زاگرس ماشین کرج

دستگاه شرینک

دستگاه شرینک پک

دستگاه شرینک

دستگاه شرینک  مخصوص بسته بندی، انواع کارتن، بطری های شیشه ای، فلزی و پت، بسته بندی بطری های آب معدنی ، نوشابه و انواع ظرف و ظروف آلمینیومی _ انواع قوطی های فلزی، قوطی رب و دیگر اجناسی که نیاز به بسته بندی با فیلم پلی اتیلن دارند می باشد.

دستگاه شرینک پک در ابعاد مختلف متناسب با ابعاد بسته های شما طراحی و ساخته می شود که هرکدام بنابر بزرگ و کوچک بودن ابعاد بسته، ابعاد دستگاه نیز متغیر می باشد.

عملکرد دستگاه شرینک پک

اساس کار این دستگاه شیرینگ جمع کردن فیلم پلی اتیلن به دور بسته جهت حفظ کالا در برابر نفوذ آب، ضربه های احتمالی ، خط و خش و… است، که حمل و نقل و جابه جایی بسته ها را نیز تسهیل میکند.

جمع کردن سلفون دور بسته با حرارت غیر مستقیم به وسیله ی المنت و یا مشعل تامین می شود.

انواع دستگاه شیرینک پک

دستگاه شرینک پک عموما در دو نوع برقی و مشعلی ساخته می شود. در نوع مشعلی تامین حرارت به وسیله ی گاز یا گازوئیل صورت میگیرد و به دلیل غیر مستقیم بودن حرارت هیچ گونه آلودگی محیطی ایجاد نمی کند.

تونل این شیرینگ به وسیله ی پشم سنگ عایق کاری شده است، که سبب صرفه جویی انرژی و جلوگیری از صدمات احتمالی ناشی از حرارت به تجهیزات دستگاه می شود. نوار نقاله دستگاه شرینک توری گالوانیزه و یا زنجیر های متصل به تسمه می باشند که برای بسته هایی با وزن بالاتر متغیر می باشد.

ساختار دستگاه شیرینک پک

دوخت سلفون از جنس شمش آلمینیوم می باشد که یکنواختی دقیق و خوبی را در عرض کل فیلم ایجاد میکند.

در قسمت انتهایی این دستگاه دو فن تعبیه شده است تا یکی از آنها به صورت مداوم نوار نقاله را خنک نگاه دارد و دیگر سبب خنک شدن بسته پس از شرینک شود. رولیک های انتهای دستگاه فضای مناسبی جهت ترافیک بسته های شرینک شده ایجاد میکند و ظرفیت 2 الی 3 بسته شرینک شده را دارد.

در قسمت تابلو برق این دستگاه، کنترل دما، کنترل زمان دوخت و کنترل دور نوار توسط درایو انجام شده که توانایی و دقت دستگاه را بالابرده و کار را برای اپراتور سهل و آسان میکند.

قیمت دستگاه شرینک پک

برای استعلام قیمت دستگاه  و خرید دستگاه با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی محصول

عملکرد : الکترومکانیک

برق مورد نیاز : تک فاز یا سه فاز

برق مصرفی : 3 کیلو وات

ظرفیت دستگاه : 300 بسته در ساعت (بسته به نوع بسته متغیر است)

وزن دستگاه :350 کیلو کرم

ابعاد دستگاه : با توجه به ابعاد و حجم بسته متغیر می باشد .

شماره های تماس با ما

02634719222 – 02634716952
09123634345 – 09123638781

اشتراک گذاری:
0
دیدگاه‌های نوشته