زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک (شرینک پک)

Home » ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی » دستگاه شیرینگ پک » دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک (شرینک پک)

بسته بندی با دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک (شرینک پک) یا دستگاه های بسته بندی کششی می توانند ایمنی و کارایی محصول را در تولیدات صنعتی بهبود ببخشند. بسته بندی آخرین مرحله در خط تولید است، اما اولین چیزی است که مشتریان از محصول شما می بینند. از این رو باید به بسته بندی محصولات با دستگاه شیرینگ پک توجه بسیاری داشته باشید.

کاربرد و سازگاری دو عامل مهم در بسته بندی مناسب هستند. بسته بندی مناسب از محصول شما در برابر گرد و غبار و آسیب و سایر مشکلات احتمالی محافظت می کند. اگرچه بسته بندی فرآیند پیچیده ای نیست، بسته بندی نامناسب باعث ناسازگاری محصولات می شود. امروزه شرکت ها به راحتی می توانند کارهای بسته بندی روزانه را با استفاده از دستگاه های شرینک پک تمام اتوماتیک انجام دهند.

اخیراً دستگاه شیرینگ پک مورد استفاده در زمینه صنعتی به دو دسته خودکار تبلیغاتی نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند. بهترین مدل دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک است.

اهمیت استفاده از دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

این دستگاه بسته بندی فوق العاده که با تکنولوژی بالا در شرکت نادی پک تولید شده است قادر است انواع محصولات: خرما، بیسکویت، اسباب بازی، رشته، کلینکس، شیرینی و نبات را در مدت زمان کوتاهی بسته بندی کند.

به طور کلی، دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک از فیلم های PVC برای بسته بندی استفاده می کند.

به دلیل کیفیت بالا و کاربرد بالای این دستگاه می توانید از دستگاه شرینک اتوماتیک در برخی از زمینه ها مانند: صنعتی، بهداشتی و دارویی استفاده کنید.

دستگاه های شرینک تمام اتوماتیک قابلیت بسته بندی محصولاتی مانند: جعبه، شیشه و… را دارند.

مزایا خرید دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

دستگاه شیرینگ تمام اتوماتیک برای بسته بندی بسته ها، جعبه ها، ظروف و سایر محصولاتی که ذخیره یا ارسال می شوند استفاده می شود. استفاده از این دستگاه برای بسته بندی مزایایی دارد:

1- محافظت از محصول در برابر آسیب، گرد و غبار و رطوبت:

هنگام استفاده از یک دستگاه شیرینگ پک اتومات مناسب، از ایمنی بسته در برابر هرگونه گرد و غبار و رطوبت احتمالی اطمینان کامل دارید.

2- ایمنی کارگران و خود محصول افزایش می یابد:

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک با کاهش فعالیت بدنی در انبارها، کارخانه ها و کارخانجات، ایمنی محل تولید و بسته بندی را افزایش می دهد.

بر اساس نظرسنجی اخیر مشخص شده است که 20 درصد تصادفات در محل های بسته بندی مربوط به کارگرانی است که در اطراف ماشین آلات قدیمی و نیمه اتوماتیک کار می کنند. بنابراین، کاهش اپراتورها و کاهش کار با دست منجر به ایمنی بالاتر خواهد شد.

شیرینگ تمام اتوماتیک برای بسته بندی بدون هیچ اپراتور طراحی شده است. عموماً به دلیل وجود نوار نقاله، این دستگاه ها به راحتی می توانند خطوط تولید شما را پشتیبانی کنند و بدون هیچ گونه اقدام مستقیم اپراتور و بدون دستکاری، محصولات وارد دستگاه درز می شوند.

در این مرحله با استفاده از سانسور، فیلم به دور محصول پیچیده می‌شود که این فرآیند را مرحله Seaming می‌نامیم. سپس با استفاده از نوار نقاله، محصول وارد تونل حرارتی می شود تا عمل انقباض را آغاز کند.

تمام این مراحل به صورت خودکار انجام می شود. بنابراین ایمنی بهبود یافته و خطرات احتمالی به حداقل می رسد.

3- صرفه جویی در زمان با دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک:

عملکرد دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک بسیار خوب است و می تواند حداکثر بسته بندی را در حداقل زمان انجام دهد. بسته بندی جعبه ها و سایر محصولات با دست می تواند زمان بر و خسته کننده باشد. در نتیجه بسته بندی جعبه ها با دستگاه شرینک تمام اتوماتیک باعث کاهش زمان و تلاش مورد نیاز می شود که می توان از آن برای سایر فرآیندهای تجاری مهم استفاده کرد.

4- هزینه های اقتصادی در فیلم ها:

در مقایسه با بسته بندی با دست، دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک و اتوماتیک باعث صرفه جویی زیادی در کسب و کار بسته بندی شما می شود.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک مخصوص بسته بندی مواد غذایی دارای دو غلتک فیلم است که سرعت غلتک چرخان ثانویه بیشتر از غلتک اول است تا فیلم کشیده شود. این ویژگی باعث افزایش مقاومت فیلم و همچنین کاهش هزینه ها در کل می شود. با این وجود، دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک ویژگی های کاربردی بیشتری دارد.

5- بسته بندی سریع تر با دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک:

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک با یک کنترلر فعال PLC به شما کمک می کند تا بسته بندی را سریعتر انجام دهید و این به شما در بسته بندی خواسته های کسب و کارتان کمک می کند. این نوع ماشین آلات بسته به نیاز انحصاری قابل تغییر هستند. این عمل می تواند تاثیر زیادی در زمان بسته بندی داشته باشد که منجر به صرفه جویی در زمان و صرفه جویی در هزینه ها می شود.

6- بسته بندی کارآمد محصول:

هنگام استفاده از دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک برای تمام نیازهای تجاری خود در بسته بندی، می توانید پایداری کشش و کارآمدی محصول خود را تضمین کنید که در هنگام بسته بندی با دست امکان پذیر نیست. فرآیند بسته بندی با دست، مشکلات زیادی دارد، بنابراین کارایی شما را کاهش می دهد. این بدان معنی است که یک دستگاه تمام اتوماتیک می تواند محصولات شما را در محل کار شما بسیار بهتر و با کیفیت بسته بندی کند.

7- راندمان بالاتر:

چه کسی ترجیح نمی دهد کارهای بیشتری را در زمان کمتر انجام دهد؟ دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک، کسب و کار شما را در مسیر کارآمد قرار می دهد. اپراتورهای شما نباید منتظر شروع و توقف چرخه های بسته بندی باشند. با قرار دادن یک محصول بر روی نوار نقاله، و فشار دادن دکمه شروع، بسته بندی به طور خودکار شروع و متوقف می شود.

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک قابل حمل، قابلیت بسته بندی 2000 محصول در ساعت را به صورت اتوماتیک و بدون اپراتور دارد. سرعت و دقت این دستگاه قابل قدردانی است. علاوه بر این، دستگاه درز توانایی درز زدن 1800 محصول در ساعت را دارد که به معنای افزایش راندمان است.

8- بهبود کنترل عرضه:

قرار دادن محصولات در کنار هم، بررسی انعطاف پذیری را آسان می کند. این امر همچنین باعث جداسازی با سرعت بالاتری می شود که در انبارهای بزرگتر اقدامی زمان بر است. از این رو، به دلیل بسته بندی محصولات مشابه به روشی مشابه، دستگاه های شرینک فرآیندهای ذخیره سازی و کنترل را آسان تر می کنند.

دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک بدون در نظر گرفتن اندازه و موقعیت انبار، ایمنی و پایداری را به خط تولید می بخشد. اگر تحت تاثیر دستگاه شرینک پک هستید، می توانید از شرکت نادی پک و دستگاه های تولید شده ما دیدن کنید. یا می توانید با کارشناسان ما با شماره 09123634345 تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری به شما بدهند.

قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک

می توانید از نزدیک از کیفیت دستگاه های بسته بندی مواد غذایی شرکت زاگرس ماشین دیدن فرمایید. ما تضمین می کنیم که بهترین محصول را با کمترین قیمت دریافت خواهید کرد که باعث افزایش کارایی کسب و کار شما در مقایسه با قبل می شود. خرید دستگاه شیرینگ پک از سراسر ایران با بهترین کیفیت با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکات اجتماعی دنبال کنید
آخرین مقالات
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
خط تولید سبزیجات خشک
خط تولید سبزی خشک

راه اندازی خط تولید سبزی خشک کارگاهی – خانگی – صنعتی یکی از بهترین و تخصصی ترین خدمات مرکز زاگرس ماشین کرج است. این مرکز

راه اندازی خط تولید میوه خشک در ایران
خط تولید میوه خشک

صرف نظر از فصل یا شرایط، میوه های خشک همیشه جایگاه ویژه ای را در هر خانواده ای به خود اختصاص داده اند. آنها معمولاً