زاگرس ماشین کرج

دستگاه خشک کن میوه صنعتی

دستگاه خشک کن میوه صنعتی

دستگاه خشک کن میوه صنعتی برای مصارف در حجم تولید متوسط و بالا جهت خشک کردن انواع میوه ها و سبزیجات و گیاهان داروئی با کیفیت خیلی بالا به دلیل کنترل دقیق دما و رطوبت و مقدار سرعت جریان هوا سیرکولاسیون به کار می رود.

به دلیل استقبال و عمومیت پیدا کردن میوه خشک وجود دستگاه های خشک کن میوه صنعتی چه به صورت خانگی یا صنعتی کاملا احساس می شود.

زاگرس ماشین کرج این امکان را برای مشتریان به وجود آورده است، تا بنا به نیاز و ظرفیت مد نظرشان دستگاه خشک کن را به صورت دستگاه خشک کن تک کابین ، دستگاه خشک کن دو کابین ، دستگاه خشک کن سه کابین و یا بیشتر سفارش داده تا مطابق با آخرین تغییرات طراحی و ساخته شود.

مشخصات دستگاه خشک کن زاگرس ماشین کرج

این دستگاه دارای تابلو برق مجزا و منوی فارسی بوده و اپراتور به راحتی میتواند دما و زمان مورد نظر خود را به دستگاه داده تا خشک شدن میوه جات شروع شود.

مشعل تعبیه شده در دستگاه خشک کن میوه بنا به درخواست مشتری گازی و یا گازوئیلی می باشد که حرارت را به صورت غیر مستقیم در داخل کابین ها پخش کرده و کاملا یکنواخت به تمام سینی ها حرارت را منتقل میکند، بدین صورت میوه تغییر رنگ نداده و ویتامین های موجود در آن حفظ می شود.

بدنه ی با دو جداره و پشم سنگ با دانسیته بالا عایق شده است و مانع خروج حرارت از ماشین به بیرون و حتی بدنه می شود.

در صورت برخورد دست و لمس بدنه ی ماشین فوق فقط کمی گرما حس میشود. بدین جهت اتلاف انرژی نزدیک به صفر شده ، میوه جات زودتر خشک می شوند و در نتیجه هزینه ها کاهش پیدا میکند.

زاگرس ماشین کرج با افتخار و با پشتوانه مهندسین طراح و گروه فنی متخصص و مجرب ،بهترین خدمات پس از فروش ومناسب ترین قیمت، با رعایت استانداردهای روز دنیا ، در کوتاه ترین زمان ممکن با شرایط فروش منحصر بفرد و قیمت رقابتی در خدمت شما مشتریان عزیز است .

قیمت دستگاه خشک کن صنعتی

جهت قیمت دستگاه خشک کن کابینتی سبزیجات و میوه تک کابین و دو کابین ،دستگاه خشک کن میوه و دستگاه خشک کن سبزی،دستگاه سبزی خشک کن صنعتی و نیمه صنعتی،دستگاه چیپس میوه، دستگاه خشک کن میوه و خانگی، فروش دستگاه خشک کن کابینتی ، ثبت سفارش خرید دستگاه خشک کن کابینتی سبزیجات و میوه و دریافت اطلاعات لازم با دپارتمان فروش تماس حاصل فرمایید .

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌های نوشته