فروش دستگاه بسته بندی

فروش انواع دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج ازسال ۱۳۸۷ در زمینه تامین ماشین آلات تولید کنندگان فعالیت خود را شروع کرده است  این مجموعه محور تولیدات خود را بر اساس به کار گیری نیروهای متخصص ایرانی گذاشته وبا توکل به خدا دانش و تلاش در خدمت تامین نیازهای  مشتریان عزیز می باشد .

فروش دستگاه بسته بندی
5 (100%) 15 رای

ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی و دستگاه بسته بندی در مدل های بسیار متنوع از تخصص های ما در شرکت زاگرس ماشین کرج می باشد , در این راستا از مجرب ترین طراحان و تکنسین های داخلی در ساخت و تولید ماشین آلات خود استفاده می کند.

ساخت انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی ،دستگاه بسته بندی حبوبات ,دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار ، بسته بندی چای، تافی، میوه خشک، اسنک و درکل بسته بندی محصولات جامد در ابعاد و اندازه های گوناگون می باشد.

نصب و راه اندازی دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج تا ۲۴ ساعت پس از ارسال دستگاه های بسته بندی به محل مورد نظر خریداران ، جهت نصب، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه های بسته بندی با اعزام نیروهای متخصص به سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند در داخل مرزهای کشور عزیزمان ایران  می باشد…

فروش دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج در زمینه فروش انواع دستگاه بسته بندی ، دستگاه بسته بندی افقی یا دستگاه بسته بندی پیلوپک و دستگاه های بسته بندی عمودی یا دستگاه بسته بندی حجمی فعالیت می کند ، جهت سفارش و یا خرید انواع دستگاه بسته بندی می توانید از طریق راههای ارتباطی شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج  با در نظر گرفتن ۱سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و تضمین قطعات یدکی ضمن تضمین کیفیت محصولات خود به مشتریان محترم  بابت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر می دهد .

مشاوه رایگان است،تماس بگیرید
1
سلام..
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by