زاگرس ماشین کرج

دستگاه شیرینگ پک چیست ؟

دستگاه شیرینگ پک چیست ؟

دستگاه شیرینگ پک

تعریف دستگاه شیرینگ پک

تعریف اینکه دستگاه شیرینگ پک چیست و چه تعریفی دارد این می باشد که شرینک پک (shrink pack ) به معنی بسته بندی و در واقع از واژه انگلیسی شرینک ( shrink) به معنی کشیده شدن بر گرفته شده است. در واقع با استفاده از این دستگاه برای بسته بندی محصولات با یک روکش پلاستیکی جهت حفاظت ،زیبایی،کنار هم قرار گرفتن و چینش محصولات و همچنین مقاومت محصول برای پیشگیری از بروز اتفاقات احتمالی در هنگام حمل و نقل و سایر موارد دیگر به کار برده می شود.

انواع دستگاه شیرینگ پک:

  1. دستگاه شرینک پک اتوماتیک
  2. دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک

کاربرد دستگاه شرینک پک :

  1. با شیرینگ کردن محصولات با توجه به اینکه پلاستیک مانع از ورود نم ، رطوبت و خیسی می شود ،بنابراین پوشش مناسبی برای محصولات می باشد.
  2. بسته بندی با دستگاه شیرینگ پک به دلیل شفاف بودن پلاستیک ،محصولات بسته بندی به خوبی قابل مشاهده است که این خود یک مزیت محسوب می شود.
  3. در کنار هم قرار گرفتن چندین محصول جهت حمل و نقل آسان و همچنین چینش مرتب آنها یکی از مهمترین مزایای شرینک پک می باشد(مانند قوطی های آب میوه ،آب معدنی،محصولات آرایشی بهداشتی)
  4. گاهی اوقات برخی از کالاها و محصولات در فروشگاه های بزرگ به دلیل بهداشتی بودن آنها مانند شامپو ها ،لوسیون ها ،انواه مواد خوراکی مانند سس ها و …. با روکش شیرینگ پک پوشیده می شود
  5. از دستگاه شرینک پک جهت بسته بندی انواع کارتن، بسته نوشابه و آب معدنی،قوطی های رنگ، محصولات بهداشتی، کنسروها و…….. مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آشنایی با این دستگاه و مشاوره رایگان، با متخصصین ما از طریق شماره های ما در تماس باشید.

زاگرس ماشین کرج این مژده را به شما عزیزان می دهد که دستگاه شیرینگ پک ،دستگاه خشک کن میوه، دستگاه خشک کن سبزیجات، اسلایسر میوه، دستگاه شستشوی سبزیجات، دستگاه شیرینگ لیبل و سایر دستگاه های بسته بندی و ماشین آلات صنعتی را با بهترین کیفیت ومناسبت ترین قیمت به شماعزیزان عرضه می دارد.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌های نوشته