زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه استرچ پالت

بسته بندی یکی از مهم ترین مسائلی است که امروز مورد توجه بسیاری از افراد مختلف قرار گرفته است، استرچ پالت از جمله ماشین آلات و دستگاه بسته بندی است؛ که با راهکاری ساده برای سلفون کشی پالت انواع بطری های آشامیدنی، انواع رول های پارچه ای ، فلزی، کابل، پالت کتاب و از این دست محصولات کاربرد دارد. دستگاه استرچ پالت برای بسته بندی انواع محصولاتی که بسته بندی آنها به صورت پکی بوده مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه استرچ پالت را با نام های دیگری همانند دستگاه استرچ پیچ ، دستگاه استرچ کش و دستگاه پالت پیچ نیز می شناسند.

انواع دستگاه استرچ پالت

بسته بندی به کمک دستگاه استرچ پالت

از این دستگاه به منظور بسته بندی محصولات کارخانه هایی استفاده می کنند و جهت کشیدن انواع نوار مخصوص مخصوص استرچ بر روی انواع محصولات بسیار کارآمد می باشد. خروجی بسته بندی استرچ پالت مقداری شبیه به خروجی بسته بندی شیرینگ پک می باشد اما کاملا متفاوت هستند. در اکثر کارخانه ها، محصولات مختلفی همانند محصولات غذایی، شرینگ و بسته بندی پالت ها با اندازه و سایزهای متنوع به دلیل اینکه جابجایی محصولات احتمال آسیب دیدن محصولات وجود دارد، بسته بندی به شکل استرچ پالت مناسب ترین بهترین روش جهت جلوگیری از آسیب دیدن محصول در برابر هرگونه ضربه احتمالی می باشد.

قیمت دستگاه استرچ پالت

برای استعلام قیمت دستگاه استرچ پالت در انواع مدل های مختلف با کاربرد های گوناگون در زاگرس ماشین می توانید با شماره 09123634345 تماس بگیرید. تمامی ماشین آلات و دستگاه بسته بندی زاگرس ماشین با مناسب ترین قیمت و کیفیت بالا طراحی و ساخته می شود.

انواع دستگاه استرچ پالت و نحوه کار آن

در ادامه این مقاله به بررسی نحوه کارکرد دستگاه استرچ پالت و معرفی انواع این دستگاه می پردازیم؛ دستگاه های استرچ پالت دارای انواع مختلفی هستند که برای کاربرد ها و بسته بندی های مختلف، طراحی و ساخته می شوند. این دستگاه دارای انواع زیر می باشد:

 • استرچ پالت دستی،
 • استرچ پالت دروازه ای،
 • استرچ پالت مرغک دار،
 • دستگاه شرینک پالت،
 • استرچ فرودگاهی،
 • دستگاه استرچ رولی،
 • استرچ پالت اتوماتیک،
 • استرچ پالت سیار.
دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک

دستگاه بسته بندی استرچ پالت کششی اتوماتیک برای خطوط تولیدی طراحی شده است که نیاز به الگوهای بسته بندی سخت و نرخ خروجی بالا دارند. ثابت نگه داشتن بار و چرخاندن کالسکه فیلم، دستگاه را قادر می سازد تا بارهای ناپایدار را بپیچد. دستگاه بسته بندی استرچ رولی پالت اتوماتیک دارای طیف کاملی از ویژگی های اختیاری است که دستگاه را با هر سیستم بسته بندی اتوماتیک سازگار می کند.

دستگاه بسته بندی استرچ رولی پالت اتوماتیک دارای طیف کاملی از ویژگی های اختیاری است که دستگاه را با هر سیستم بسته بندی اتوماتیک سازگار می کند. این دستگاه را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت در سراسر ایران از زاگرس ماشین بخواهید.

دستگاه استرچ پالت رولی اتومات

دستگاه استرچ پالت سیار

دستگاه استرچ پالت سیار قادر است دستگاه را در همه جای کارخانه شما حرکت دهد. بدون محدودیت برای اندازه پالت و وزن پالت. ارتفاع پالت به طور خودکار تشخیص داده می شود. برای استعلام قیمت دستگاه استرچ پالت سیار با شماره 09123634345 تماس بگیرید.

استرچ پالت متحرک به طور اتوماتیک پالت ها را با هر شکل و اندازه بسته بندی می کند زیرا به طور مستقل در اطراف محصول بسته بندی می چرخد و مطابق مشخصات پالت به طور خودکار ارتفاع پالت را با چشم فتوسل تشخیص می دهد. از صفحه کنترل، می توانید سرعت چرخش صعود و نزول را تنظیم کنید، مقدار دور فیلم کششی را برای قرار گرفتن در پایین یا بالای پالت تنظیم کنید، به طور خودکار ارتفاع پالت را اندازه گیری کنید یا آن را به صورت دستی تنظیم کنید.

مدل صفحه گردان

توسط دستگاه استرچ پالت صفحه گردان که ابعاد و اندازه جمع و جوری دارد می توان پالت های مختلف و اجسام کم وزن را تا ارتفاع دو متر و به تعداد تقریبا 25 پالت در هر 1 ساعت سلفون کشید یا پیچید. عملکرد آن به این صورت است که جعبه، کالا، محصول بالای صفحه دوار استرچ پالت قرار می گیرد و با چرخیدن رول یا نایلون استرچ به دور بسته، بسته بندی استرچ صورت می گیرد.

استرچ پالت رولی نیمه اتوماتیک

نایلون استرچ | فیلم استرچ

خوراک دستگاه استرچ پالت رول هایی هستند که به نام نایلون استرچ یا فیلم استرچ معروف می باشند. جنس این رول ها پلی وینیل کلراید (PVC) یا پلی وینیلیدین کلرید (PVdC) می باشد. شفافیت و میزان استقامت این فیلم ها در کیفیت نهایی بسیار تاثیرگذار است.

ضخامت ، طول و عرض رول ها از دیگر شاخصه های نایلون استرچ است که با توجه به نوع مصرف و توانایی دستگاه استرچ پالت انتخاب می شود.

استرچ پالت صفحه چرخان

این مدل دستگاه جای کمی را اشغال می کند و قادر است که پالت ها و اجسام سبک را سلفون پیچی کند. کالای موردنظر بر روی صفحه دوار استرچ پالت مستقر و با چرخش نایلون ، بسته بندی می گردد.

از ویژگی های مثبت این مدل دستگاه می توان به انتقال آسان، ارزان بودن قیمت ، اشغال فضای کم اشاره کرد.

از مشکلات این دستگاه امکان آسیب دیدن دستگاه در صورت بی توجهی راننده لیفتراک، استهلاک بالا نسبت به دستگاه های دیگر اشاره کرد.

استرچ پالت مرغک دار

برای بسته بندی یا استرچ محصولات با ارتفاع بالا و احتمال ریزش و یا کالاهایی که از سطح اتکای کمی برخوردار هستند ، از این نوع دستگاه استفاده می کنند. در حقیقت بخش بالایی دستگاه که مرغک نام دارد برای این منظور تعبیه شده است.

استرچ پالت دروازه ای

این دستگاه توانایی سلفون پیچی پالت های سنگین و فوق سنگین، تکه سنگ های بزرگ و قطعات بزرگ خودرو را دارا می باشد. برای این کار کافی است پالت یا خود محصول را به مرکز دستگاه رسانده و منتظر شروع کار باشید.

آهن آلات و پروفیل های به کار رفته در ماشین آلات این شرکت همگی با رنگ پودری پوشش دهی شده اند تا ضمن زیبایی دوام بهتری داشته باشد.

دستگاه استرچ رولی

این مدل دستگاه برای بیشتر محصولات قابل استفاده می باشد، محصولات استوانه ای که طول زیادی دارند. محصولات استوانه ای شکل با طول زیاد با این دستگاه استرچ پیچ می شوند. رول های کاغذی ، توپ های پارچه و مواردی از این دست نمونه های کاربرد این دستگاه هستند.

استرچ فرودگاهی

افزایش حمل و نقل های داخلی و خارجی و جا به جایی بسته ها و بارهای مسافرها، دستگاه سلفون پیچ مناسب برای این کار از اهمیت بسزایی دارد. چمدان های مسافرتی ، ساک های مسافرتی و انواع بارهای انتقالی برای جلوگیری از آلودگی و رطوبت و حتی اینکه در صورت ضربه ها باز نشود، بایستی سلفون پیچ فوری انجام گیرد که هزینه ی کمی را هم داشته باشد.

این مدل دستگاه استرچ به دلیل سبکی و قابلیت حرکت مناسب فرودگاه ها، پایانه های باری و مسافر بری است.

دستگاه استرچ پالت در ماشین سازی زاگرس کرج

ماشین سازی زاگرس کرج با بهره مندی از پرسنل مجرب و با تجربه در امر فروش می تواند بهترین مشاوره را به صورت رایگان به مشتریان عزیز بدهند.

شما می توانید از طریق شماره های تماس شرکت و یا از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید.

هدف ما از آغاز، تولید و ارائه بهترین خدمات در زمینه بسته بندی محصولات و کالاهای متفاوت می باشد.

ویژگی های دستگاه استرچ پالت MAZ240

این دستگاه مناسب بسته بندی و سلفون کشی انواع پالت در ابعاد مختلف می باشد

عملکرد : الکترومکانیک

برق مورد نیاز : 3 فاز – 3 کیلووات

حداکثر وزن جهت بسته بندی : 2000 کیلوگرم

قطر سطح چرخنده : 1500 میلی متر

ارتفاع لفاف بندی : 2100

دستگاه استرچ پالت

به دستگاه استرچ پالت، دستگاه سلفون کش نیز گفته می شود که البته به نام های پالت لایزر و پالت استرچر نیز معروف می باشد.

دستگاه استرچ پالت برای بسته بندی و سلفون کشی انواع پالت در ابعاد مختلف می تواند برای بسته بندی  پالت بشکه های ۲۰۰ لیتری، پالت انواع بطری های آشامیدنی، انواع رول های پارچه ای، فلزی، کابل ، پالت کتاب و از این دست محصولات کاربرد داشته باش.

دستگاه استرچ به طور کلی در دو نوع معمولی و مرغک دار تولید می شود. می توان به جای استفاده از سیستم سلفون کشی از سیستم نایلون شیرینک و مشعل هوا ده هم می توان استفاده نمود.

به طور کلی دستگاه استرچ در دو نوع معمولی و مرغک دار تولید می شود. می توان به جای استفاده از سیستم سلفون کشی از سیستم نایلون شیرینک و مشعل هوا ده استفاده نمود.

نحوه کارکرد دستگاه استرچ پالت

لازم به ذکر است که دستگاه استرچ پالت تولید شده در زاگرس ماشین کرج دارای اپراتور دستگاه آسانی می باشد بنابریان با داشتن صفحه لمسی میتوان تمامی مراحل کار را تحت کنترل داشت و به اسانی تنظیمات و عملکرد بهینه ای را انجام داد.

استرچ پالت رولی را در سطحی تراز و مسطح گذاشته یه طوری که هیچگونه ارتعاشی شامل حرکات مکانیکی در این ماشین نشود

پالت را با هر وسیله ای که در محل موجود می باشد بر روی دستگاه استرچ پالت قرار می دهیم, و فیلم استرچ را به بدنه پالت وصل نموده و شروع کار را با کلید استارت می کنیم, ما بر اساس ارتفاع بسته مورد نظر حرکت عمودی رفت و برگشت را در سیستم کنترل تابلو برق دستگاه که با تنظیم دور اینورتر می باشد را تنظیم نموده تا به خوبی تمامی سطح پالت با فیلم استرچ پوشانده شود.

و در پایان هم پس از قطع نمودن خودکار، فیلم را بریده و برای پارت بعدی شروع به کار خواهیم نمود.

سرعت این مدل استرچ پالت در صفحه گردان و یا سلفون پیچ با درایور از صفر تا 100 در اختیار اپراتور می باشد، صفحه ای که پالت بر روی ان قرار میگیرد، با تنظیم دور و مقدار پبچش استرچ به دور آن در سیستم کنترل تابلو برق آن میتوان کم و زیاد کرد.

کاربرد دستگاه استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت در بسته بندی محصولات آب معدنی ، محصولات صنایع غذایی ، محصولات مرتبط با صنعت ساختمان ، در صنعت سیم و کابل همچنین در بسته بندی قطعات خودرو در صنعت خودرو سازی به کار می رود .

لیست قیمت دستگاه استرچ پالت

جهت استعلام قیمت دستگاه استرچ پالت ، قیمت دستگاه استرچ رولی و قیمت دستگاه استرچ از طریق راههای ارتباطی با مشاوران زاگرس ماشین کرج در ارتباط باشید. در این مرکز می توانید با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت هرکدام از انواع مدل های این دستگاه را تهیه نمائید. قیمت دستگاه بسته بندی در این مرکز کاملا مقرون به صرفه می باشد. خرید مستقیم از کارخانه و بدون واسطه صورت می گیرد. بدلیل گارانتی خود کارخانه و خرید مستقیم هیچگونه مالیات ارزش افزوده نخواهد داشت.

5/5 - (5 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:

یک پاسخ

 1. سلام
  روز خوش
  رئیسی هستم
  من یک دستگاه لازم دارم که بسته های لباس را با وزن زیر ۲۰ کیلوگرم داخل یک کیسه زباله متوسط با کشش بالا استرچ پیچ کند که هم حجم کار کاهش پیدا کند و بسته کوچکتر شود و هم قابل اعتماد و بدون نفوذ گرد و غبار و آب باشد.
  قیمت تمام شده دستگاه بسیار مهم است .
  البته دستگاه هم به گونه ای باشد که از قطعات سبک و قابل اسمبل کردن استفاده شود چون برای ارسال به خارج از ایران میخواهم.
  شماره واتساپ و تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکات اجتماعی دنبال کنید
آخرین مقالات
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
خرید و فروش ماشین آلات صنعتی و دستگاه های صنعتی پولساز
دستگاه های صنعتی

دستگاه های صنعتی ، تجهیزات بسیار گسترده ای هستند که برای تولید و پردازش محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها در

تخفیفات بهاری!!
دستگاه بسته بندی
انواع ماشین آلات
ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و دستگاه بسته بندی خط تولید محصولات غذایی دستگاههای صنعتی

همین حالا با ما تماس بگیرید!