طراحی سایت وردپرس seo طراحی سایت با وردپرس نحوه کارکرد دستگاه استرچ پالت | زاگرس ماشین

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

نحوه کارکرد دستگاه استرچ پالت

کارکرد دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ رولی یا همان دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت

به دستگاه استرچ پالت، دستگاه سلفون کش نیز گفته می شود که البته به نام های پالت لایزر و پالت استرچر نیز معروف می باشد.

دستگاه استرچ پالت برای بسته بندی و سلفون کشی انواع پالت در ابعاد مختلف می تواند برای بسته بندی  پالت بشکه های ۲۰۰ لیتری، پالت انواع بطری های آشامیدنی، انواع رول های پارچه ای، فلزی، کابل ، پالت کتاب و از این دست محصولات کاربرد داشته باش.

دستگاه استرچ به طور کلی در دو نوع معمولی و مرغک دار تولید می شود. می توان به جای استفاده از سیستم سلفون کشی از سیستم نایلون شیرینک و مشعل هوا ده هم می توان استفاده نمود.

به طور کلی دستگاه استرچ در دو نوع معمولی و مرغک دار تولید می شود. می توان به جای استفاده از سیستم سلفون کشی از سیستم نایلون شیرینک و مشعل هوا ده استفاده نمود.

نحوه کارکرد دستگاه استرچ پالت

لازم به ذکر است که دستگاه استرچ پالت تولید شده در زاگرس ماشین کرج دارای اپراتور دستگاه آسانی می باشد بنابریان با داشتن صفحه لمسی میتوان تمامی مراحل کار را تحت کنترل داشت و به اسانی تنظیمات و عملکرد بهینه ای را انجام داد.

استرچ پالت رولی را در سطحی تراز و مسطح گذاشته یه طوری که هیچگونه ارتعاشی شامل حرکات مکانیکی در این ماشین نشود

پالت را با هر وسیله ای که در محل موجود می باشد بر روی دستگاه استرچ پالت قرار می دهیم, و فیلم استرچ را به بدنه پالت وصل نموده و شروع کار را با کلید استارت می کنیم, ما بر اساس ارتفاع بسته مورد نظر حرکت عمودی رفت و برگشت را در سیستم کنترل تابلو برق دستگاه که با تنظیم دور اینورتر می باشد را تنظیم نموده تا به خوبی تمامی سطح پالت با فیلم استرچ پوشانده شود.

و در پایان هم پس از قطع نمودن خودکار، فیلم را بریده و برای پارت بعدی شروع به کار خواهیم نمود.

سرعت این مدل استرچ پالت در صفحه گردان و یا سلفون پیچ با درایور از صفر تا 100 در اختیار اپراتور می باشد، صفحه ای که پالت بر روی ان قرار میگیرد، با تنظیم دور و مقدار پبچش استرچ به دور آن در سیستم کنترل تابلو برق آن میتوان کم و زیاد کرد.

کاربرد دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت در بسته بندی محصولات آب معدنی ، محصولات صنایع غذایی ، محصولات مرتبط با صنعت ساختمان ، در صنعت سیم و کابل همچنین در بسته بندی قطعات خودرو در صنعت خودرو سازی به کار می رود .

قیمت دستگاه استرچ پالت

جهت استعلام قیمت دستگاه استرچ پالت ، قیمت دستگاه استرچ رولی و قیمت دستگاه استرچ از طریق راههای ارتباطی با مشاوران زاگرس ماشین کرج در ارتباط باشید .

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها