زاگرس ماشین کرج

ساشه چیست ؟

ساشه چیست و مصرف آن در صنایع بسته بندی به چه صورت است ؟

ساشه به نوعی بسته بندی گفته می شود که در سایز کوچک بوده و معمولا در انواع مواد مصرفی همانند موادآرایشی، بهداشتی، مواد دارویی، مواد مورد استفاده دامپزشکی و مواد غذایی درصنایع مختلف کاربرد دارد.

دانستن اینکه ساشه چیست و چه کاربردی دارد در صنعت بسیار حائز اهمیت است چراکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش زندگی، استفاده از ساشه ها به دلیل مصرف آسان تر رو به افزایش می باشد. چاپ و تولید این مدل بسته بندی به صورت آلومینیومی ، متالایزری و غیره صورت می گیرد .

امروزه کمتر کسی را خواهید دید که از ساشه های مختلف استفاده نکرده باشد، کمتر کسی است که حداقل از سس های یکبار مصرف یک مدل ساشه است استفاده نکرده باشد، ساشه ها برای کلیه ی محصولات پودری، مایع و غیره در ابعاد کم حجم تولید شده و به صورت عمودی و افقی بسته بندی می گردد.

دستگاه های ساشه زن، ماشین سازی آریان زاگرس یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع آن در بازار می باشد. جهت مشاوره رایگان و تهیه لیست قیمت با مشاوران ما از طریق تماس تلفنی با شماره 02634716956 یا از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

ساشه موادغذایی

ساشه ها به دلیل اندازه مناسب و قابلیت مصرف متنوع و چند لایه بودن و دوخت پذیری مناسب و غیرقابل نفوذ بودن برای موادغذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

لایه داخلی این ساشه ها، نیز از خاصیت برخورد با مواد غذایی یا Food Grade برخوردار است.

ساشه چیست ؟

ساشه آرایشی و بهداشتی 

همانند ساشه موادغذایی ، ساشه های چندلایه آلمینیومی، متالایزر در لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع بسته بندی به دلیل اینکه کاربرپسند، کاملا بهداشتی و دارای امکاناتی تقریبا منحصربه فرد و غیرقابل نفوذ بودن در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی محبوبیت بالایی دارند.

اگر به دنبال دستگاه ساشه زن برای لوازم آرایشی و بهداشتی خود هستید ، زاگرس ماشین کرج با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

ساشه چیست ؟

ساشه های دارویی

در صنعت دارو نیز محصولات دارویی خشک را می توان با ساشه بسته بندی کرد. این ساشه ها دارای لایه هایی به نام لامینه است که باعث نفوذناپذیری محصول شده و مانع از ورود میکروب های خارجی می شوند. .

مزایای ساشه های دارویی:

  • دوخت پذیری مناسب
  • کاهش هرگونه نشت پذیری
  • مهر و موم شده و مقاوم در برابر سایش
  • مقاوم در برابر نور، رطوبت و عبور انواع گازها

اگر به دنبال دستگاه ساشه برای محصولات دارویی خود هستید، زاگرس ماشین کرج با دستگاه هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.

لوازم دارویی

ساشه کشاورزی، دام، طیور و آبزیان

آیا می دانستید که بسیاری از لوازم کشاورزی، دام، طیور و آبزیان نیز با ساشه بسته بندی می گردند. اکنون که شما متوجه شدید ساشه چیست و آن را شناختید ، متوجه این شدید که این سیستم بسته بندی روزانه چقدر در زندگی شما وجود داشته و استفاده از دستگاه های ساشه چقدر توجیه اقتصادی دارد.

شما به کمک این دستگاه ها می توانید درآمد مناسبی را برای خود کسب کنید و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد.

در صنعت کشاورزی و دامپزشکی کاربرد این نوع بسته بندی برای انواع سم، کود و آفت کش ها و همچنین انواع لوازم مایحتاج حیوانات خانگی همانند لوازم بهداشتی، مواد خوراکی و غیره می باشد.

آفت کش ها و سموم به طور طبیعی کاملا واکنش پذیر و سمی هستند بنابراین با این نوع بسته بندی از هرگونه نشت پذیری و نفوذ عوامل خارجی جلوگیری می گردد.

لوازم حیوانات

برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان از طریق شماره تماس 02634716956 یا از طریق واتس اپ با مشاوران ما در تماس باشید.

اشتراک گذاری: