زاگرس ماشین کرج

دستگاه قوطی پرکن پودری

دستگاه قوطی پرکن پودری

دستگاه قوطی پر کن پودری
دستگاه قوطی پرکن پودری مناسب جهت پرکردن انواع قوطی های فلزی دهانه کوچک، دهانه گشاد، قوطی های پلاستیکی، پت و انواع بسته های سه سر دوخت و پاکتی می باشد.

دستگاه قوطی پرکن ادویه

موارد مصرفی دستگاه قوطی پرکن پودری
با دستگاه فوق می توان انواع مواد پودری از جمله ادویه جات مثل: فلفل سیاه، زردچوبه، دارچین، زنجبیل، نشاسته، وانیل، بکینگ پودر، جوش شیرین، آرد و انواع مواد شیمیایی پودری را با دقت بسیار بالا و توزین مناسب بسته بندی کرد.
دستگاه قوطی پرکن پودری از نظر سخت افزاری و کارایی همانند دستگاه قوطی پرکن ادویه می باشد، که در جهت بسته بندی انواع پودر مانند ادویه مورد استفاده قرار می گیرد.
این دستگاه قابلیت توزین و پر کردن مواد پودری از 20 گرم تا 50 کیلو گرم را دارد و بنا به ظرفیت مدل های آن متغیر می باشد.
از 20 گرم تا 2 کیلوگرم، از 2 کیلو گرم تا 20 کیلو گرم و از 20 کیلو گرم تا 50 کیلو گرم مدل های دستگاه قوطی پر کن پودری می باشد، که در زاگرس ماشین کرج طراحی و ساخته می شود و بنا به درخواست خریدار به صورت اتوماتیک و یا پدالی تولید می شود .
عمدتا از دستگاه فوق در بخش صنایع غذایی استفاده می شود، اما دستگاه های طراحی شده در این شرکت قابلیت استفاده در مواد و صنایع شیمیایی را نیز دارد.

عملکرد دستگاه قوطی پر کن پودری

اساس عملکرد این دستگاه سیلندر و ماردون می باشد، که با تنظیم تعداد چرخش می توانیم وزن دلخواه خود را با دقت بالا در این دستگاه به دست آوریم.

جهت تامین مواد مورد نیاز دستگاه در ابتدای خط دستگاه بالابر پودری (ماردون)نصب می شود. ظرفیت مخزن بالابر پودری حداکثر سه تن (بنا به درخواست خریدار افزایش میابد) می باشد. تمام سطوح در تماس با مواد بر طبق استاندارد و اصول بهداشتی از جنس استنلس استیل می باشد.
دستگاه قوطی پر کن پودری قابلیت لینک شدن و هماهنگی با دستگاه درب بند قوطی، دستگاه ردیف کن قوطی و میز ترافیک را دارد.
عملکرد دستگاه الکترومکانیک و پنوماتیک می باشد. در تابلو برق آن از ابزار دقیق و با کیفیت بالا برای کارکرد بهتر دستگاه استفاده شده است. رنگ دستگاه الکترو استاتیک مقاوم در برابر خط و خش و ضربه است. جوش های دستگاه از نوع آرگون بوده که در ظرافت و مستحکم بودن دستگاه نقش مهمی دارد.

شما می توانید جهت خرید دستگاه قوطی پر کن پودری و دریافت قیمت دستگاه قوطی پر کن پودری با مشاورین و کارشناسان فروش زاگرس ماشین کرج تماس حاصل نمایید.
زاگرس ماشین کرج
اشتراک گذاری:
0
دیدگاه‌های نوشته