طراحی سایت وردپرس seo طراحی سایت با وردپرس انتخاب و خرید بهترین دستگاه شیرینگ پک [راهنما]

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

انتخاب و خرید بهترین دستگاه شیرینگ پک [راهنما]

Home » ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی » انتخاب و خرید بهترین دستگاه شیرینگ پک [راهنما]

انتخاب بهترین دستگاه شرینک پک مناسب برای شما و کسب و کار یا تولیدی شما! در این مقاله تصمیم گرفتیم شما را با جزئیات و مهمترین مواردی که باید در انتخاب و خرید بهترین دستگاه شیرینگ پک بررسی کنید را شرح دهیم:

انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک
دستگاه شرینک پک
خرید بهترین دستگاه شرینک پک

انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک

اگرچه فرآیند بسته بندی شرینک بسیار ساده است، ملاحظات زیادی در انتخاب محلول بسته بندی مناسب برای بسته بندی شرینک که به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می کند، مورد توجه قرار می گیرد. بنابراین چگونه می توانید دستگاه بسته بندی شرینک ایده آل را برای نیازهای محصول و تولید خود شناسایی کنید؟ در اینجا 6 سوال و نکته مهم وجود دارد که به شما کمک می کند در انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک آگاه باشید:

  1. محصول شما چیست و چه نتیجه مطلوبی از شرینک راپینگ انتظار دارید؟
  2. ابعاد محصول شما و جهتی که می خواهید بسته بندی شود چگونه است؟
  3. سرعت/ظرفیت تولید مورد نیاز عملیات شما چیست؟
  4. آیا به محلول درون خطی یا عمل تغذیه دستی نیاز دارید؟
  5. از چه نوع فیلم شرینک استفاده خواهید کرد؟
  6. آیا به تجهیزات جانبی مانند لیبل شیرینگ، چک وزن، بازوی دور ریختن و غیره؟

محصول شما چیست و چه انتظاراتی از دستگاه شرینک پک دارید؟

برای انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک باید بدانید که: محصول شما چیست؟ آیا این یک پیتزا یخ زده، یک رینگ چرخ، یک محصول آرایشی یا یک کتاب است؟ آیا می خواهید برای اهداف نمایشی یا لجستیکی بسته بندی و شیرینگ شود؟

مهم ترین موارد در انتخاب بهترین دستگاه شرینگ پک

در اینجا چند نتیجه دلخواه متداول وجود دارد که می توانید از بسته بندی و شرینک انتظار داشته باشید:

نمایش دادن

بسته بندی بیرونی براق باید در میان سایر محصولات در حین محافظت از بسته اولیه مورد توجه قرار گیرد. انتخاب بهترین دستگاه شرینک پک با توجه به قابلیت استفاده از فیلم چاپی در دستگاه شیرینگ پک نیز مزیت برندسازی را می‌افزاید.

حفاظت

روکش کاملاً بسته می تواند از محصول در برابر خراش در حین حمل و نقل، آب، گرد و غبار یا هر عامل خارجی ناخواسته دیگری محافظت می کند. در انتخاب بهترین دستگاه شرینک پک این بسیار مهم است که از انواع رول شیرینگ و فیلم های نایلونی ضخیم و… پشتیبانی کند.

مقاومت در برابر دستکاری

برای برخی از محصولات، بسته بندی به عنوان اثبات اولین استفاده توسط کاربر نهایی عمل می کند. بسته بندی باز نشده به کاربران نهایی اطمینان خاطر برای خرید محصول می دهد. برای انتخاب بهترین دستگاه شرینک پک باید مقاومت و پلمپ بسته بندی را انتظار داشت.

گروه بندی یا دسته بندی محصولات

آیا می خواهید چندین محصول را برای نمایش یا اهداف لجستیکی گروه بندی کنید؟ آیا محصول شما سنگین است و آیا برای حمل آسان با دست نیاز به دهانه هایی در کناره های بسته دارید؟ یا تبلیغی دارید و می خواهید دو محصول را با هم در سوپرمارکت بفروشید؟ آیا نیاز به ابزارآلات پیشرفته برای بسته بندی و شیرینگ پک محصولات خود دارید؟

تدارکات / ذخیره سازی

برای ایجاد بسته ای با قابلیت حمل آسان برای وسایل سنگین. در انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک حتما توجه داشته باشید که قابلیت حمل آسان یکی از دلایل خرید دستگاه شیرینگ است.

ابعاد محصول شما و جهتی که می خواهید بسته بندی شود چیست؟

حداقل و حداکثر ابعاد محصولاتی که شما بسته بندی می کنید دومین سوال مهمی است که باید از نظر تشخیص دستگاه بسته بندی شرینک مناسب تعیین کنید. تمامی بسته ها دارای سه بعد عرض، طول و ارتفاع محصول می باشند. همچنین جهت گیری بسته بندی محصول از دیگر داده های مهم مورد نیاز است.

دستگاه های بسته بندی شرینک از نظر حداکثر ابعادی که می توانند بسته بندی کنند محدودیت هایی دارند. در مدل های ماشین دستی یا نیمه اتوماتیک L-Sealer، این محدودیت با اندازه نوار L تعیین می شود.

در ماشین‌های تمام اتوماتیک، هیچ محدودیتی برای طول محصول وجود ندارد، اما ارتفاع و عرض محصول دارای محدودیت‌های مکانیکی هستند.

انتخاب لفاف کوچک کننده با اندازه مناسب هزینه بسته بندی و ظرفیت تولید را بهینه می کند. به خاطر داشته باشید که اندازه بسته بندی و تونل حرارتی باید بتواند بزرگترین محصول شما را در خود جای دهد.

سرعت/ظرفیت تولید روزانه مورد نیاز شما بری شرینک پک چقدر است؟

تعداد محصولاتی که روزانه باید بسته بندی کنید، یکی دیگر از اطلاعات مهم در انتخاب محلول بسته بندی مناسب شرینک است.

ظرفیت دستگاه های بسته بندی شرینک از ظرفیت کم تا ظرفیت بالا متغیر است و معمولاً به صورت بسته در دقیقه اندازه گیری می شود و با توجه به طول و ارتفاع محصول متفاوت است.

ظرفیت کم

اینها دستگاه های شیرینگ پک دستی هستند که ظرفیت تولید 5 تا 10 بسته در دقیقه را دارند. این ماشین ها توسط اپراتوری اداره می شوند که سطح تجربه او تأثیر قابل توجهی بر کل محصولات بسته بندی شده در دقیقه دارد.

ظرفیت متوسط

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک و همچنین دستگاه شیرینگ پک کابینی در این دسته قرار می گیرند. در لفاف های شرینک نیمه اتوماتیک بازوی آب بندی اتوماتیک است. این حرکت خودکار به اپراتور زمان می دهد تا محصول را برای آب بندی آماده کند. میانگین انتظار خروجی برای دستگاه های بسته بندی شرینک نیمه اتوماتیک از 10 تا 25 بسته در دقیقه است.

ظرفیت بالا

دستگاه های بسته بندی شرینک با ظرفیت بالا، لفاف های کوچک کننده یا دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک هستند. این سیستم ها در صورت تمایل می توانند در خط تولید شما ادغام شوند. مجهز به نوار نقاله و سنسورهای متعدد، نیازی به اپراتور ندارند که در عوض خروجی را به حداکثر می‌رساند و هزینه را کاهش می‌دهد. ظرفیت لفاف های شرینک اتوماتیک 25 تا 80 بسته در دقیقه می باشد.

خرید بهترین دستگاه شیرینگ پک

برای خرید بهترین دستگاه شیرینگ پک می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. زاگرس ماشین یکی از بهترین و قدیمی ترین تولید کنندگان دستگاه بسته بندی و ماشین آلات صنعتی در ایران می باشد. برای استعلام قیمت دستگاه بسته بندی با ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید
اشتراک گذاری این مقاله در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
دستگاه بسته بندی ادویه
دستگاه بسته بندی ادویه

از دستگاه بسته بندی ادویه برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی استفاده می شود که همواره دغدغه بسیاری از شرکت‌های تولیدی بوده است. در

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز
دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز یکی دیگر از ماشین آلات شرینک زاگرس ماشین می باشد؛ که با تخصصی ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و متخصصان