زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه تمیز کننده موادغذایی

دستگاه تمیز کننده موادغذایی

دستگاه شستشوی سبزی

تمیز کردن در واقع علمی است که در آن مواد آلاینده، مواد اولیه جدا و حذف می شوند.

مواد آلاینده شامل فلزات ، خاک، سنگ ، برگ، شاخه و پوست گیاهان، پشم و فضولات حیوانات، حشره کش ها، کودهای شیمیایی ، سلول های میکروبی، کاغذ، پارچه، پلاستیک، بقایای آفات انباری و محصولات حاصل از میکروب ها مثل سم میکروبی می باشد.

پیش از فرآوری غذا، تمیز کردن بایستی در اولین فرصت ممکن انجام گیرد تا سلامت و ایمنی مصرف کننده حفظ شود، دستگاه های فرایند در اثر سنگ، استخوان و یا فلزات همراه با غذای خام دچار آسیب نشوند و نیز وقت و هزینه ی اضافی جهت فراوری مواد ناخواسته ای که باید دور ریخته شوند بیهوده صرف نگردد. همچنین جداسازی سریع مواد آلاینده ی میکروبی ، مانع رشد میکروب ها در ضمن انبارداری مواد خام می شود. بنابراین تمیز کردن، روش موثری در کاهش آلودگی و ضایعات غذا، بهبود فرایند و حمایت از مصرف کننده محسوب می شود.

تمیز کردن در دستگاه ها به دو روش زیر انجام می گیرد :

  • مرطوب (نظیر خیساندن، پاشش آب و غوطه ور ساختن)
  • خشک ( نظیر جداسازی با هوا، مغناطیس، نیروی گریز از مرکز و …)

انتخاب روش تمیز کردن براساس وضعیت مواد خام و نیز نوع آلاینده های موجود در آنها انجام می گیرد. به طور کلی برای حذف کامل انواع آلاینده های موجود در مواد اولیه بیش از یک روش تمیز کردن، مورد نیاز خواهد بود.

تمامی محصولات مجموعه زاگرس ماشین کرج دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

برای تهیه دستگاه های تمیز کننده موادغذایی و دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق شماره تماس های ما با شماره 02634716956 تماس بگیرید و همچنین می توانید از طریق واتساپ با شماره 09309958589 تماس گرفته و به صورت آنلاین با ما در تماس باشید. مشاورین متخصص ما می توانند هم برای راه اندازی خط تولید انواع مواد غذایی و سیستم های بسته بندی به شما راهنمایی بدهند و قیمت های مناسبی را به شما پیشنهاد بدهند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
مارا در شبکات اجتماعی دنبال کنید
آخرین مقالات
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
خط تولید سبزیجات خشک
خط تولید سبزی خشک

راه اندازی خط تولید سبزی خشک کارگاهی – خانگی – صنعتی یکی از بهترین و تخصصی ترین خدمات مرکز زاگرس ماشین کرج است. این مرکز

راه اندازی خط تولید میوه خشک در ایران
خط تولید میوه خشک

صرف نظر از فصل یا شرایط، میوه های خشک همیشه جایگاه ویژه ای را در هر خانواده ای به خود اختصاص داده اند. آنها معمولاً