طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

بهترین دستگاه بسته بندی در ایران

در صورتی که به کار تولید محصولی مشغول هستید و یا کسب و کار خانگی خود را اداره می کنید، یکی از لوازم مورد نیاز شما دستگاه های بسته بندی می باشد. انتخاب بهترین دستگاه بسته بندی در ایران باعث می شود تا از رقیبان خود در این صنعت پیشی گرفته و موجب رونق و پیشرفت در کسب و کار خود شوید.

حال باید ببینید که به چه نوع و چه اندازه از دستگاه بسته بندی نیاز دارید و ترجیح می دهید تا چه قابلیت هایی را دارا باشد تا انتخاب خود را بر همان اساس انجام دهید. در این مقاله به چند تولید کننده معتبر و صاحب نام در این زمینه اشاره کرده ایم.

معرفی بهترین ماشین آلات دستگاه بسته بندی در ایران

بهترین دستگاه های بسته بندی

در صورتی که یکی از مشاغل خانگی را اداره کرده و به این کار مشغول هستید، بهتر است از دستگاه های بسته بندی خانگی که در اندازه های کوچک تر هستند استفاده نمایید.

از این دستگاه ها می توان به انواع دستگاه های پرکن و دوخت اشاره داشت که تنوع زیادی دارند و باید بر اساس نیاز خود مناسب ترین را انتخاب نمایید.

حتما بخوانید: دستگاه ساشه

در صورتی که نیاز به دستگاه های بسته بندی صنعتی دارید باید دستگاه های بزرگ تر را بر اساس فضای موجود و کاری که نیاز به انجام آن دارید انتخاب نمایید. به طور معمول در این کار از دستگاه های اتوماتیک و انواع دستگاه های پرکن و دوخت و پرس استفاده می شود که اکثرا دارای تونل های حرارتی نیز هستند.

صنعت بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی خود دارای مقوله جدایی است و برای بالا بردن کیفیت آن باید از مدرن ترین و بهترین دستگاه های روز با قابلیت های مورد نیاز این نوع از مواد استفاده کرد. در واقع در این صنعت علاوه بر دقت در رابطه با نوع بسته بندی و شرایط نگهداری و توزیع آن باید به مقوله بهداشت نیز توجه ویژه داشت.

در واقع این نوع از دستگاه ها باید دارای شرایطی همچون قابلیت چاپ، قابلیت دوخت و حتی شکل پذیری بسته بندی توسط باد یا خلا را داشته باشند که بدین منظور باید از بهترین ماشین آلات تولیدی بهترین کارخانجات استفاده کرد.

بسته بندی حبوبات

حتما مطالعه نمائید: دستگاه بسته بندی حبوبات

یکی از بهترین دستگاه بسته بندی در ایران، دستگاه VFFS

دستگاه بسته بندی VFFS یکی از انواع دستگاه های بسته بندی و از بهترین دستگاه بسته بندی در ایران می باشد.

شاید شما آن را با نام دستگاه بسته بندی عمودی بشناسید. 

این دستگاه برای کار خود از قانون جاذبه استفاده می کند.

کار دستگاه بدین صورت است که محصول مورد نظر به کمک نوار نقاله و یا بالابر مخصوص ریخته شده و سپس این مواد به پایین ریخته می شوند. به طور معمول در طول این مسیر دستگاه وزن کن قرار دارد تا وزن مورد نظر برای بسته بندی به طور دقیق اندازه گیری شود. 

سپس محصول به درون بسته هایی با زیره بسته ریخته شده و سپس دهانه آن به کمک دستگاه پرس و یا دوخت بسته می شود. این نوع از ماشین آلات بسته بندی در ایران از بهترین دستگاه بسته بندی در ایران می باشد که کاربردهای صنعتی دارد.

حتما مطالعه کنید: دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه های بسته بندی پری مید

این نوع از دستگاه بسته بندی که جز پرکاربردترین ها و بهترین دستگاه بسته بندی در ایران می باشد برای بسته بندی محصولات و یا در واقع بسته هایی مورد استفاده است که درب آنها باز است. در واقع این دستگاه اتوماتیک بسته ها را یکی یکی برداشته و بالای آنها را با کمک گیره های مخصوص باز کرده و پس از ریخته شدن محصول مورد نظر به میزان لازم در آن، درب آنها را می بندد.

حتما ببینید: دستگاه بسته بندی نسکافه

دستگاه های همه کاره از بهترین دستگاه بسته بندی در ایران

از آنجایی که در صنعت بسته بندی به طور معمول هر دستگاهی برای نوع خاصی از محصولات ساخته شده کمی دست تولید کننده را بسته و شخص و یا کارخانه ای در صورت داشتن تولیدات مختلف مجبور است دستگاه های بسته بندی مختلف را برای کار خود خریداری نماید. حال در این بین تکنولوژی به کمک صنعت آمده و در صنایع بسته بندی دستگاه هایی تولید شده که برای بسته بندی مواد مختلف کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید: دستگاه بسته بندی حجمی

این دستگاه های بسته بندی که به جرات می توان گفت بهترین دستگاه بسته بندی در ایران می باشد به منظور بسته بندی انواع مواد مانند مایعات، مواد غذایی، مواد پودری و حتی مواد گرانولی مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجایی که عملکرد این دستگاه به صورت اتوماتیک می باشد، تمام مراحل بسته بندی را شامل می شود. با کمک این دستگاه می توان تمام مراحل تولید کیسه های سلفونی، بسته بندی و پر کردن و حتی بستن درب بسته ها را انجام داد.

برای خرید دستگاه بسته بندی در انواع مدل ها و کاربرد های مختلف می توانید با زاگرس ماشین کرج در ارتباط باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها