زاگرس ماشین کرج

دستگاه خشک کن مینی دوکابین

دستگاه خشک کن مینی دوکابین

دستگاه خشک کن مینی دو کابین

دستگاه های خشک کن مینی تک کابین کوچکترین نوع دستگاه های خشک کن کابینی هستند که قابلیت استفاده از در محیط های کوچک خانگی و کارگاهی را داشته و می توان از آن برای کسب و کارهای کوچک استفاده کرد. دستگاه های خشک کن نوع مینی دوکابین با ظرفیت بیشتر و قابلیت خشک کردن تعداد میوه و سبزیجات بیشتر برای کارهای نیمه صنعتی قابل استفاده است.

امروزه استفاده از میوه های خشک در بین خانوارها گسترش یافته و بازار اقتصادی قابل توجیهی را بدست آورده است، بنابراین افراد زیادی تمایل به روی آوردن به این بازار را دارند. افراد زیادی هستند که میخواهند با تجربه کم و سرمایه اندک شروع کرده و تلاش خود را برای سودآوری در این بازار انجام دهند.

تقاضای بالای این دستگاه باعث شده است که ماشین سازی زاگرس کرج ساخت و طراحی این مدل دستگاه های کوچک را در دو حالت تک کابین و دو کابین در دستور کار خود قرار داده و با کمک متخصصین خود بهترین و با کیفیت ترین نوع این دستگاه ها را تولید نماید.

عملکرد دستگاه خشک مینی دوکابین

با کمک این دستگاه میوه خشک کن می توان انواع میوه ها از جمله موز، انبه، سیب، پرتقال ، آلو، گیلاس و هر میوه ای که مدنظر شما باشد را به راحتی انجام داده و ابعاد این دستگاه به گونه ای است که می توان از آن در منازل و مغازه و کارگاه های کوچک به راحتی استفاده کرد.

این دستگاه تمام سبزی ها از جمله نعنا، شیوید، تلخون، مرزه و دیگر سبزی ها را به بهترین نحو خشک کرده و مورد بهره برداری قرار می دهد.

در این دستگاه سیستم تنظیم دما و حرارت قرار داشته و به کمک این سیستم هر فردی حتی با اطلاعات کم می تواند از آن به راحتی استفاده کند.

شما علاوه بر میوه و سبزیجات با این دستگاه می توانید انواع گوشت، ماهی، میگو و قارچ را نیز خشک کرده و مورد استفاده قرار دهید.

ضمانت 18 ماهه ماشین سازی زاگرس به همراه 10 سال خدمات پس از فروش ، برگ برنده ای است که در اختیار شما مشتریان قرار داده می شود تا به آسانی و با خیالی راحت بتوانید خرید خود را انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.

مشخصات فنی دستگاه مینی دوکابین ماشین سازی زاگرس

طول 200 سانتیمتر
عرض 80 سانتیمتر
ارتفاع 160 سانتیمتر
برق موردنیاز تک یا سه فاز
ظرفیت بارگیری 60 کیلوگرم
وزن تقریبی 150 کیلوگرم

جهت مشاوره ، خرید و تهیه لیست قیمت هم اکنون می توانید با شماره تماس 02634716956 و از طریق واتس اپ با شماره 09309958589 با ما در ارتباط باشید

خشک کن مینی دوکابین

اشتراک گذاری: