با استفاده از پارچه های پنبه ای یا ماسلین بسیار مناسب است ، علاوه بر این می توانید از این دستگاه برای بسته بندی انواع گیاهان دارویی نیز استفاده نمایید.

امکان سفارشی سازی مقدار تولید

این دستگاه ها قابلیت تولید بین 40 الی 60 بسته را در دقیقه دارند و شما می توانید به صورت سفارشی این سرعت را کنترل کرده و براساس خط تولید خود انتخاب نمایید که می خواهید در دقیقه چه مقدار تولید انجام شود.

ساختار جمع و جور

ابعاد دستگاه ما در واقع 150 × 48 × 75 می باشد که با اندازه ی جمع و جوری که دارد مناسب هر کارخانه ای می باشد و تمامی کارگاه ها و کارخانه ها می توانند به کمک آن دست به بسته بندی محصولات خود بزنند

مشخصات فنی محصول

عملکرد الکترومکانیک
برق مورد نیاز 3 فاز – 2 کیلووات
وزن دستگاه 330 کیلوگرم
ظرفیت دستگاه 60 – 40 بسته در دقیقه
ظرفیت مخزن 12 کیلوگرم
وزن بسته 2 گرم
ابعاد دستگاه 150 × 48 × 75

سفارش دستگاه

برای دریافت لیست قیمت، مشاوره رایگان و سفارش دستگاه چای کیسه ای می توانید با شماره های زاگرس ماشین کرج به شماره 02634716956 و 09309958589 تماس گرفته و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری: