دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی

قیمت انواع ماشین آلات بسته بندی

امروزه با گذشت زمان و رشد جمعیت و بالا رفتن میزان تولید و اهمیت پیدا کردن موضوع بهداشت در انواع کارخانجات تولیدی ، واحدهای تولیدی ملزم به استفاده از دستگاه بسته بندی برای بسته بندی محصولات خود شدند.

در این میان ، زاگرس ماشین کرج تولید کننده انواع دستگاه بسته بندی بارکارایی بالا و کیفیت بالای دستگاه و قیمت مناسب نسبت به نمونه دستگاه بسته بندی مشابه خارجی ، مورد استقبال تولیدکنندگان داخلی قرار گرفته است .

انواع دستگاه بسته بندی

زاگرس ماشین کرج تولید کننده انواع دستگاه بسته بندی از جمله دستگاه بسته بندی افقی و دستگاه بسته بندی عمودی می باشد .

دستگاه بسته بندی افقی یا دستگاه بسته بندی پیلوپک خصوص بسته بندی محصولاتی نظیر کیک و کلوچه بکار می رود و دستگاه های بسته بندی عمودی در بسته بندی انواع محصولات حبوبات، خشکبار، چای، تافی، میوه خشک، اسنک و … به کار می رود دستگاه بسته بندی عمودی به دستگاه بسته بندی حجمی و دستگاه بسته بندی توزین دار نیز معروف است .

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی

قیمت دستگاه بسته بندی

قیمت ماشین آلات بسته بندی نسبت به سرعت دستگاه ، کیفیت متریال مصرفی ، تجهیزات جانبی ، ضمانت و خدمات پس از فروش و عملکرد بهینه دستگاه متغیر می باشد .

همانطور که در بالا اشاره شد ، قیمت دستگاه بسته بندی ، ابتدا به نوع دستگاه و در مراحل بعدی به کیفیت و کارایی دستگاه بستگی و ارتباط مستقیم دارد

زاگرس ماشین کرج با به کار بردن بهترین و با کیفیت ترین قطعات صنعتی داخلی و خارجی ، متناسب ترین دستگاه بسته بندی را هم از لحاظ فنی و نوع خدمات و هم از لحاظ قیمت ، طبق نیاز مشتری طراحی و تولید می نماید .

افتخار ما جلب رضایت مشتری برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین  خدمات در صنعت بسته بندی و فروش انواع دستگاه بسته بندی و بخصوص دستگاه بسته بندی حبوبات در کشور عزیزمان ایران است.

Call Now Buttonمشاوره رایگان است،تماس بگیرید
Open chat
1
سلام..
چطور میتونم کمکتون کنم؟
Powered by