دستگاه بسته بندی چهار توزین

دستگاه بسته بندی چهار توزین یکی از کامل ترین ماشین آلات از لحاظ دقت و کیفیت در نوع خود می باشد. این نوع دستگاه معیار اصلی برای بسته بندی و تولید یک بسته را در خصوص حجم آن توزین نمودن محصول می داند و با کمترین خطا می تواند در حفظ ارزش محصول از لحاظ ریالی کمک شایانی به تولید کنندگان نماید.

زاگرس ماشین کرج سازنده و تولید کننده دستگاه بسته بندی چهار توزین با بهترین کیفیت می باشد.
دستگاه بسته بندی چهار توزین با داشتن چهار عدد لودسل و سیستم ویبره در سینی های این ماشین و سیستم عملکرد الکتروپنوماتیک در حداقل زمان ممکن و حداقل خطا می تواند تولید بالایی در امر بسته بندی حبوبات، خشکبار، چیپس میوه، میوه خشک، چیپس سیب زمینی، تافی، قند، شکر، برنج و انواع محصولات گرانولی داشته باشد.
داشتن تابلو برق مجزا و مجهز به کنترل تاچ و پی ال سی ، یکی دیگر از مزایای این دستگاه می باشد که اپراتوری را برای کارکردن با آن آسان می کند.

سیستم عملکرد دستگاه بسته بندی چهار توزین

محصول به وسیله ی بالابر Z به مخزن دستگاه اصلی انتقال پیدا می کند و به صورت کاملا مساوی بر روی پیمانه ها ریخته می شود و از آنجا که دستگاه دارای حسگر تنظیم بار می باشد.

مخزن همیشه پر می ماند. پس از انتقال محصول سیستم ویبره دو منظوره در زیر مخزن به حرکت در آمده و عملیات انتقال جنس را برای بارگیری و وزن شدن انجام می دهد .

دقت بالای این دستگاه در خصوص بارگیری محصول نیز صدق می کند، چرا که با در نظر گرفتن هر نوع جنس برای بسته بندی تنظیمات به خصوص را می توان انجام داد که اصطلاحا کالیبره کردن نامیده می شود.
در قسمت توزین چهار کاپه برای وزن نمودن محصول تعبیه شده است که سرعت دستگاه بسته بندی چهار توزین را به نسبت ماشین های مشابه بیشتر می کند. چرا که برای بارگیری ۴ عدد ترازو در حال اوزان می باشد، به همین جهت دستگاه بسته بندی به طور دائم بارگیری شده و تخلیه می کند.

متعلقات دستگاه بسته بندی چهار توزین

متعلقات اضافه شده به دستگاه بسته بندی می تواند در قیمت آن تاثیر گذار باشد. برای مثال: میتوان از این متعلقات دستگاه فرم پاکت زن را مثال زد که در شکل و ظاهر بسته تاثیر بسیاری دارد.

تمامی محصولات قابلیت بسته بندی به صورت پاکتی را دارند. اما در اوزان بالاتر سیستم فرم پاکت زن خود را بهتر نشان می دهد.

دستگاه تاریخ زن نیز جزئی از خط بسته بندی است که بنا به درخواست مصرف کننده قیمت، تاریخ تولید، تاریخ انقضاء و … را بر روی بسته مشخص می کند.

گاز ازت که برای نگهداری محصول و ماندگاری بیشتر آن به عنوان نگهدارنده استفاده می شود، می تواند در دستگاه بسته بندی چهار توزین تعبیه شود.

زاگرس ماشین کرج تمامی آپشن های مورد نظر را درون تابلو برق و سیستم پی ال سی این دستگاه ایجاد نموده است تا با در نظر گرفتن نیاز مشتری در هر زمان قابلیت نصب بر روی ماشین فوق را داشته باشد.

بارزترین دغدغه ی فکری مدیران در کارخانه ها، کارگاه ها و بنگاه های زود بازده تجهیز کردن مکان خود و ارزش ریالی آن می باشد. بدین جهت مشاورین زاگرس ماشین کرج جهت خرید دستگاه بسته بندی چهار توزین بهترین پیشنهادات را به شما ارائه می دهند.
جهت دریافت قیمت دستگاه بسته بندی چهار توزین با ما در ارتباط باشید.

مشخصات فنی محصول

عملکرد : الکترومکانیک

رنگ دستگاه : الکترواستاتیک کوره ای

برق مورد نیاز : تک فاز یا سه فاز

برق مصرفی : ۴ کیلو وات

سرعت بسته بندی : ۱۵ الی ۳۵ بسته در دقیقه

وزن بسته : ۲۰ گرم الی ۲۰۰۰ گرم

طول بسته : ۵ الی ۳۰ سانتی متر

عرض بسته : ۵ الی ۲۵ سانتی متر

وزن دستگاه : ۵۰۰ کیلو گرم

ابعاد دستگاه : طول ۱۸۰ عرض ۱۷۰ ارتفاع ۳۱۰ (قابل تغییر)

تماس با ما

02634716956– ۰۲۶۳۴۷۱۶۹۵۲
۰۹۱۲۳۶۳۴۳۴۵ – ۰۹۱۲۳۶۳۸۷۸۱
Call Now Buttonمشاوره رایگان است،تماس بگیرید
Open chat
1
سلام..
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by