زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه شستشوی سبزی
دستگاه شست و شو سبزیجات

زاگرس ماشین کرج سازنده انواع دستگاه شستشوی سبزی (ارسال به سراسر ایران) خطوط شست شوی سبزیجات و دستگاه شستشوی سبزی با به روزترین تکنولوژی و مطابق با استانداردهای بهداشتی میباشد جهت آشنایی با دستگاه شستشوی سبزیجات و نیز قیمت دستگاه شستشو سبزی مطالب زیر را به صورت کامل مطالعه نمایید. همچنین اگر قصد خرید دستگاه شست و شو سبزیجات دارید میتوانید برای استعلام قیمت انواع ماشین آلات صنعتی و بسته بندی، دستگاه شستشو (سبزی و میوه) با ما در ارتباط باشید.

قیمت + خرید + توضیحات

دستگاه شستشوی سبزی

دستگاه شستشوی سبزی یکی از ماشین آلات در این کارخانه میباشد که برابر با ظرفیت هر واحد ساخته و تولید میشود. شستشوی سبزیجات برابر با اصول بهداشتی میبایست تا 6 مرحله به صورت پیوسته انجام شود چرا که این مراحل تضمینی برای رعایت بهداشت در مواد غذایی و سلامت محصول ارایه شده میباشد.

مرحله اول:

سبزیجات میباست تمیز شده و خرابی های هر محصول را به صورت دستی جداسازی نموده که در این قسمت میتوان از میز بازرسی استفاده نمود و یا نوار دستچین که اپراتور میتواند به آسانی و سرعت بالا سبزی خراب و یا زرد شده و در اصطلاح گندیده را از سالم با نظارت چشمی جداسازی نماید.

مرحله دوم:

مرحله بعدی گل گیری سبزی می باشد و به دو صورت اتوماتیک و دستی می توان انجام داد. دستگاه گل گیر سبزی اتوماتیک دیگر نیازی به کار با دست نیست زیرا بعد از تمیز شدن و جدا نمودن ریشه و محصول پلاسیده یا زرد رنگ برای گلگیری نیاز به یک دستگاه جداگانه دارد.

مرحله سوم:

سیستم چرخشی و سیرکولاسیون آب نیز یکی از محاسن این نوع دستگاه شستشوی سبزی جات میباشد, و مصرف بهینه در هدر ندادن آب را تا حدالمکان کم خواهد نمود. آب استفاده شده وارد متور تسفیه می شود و دوباره به وان بر میگردد. اینکار باعث سرفه جویی در مصرف آب می شود.

مرحله چهارم:

دستگاه ضد عفونی سبزیجات است که بعداز گل گیری این مرحله هائز اهمیت است . سبزیجات برای رشد و عمل اوری نیاز به کودهای شیمیایی و یا کود حیوانی از جمله ورمی کمپوست هستند. از این رو باید قبل از مصرف حتما ضد عفونی شوند. برای ضدعفونی نیز ترکیبات متعددی استفاده میشود که در این مبحث نمیگنجد. و در بخش مقالات تخصصی به آن خواهیم پرداخت.

مرحله پنجم:

در خط شستشوی سبزیجات و میوه جات تقریبا 90% تجهیزات مشابه هم می باشند و در عملکرد متفاوت.
ماشین ضدعفونی کننده با یک سری تغییرات جزئی با مرحله قبل نسبتا عملکردی مشابه دارند. و سیستم چرخشی آب در وان استیل و ایجاد حباب باحباب سازهای قوی در این قسمت و اضافه نمودن مواد ضد عفونی کننده کار ضدعفونی کردن سبزیجات را انجام خواهد داد.

دستگاه آبکش سبزی

دستگاه آبکش سبزی بعد از سه مرحله گذشته کار پایانی از لحاظ شستشو را انجام میدهد و در نهایت هر سه دستگاه کار انتقال به وان های بعدی را به صورت اتوماتیک انجام داده تا در قسمت بعد نهایتا کار تمیز شدن به پایان برسد.

مرحله پنجم: دستگاه حشره گیر سبزی که سیستم دوار بر روی ماشین آبکشی نصب شده است و کار حشره گیری و جدا سازی هر جسم سبک و غیر معمول در محصول نهایی را انجام میدهد و برای خشک کردن سبزی درقسمت بعد آماده سازی خواهد نمود.

مرحله ششم: دستگاه آبگیر سبزیجات سانتریفیوژ که به اصطلاح همان دستگاه ابگیر سبزی نیز نامیده میشود, با سیستم چرخشی دورانی و نیروی گریز از مرکز کار ابگیری را انجام داده تا سبزی با طراوت و بدون آب اضافه حاصل از شستشو را برای ادامه کار آماده نماید.

مشخصات کلی دستگاه شستشوی سبزی

دستگاه شستشوی سبزی و سبزیجات

خط تولید + دستگاه صنعتی + ماشین آلات خانگی

راه اندازی خط شستشوی سبزی

برای راه اندازی خط شستشوی سبزی می توانید از مجموعه زاگرس ماشین کمک بگیرید. این مجموعه آماده ارائه خدمات راه اندازی انواع خط تولید و همچنین تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی و دستگاه بسته بندی می باشد. این مجموعه خدمات و محصولات خود را به سراسر ایران در کمترین زمان و بالا ترین کیفیت ارائه می دهد.

 1. میز بازرسی و یا نوار اتوماتیک دستچین سبزیجات.
 2. دستگاه گل گیرسبزی (آنزیم زدایی).
 3. دستگاه شستشو سبزی و ضد عفونی.
 4. دستگاه آبکشی سبزی.
 5. دستگاه حشره گیر سبزی.
 6. دستگاه آبگیر سبزی. ( آبگیر سانتری فیوژ).

قیمت دستگاه شستشوی سبزی در زاگرس ماشین بسیار مقرون و به صرفه می باشد. از قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات در این مجموعه با توجه به ابعاد، میزان تولید، نوع و مدل دستگاه متغیر است.

بالا ترین کیفیت + ارزان ترین قیمت

خرید دستگاه شستشوی سبزی

زاگرس ماشین کرج با سال ها تجربه در ساخت انواع دستگاه های شست شوی سبزیجات و دستگاه شستشوی سبزی با به روز ترین تکنولوژی و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

1

استعلام قیمت دستگاه شستشو سبزی

برای استعلام قیمت و خرید دستگاه شست و شو سبزیجات می توانید با شماره 09123638781 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

2

از ما مشاوره تخصصی دریافت کنید

قبل از خرید برای انتخاب بهترین مدل مناسب کسب و کار و خط تولید شما، بهتر است با ما تماس بگیرید تا به صورت تخصصی شما را راهنمایی کنیم.

3

خرید دستگاه شست و شو سبزیجات

پس از اطمینان پیدا کردن از انتخاب خود و مدل های مورد نیاز تولیدی خود، می توانید اقدام به خرید حضوری و یا آنلاین دستگاه شستشو سبزی نمائید.

خط تولید سبزیجات خشک

در خط تولید سبزیجات خشک، گیاهان دارویی، میوه خشک و… بعد از دستگاه شست و شو سبزیجات نیاز به دستگاه خشک کن میوه برای خشک کردن اصولی میوه و سبزیجات که البته به آن دستگاه خشک کن سبزیجات نیز گفته می شود. همچنین با کمک دستگاه سبزی خرد کن می توانید سبزیجات را در خرد کنید. تمامی این ماشین آلات با بالا ترین کیفیت و پائین ترین قیمت در زاگرس ماشین کرج در حال تولید است.

خط تولید سبزیجات خشک برای تولید گیاهان دارویی و مواد اولیه دمنوش و چای می باشد. گیاهانی همچون شوید نعنا، پونه، ادویه جات و… در این خط تولید می شوند. که تمامی این محصولات در ابتدای خط تولید باید توسط دستگاه شستشوی سبزی شسته شوند و این مرحله را طی کنند.

دستگاه شستشوی سبزی

شستشو سبزی و گل گیری مکانیزه:

 • دستگاه شستشو سبزیجات صنعتی دارای یک وان شست و شو از جنس استیل است.
 • با کمک پمپ هوا و متور قدرتمند این دستگاه، هوا با فشار زیاد وارد آب میشود.
 • سپس پمپ آب در داخل وان شست و شوی میوه شروع به چرخش می کند.
 • گردش قدرتمند آببه همراه حباب های ایجاد شده تمام  آلودگی ها را از بین می برد.

راه اندازی خط شستشوی سبزی

 1. میز بازرسی و یا نوار اتوماتیک دستچین سبزیجات.
 2. دستگاه گل گیرسبزی (آنزیم زدایی).
 3. دستگاه شستشو سبزی و ضد عفونی.
 4. دستگاه آبکشی سبزی.
 5. دستگاه حشره گیر سبزی.
 6. دستگاه آبگیر سبزی. ( آبگیر سانتری فیوژ).
خرید دستگاه شستشوی سبزی

برای راه اندازی خط شستشوی سبزی می توانید از مجموعه زاگرس ماشین کمک بگیرید. این مجموعه آماده ارائه خدمات راه اندازی انواع خط تولید و همچنین تولید کننده انواع ماشین آلات صنعتی و دستگاه بسته بندی می باشد. این مجموعه خدمات و محصولات خود را به سراسر ایران در کمترین زمان و بالا ترین کیفیت ارائه می دهد.

قیمت دستگاه شستشوی سبزی در زاگرس ماشین بسیار مقرون و به صرفه می باشد. از قیمت دستگاه شستشوی سبزیجات در این مجموعه با توجه به ابعاد، میزان تولید، نوع و مدل دستگاه متغیر است.

خط شستشوی سبزی با دستگاه شست و شو سبزیجات

مشخصات کلی دستگاه شستشوی سبزی

 • دارای پمپ های سیرکولاسیوان آب از بهترین نوع ایتالیایی و اورجینال.
 • دارای بلوور حباب ساز برای جابه جایی بهتر محصول و در چرخش بودن آب.
 • PVC داری نوار تخلیه از بهترین مواد با گرید مواد غذایی حرفه ای.
 • بدنه و استراکچر کاملا اسنلش استیل ضد زنگ و به اصطلاح نگیر که هیچ عنوان دچار زنگ زدگی یا پوسیدگی نمی شود.
 • دارای تابلو برق استاندارد و اصل کره با ایمنی بالا و کیفیت عالی.
 • شستشوی سبزی به بهترین شکل در چند مرحله بنا به درخواست و تنظیمات مورد نظر مشتری.
 • نصب سیستم حشره گیر و ضد آلودگی بر روی دستگاه شستشوی سبزی برای حفظ بهداشت.
 • آموزش نصب و راه اندازی در محل + خدمات پس از فروش.

مشخصات فنی دستگاه شست و شو سبزیجات

طول و عرض و ارتفاع : 140 × 80 × 200
جنس بوفه از استیل 304
توان مصرفی : 4 kw
مصرف برق : 220 و 380
دارای نوار انتقال،
دارای سیستم گردش آب و حباب ساز،
تابلو برق : Ls کره و مجهز به اینورتر.

دستگاه شست و شو سبزیجات

دستگاه شست و شو سبزیجات

برای استعلام قیمت و خرید دستگاه شست و شو سبزیجات می توانید با شماره 09123638781 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. زاگرس ماشین کرج یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه شستشوی سبزی در ایران می باشد که با قابلیت خرید از سراسر ایران به تولید کنندگان عزیز خدمات بی نظیر خود را ارائه می دهد.

دستگاه شست و شو سبزیجات مناسب برای تولید گیاهان دارویی، سبزی خشک، شستشوی میوه، سبزی خرد کنی و غیره. با خرید دستگاه شستشوی سبزی و مشاوره های تخصصی زاگرس ماشین چند قدم جلو تر از رقبای خود باشید.

فروش دستگاه شستشو سبزی

زاگرس ماشین کرج با سال ها تجربه در ساخت انواع دستگاه های شست شوی سبزیجات و دستگاه شستشوی سبزی با به روز ترین تکنولوژی و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت دستگاه شستشوی سبزی

جهت استعلام  قیمت دستگاه شتشوی سبزی و خط شستشوی سبزیجات از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره تخصصی، قیمت ها و خرید دستگاه شست و شو سبزیجات؛ و یا جهت ارتباط مستقیم با دفتر فروش دستگاه شستشوی سبزی می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت اقدام نمائید.

دستگاه شستشوی سبزی

فیلم دستگاه شستشوی سبزیجات

در این فیلم نحوه عملکرد دستگاه شستشوی سبزیجات صنعتی را مشاهده خواهید کرد. این دستگاه به صورت صنعتی تهیه شده و جزو دستگاه شستشوی سبزی خانگی نمی باشد. این خط به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی طبق دستورالعمل شستشوی سبزیجات وزارت بهداشت سبزیجات را از هر نوع آلودگی پاک و تمیز می کند. علاوه بر این، مجموعه صنعتی زاگرس ماشین یکی از تخصصی ترین مراکز ساخت میوه خشک کن می باشد و آماده راه اندازی هر نوع خطوط تولیدی در صنایع غذایی می باشد.

قیمت دستگاه شستشوی سبزی

زاگرس ماشین همیشه در طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی پیشرو بوده. این مرکز در طی این سال ها تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری گذاشته است. اعتبار این مرکز رضایت شما مشتریان و تولید کنندگان می باشد. تمامی ماشین آلات این مرکز دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشند. قیمت تمامی ماشین آلات صنعتی از قیمت دستگاه بسته بندی تا دستگاه شتشوی سبزی در این مرکز کاملا مقرون و به صرفه می باشد و بدون هیچگونه واسطه ای، به طور مستقیم از کارخانه به دست مشتری می رسد. با ما کیفیت محصولات و سرعت تولید کارخانه و یا خطوط تولید خود را ارتقا دهید.

سوالات متداول

در ادامه به سوالات متداول و رایج شما پاسخ خواهیم داد:

بستگی به نیاز شما دارد. برای استعلام قیمت دقیق دستگاه بهتر است با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

بله از جمله ویژگی های دستگاه شستشوی سبزیجات، قابله استفاده بودن برای انوع میوه و سبزیجات می باشد.

زاگرس ماشین با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت این دستگاه را عرضه می کند؛ نیازی به خرید دستگاه دست دوم نخواهید داشت.

دستگاه شستشوی سبزی خانگی مدل کوچک تر و ارزان تر این دستگاه است که در زاگرس ماشین تولید می شود.

0 +
سال سابقه در تولید
0 +
دستگاه تولید شده است
0
نفر از ما راضی بوده اند

آماده خرید بهترین دستگاه ها و ماشین آلات شستشوی سبزی هستید؟

اگر برای خرید دستگاه شستسوی بزی و خط تولید نیاز به راهنمایی دارید، همین الان با شماره زیر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

5/5 - (4 امتیاز)