بوجاری حبوبات
بوجاری حبوبات و هرآنچه که لازم است درباره آن بدانید.
برای رقابت با همکاران و تولید کنندگان داخلی و خارجی هر شرکت و یا توسعه، ملزم به تغییرات مهم، استراتژیک و راهبردی در خصوص نحوه تولید دستگاه بوجاری حبوبات و عرضه آن که شامل چند فاکتور مهم و اصلی است می باشند .
از جمله ی این تغییرات اساسی پایین آوردن هزینه های تولید، بالابردن کیفیت محصول نهائی، سرعت بخشیدن به پروسه تولید و روند کاهش تلفات و ضایعات را شامل می شوند .
در بخش هزینه های تولید، بسته بندی و عرضه ی حبوبات بوجاری شده میتوان به کمتر کردن نیروی کار و کارگر، مکانیزه و یکدست کردن حبوبات که همگی منجرب به محصولی یکدست و با کیفیت مطلوب می شوند اشاره کرد .
برای انجام آن مهم لزوما باید دستگاه بوجاری حبوبات بکار گرفته شود تا بحث بهینه کردن روند تولید چه از لحاظ ظاهر و کیفیت و یکسان سازی وسایز بندی محصول و چه از لحاظ پایین آوردن هزینه های تولید برای همیشه حل شود.
مهم ترین مسئله های واحد های بوجاری حبوبات و بسته بندی حبوبات که امروزه به صورت یک دغدغه خاطر مدیران این مجموعه ها را آزرده می سازد بازدهی پایین دستگاه های قدیمی و سنتی و کیفیت نامطلوب خروجی دستگاه ها می باشد.
که طراحی منحصر به فرد دستگاه های بوجاری این شرکت، این دغدغه را به آرامش و طیب خاطر تبدیل کرده است .

عملکرد دستگاه بوجاری حبوبات

دستگاه بوجاری حبوبات با عملکرد الکترومکانیک و دمش و مکش هوای قابل تنظیم و ویبراتور (لرزاننده) کاملا در اختیار اپراتور می باشد .
توانایی وسیع و غیر قابل وصفی در انجام سایزبندی، سورتینگ، غبارگیری، خرده گیری، شن گیری و گرفتن ناخالصی های ریز و درشت را دارا می باشد.

ویژگی های دستگاه بوجاری حبوبات 

طراحی و ساخت منحصر به فرد دستگاه بوجاری این قابلیت را به شما ارائه می دهد که متناسب با محصول ورودی ، تنظیمات مربوط به همان محصول را در کمترین زمان ممکن روی دستگاه انجام دهید، به همین جهت دستگاه بوجاری، مختص یک محصول خاص نمی باشد.

انواع دستگاه بوجاری حبوبات

این دستگاه در سه سایز کوچک ، متوسط و بزرگ با ظرفیت های متفاوت ساخته می شود تا برای هرگونه سلیقه و ظرفیت یک پاسخ و تامین سوال منطقی، قابل فهم و به صرفه برای هرگونه درخواستی داشته باشد.و الکترود هر کدام بنابرCO2 ساخته شده است که با جوش های SD بدنه این دستگاه از فولاد مبارکه
شرایط خود به هم متصل شده اند . برشکاری دقیق، جوشکاری حرفه ای، ورقکاری تخصصی، شکل و ظاهری زیبا و مقاوم به این ماشین داده است که از حیث رقابت با نونه های مشابه خود منحصر به فرد می باشد.
بارریزی قابل تنظیم و یکدست وجه تمایز دیگر از، این ماشین به شما ارائه می دهد تا در غربال کردن و جداسازی امری سهل و آسان را برای شما فراهم کند.
ورودی ها و خروجی های هوای تحت کنترل کاربر از دیگر مشخصه های بارز دستگاه بوجاری می باشد که با در نظر گرفتن اهمیت باد دهی و هدایت باد می توان به جرات گفت تمام بخش باد دهی در کنترل و سیطره ی کاربر است .
سرند های قابل تعویض که هرکدام مستقلا قابل جابه جایی می باشند، در صورت نیاز با تعویض محصول شما میتوانید به راحتی سرند ها را تعویض و جا به جا نمایید.
کانال های خروجی دستگاه که هرکدام متناسب با ارتفاع خاص طراحی و ساخته شده است قابلیت نصب گونی، کیسه و یا قابلیت تنظیم ریزش بر روی مخزن بالابر را دارا می باشند .
پایه های دستگاه طوری طراحی شده که میتوان آنها را به کف زمین رولبریک کرده و یا به صفحه ستون برای جلوگیری از انتقال لرزش جوش داد.
همچنین سیستم مکنده دستگاه بوجاری امکان هدایت گرد و غبار را به خارج از سالن تولید فراهم میکند.
[wp-review id=”3087″]

مشخصات فنی محصول

عملکرد : الکترومکانیک
رنگ دستگاه : الکترواستاتیک کوره ای
برق مورد نیاز : تک فاز – سه فاز
برق مصرفی : ۲ کیلو وات
ظرفیت دستگاه : ۳۰۰ الی ۵۰۰ کیلو در ساعت
وزن دستگاه : ۴۵۰ کیلوگرم
ابعاد دستگاه : طول ۲۰۰ عرض ۱۵۰ ارتفاع ۲۵۰

تماس با ما

۰۲۶۳۴۷۱۶۹۵۶– ۰۲۶۳۴۷۱۶۹۵۲
۰۹۱۲۳۶۳۴۳۴۵ – ۰۹۱۲۳۶۳۸۷۸۱
Call Now Buttonمشاوره رایگان است،تماس بگیرید
Open chat
1
سلام..
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by