فروش دستگاه شرینک پک

فروش دستگاه شیرینگ پک

شرینک پک یعنی کشیدن نایلون روی محصولات می باشد که برای حفظ ظاهر بسته بندی و جلوگیری از صدمه دیدن می باشید دستگاه شرینک برای بسته بندی انبوهی از محصولات طراحی شده است ، جریان هوایی که در داخل تونل دستگاه شرینک وجود دارد مانع از ایجاد حباب و برامدگی در فیلم های پلاستیکی می شود.

مزایای دستگاه شیرینگ پک

بناربراین از مزایای شیرینگ پک ایجاد پلاستیکی منظم روی محصول می باشد که بسیار مورد پسند مشتریان است از دیگر فواید آن می توان به جلوگیری از خش افتادن ظلاهر و بسته بندی محصولات اشاره کرد.برای کشیدن تایلون روی محصول از دستگاه شرینک پک استفاده می گردد.

کاربرد دستگاه شرینک پک

کاربرد دستگاه شیرینگ پک در کشیدن نایلون بر روی محصولاتی مانند کارتن، قوطی، شیشه، بسته بندی، شیمیایی، دارویی، غذایی، پودری، خانگی، لوازم التحریر، لوازم صوتی تصویری، قطعات خودرو، حبوبات، لوازم آشپزخانه و غیره می باشد.

انواع دستگاه شرینک پک

دستگاه شرینک پک در سه مدل شرینک پک نیمه اتوماتیک ، شرینک پک تمام اتوماتیک ، شرینک پک تونل برزگ ساخته می شود و معمولا دردو نوع برقی و مشعلی ساخته می شود. در نوع مشعلی تامین حرارت به وسیله ی گاز یا گازوئیل صورت می گیرد و به دلیل غیر مستقیم بودن حرارت هیچ گونه آلودگی محیطی ایجاد نمی کند.

مشخصات فنی دستگاه شرینک پک زاگرس ماشین کرج

عملکرد : الکترومکانیک

برق مورد نیاز : تک فاز یا سه فاز

برق مصرفی : ۳ کیلو وات

ظرفیت دستگاه : ۳۰۰ بسته در ساعت (بسته به نوع بسته متغیر است)

وزن دستگاه :۳۵۰ کیلو کرم

ابعاد دستگاه : با توجه به ابعاد و حجم بسته متغیر می باشد .

فروش دستگاه شرینک پک

جهت خرید دستگاه شرینک پک و یا خرید دستگاه شیرینگ پک و اطلاع از قیمت دستگاه شرینک پک از طریق راههای ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوه رایگان است،تماس بگیرید
Open chat
1
سلام..
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by