زاگرس ماشین کرج

فروش دستگاه بسته بندی

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

فروش دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج ازسال 1387 در زمینه تامین ماشین آلات تولید کنندگان فعالیت خود را شروع کرده است  این مجموعه محور تولیدات خود را بر اساس به کار گیری نیروهای متخصص ایرانی گذاشته وبا توکل به خدا دانش و تلاش در خدمت تامین نیازهای  مشتریان عزیز می باشد .

ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی و دستگاه بسته بندی در مدل های بسیار متنوع از تخصص های ما در زاگرس ماشین کرج می باشد , در این راستا از مجرب ترین طراحان و تکنسین های داخلی در ساخت و تولید ماشین آلات خود استفاده می کند.

ساخت انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی ،دستگاه بسته بندی حبوبات ,دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار ، بسته بندی چای، تافی، میوه خشک، اسنک و درکل بسته بندی محصولات جامد در ابعاد و اندازه های گوناگون می باشد.

نصب و راه اندازی دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج تا 24 ساعت پس از ارسال دستگاه های بسته بندی به محل مورد نظر خریداران ، جهت نصب، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه های بسته بندی با اعزام نیروهای متخصص به سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند در داخل مرزهای کشور عزیزمان ایران  می باشد…

فروش دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج در زمینه فروش انواع دستگاه بسته بندی ، دستگاه بسته بندی افقی یا دستگاه بسته بندی پیلوپک و دستگاه های بسته بندی عمودی یا دستگاه بسته بندی حجمی فعالیت می کند ، جهت سفارش و یا خرید انواع دستگاه بسته بندی می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

خدمات پس از فروش دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج  با در نظر گرفتن 1سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش و تضمین قطعات یدکی ضمن تضمین کیفیت محصولات خود به مشتریان محترم  بابت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر می دهد .

شما می توانید از طریق بخش ارتباط با مشتریان با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری:
دستگاه بسته بندی پودری
مشاهده مطلب
0
دیدگاه‌های نوشته