زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا
Previous slide
Next slide

دستگاه میکسر صنعتی

دستگاه میکسر صنعتی یا مخلوط کن صنعتی را می توان به عنوان هر قطعه ای از تجهیزات پردازش فله ای تعریف کرد که برای ترکیب یا ترکیب مواد ناهمگن برای تشکیل یک محصول نهایی همگن طراحی شده است. دستگاه میکسر صنعتی با دقت بالا و به طور بسیار ریز و جزئی، مجصولات و مواد مورد نظر شما را مخلوط می کند. زاگرس ماشین یکی از بهترین تولید کنندگان انواع ماشین آلات صنعتی و دستگاه بسته بندی قصد دارد یکی از تخصصی ترین محصولاتش را به شما معرفی کند.

دستگاه میکسر صنعتی

میکسر صنعتی چیست؟

به طور کلی اگر بخواهیم بگوئیم که دستگاه میکسر صنعتی چیست؟ یا مخلوط کن صنعتی قوی چیست؟ می توان گفت که ماشین آلاتی هستند که مواد ها را با هم ترکیب می‌کنند، امولسیون می‌کنند، همگن می‌کنند و یا به‌طور دیگری مواد را به یک ماده می‌آمیزند. میکسر های صنعتی تقریباً هر نوع جامد یا مایعی را که برای تشکیل محصول نهایی لازم است، کاملاً ترکیب می‌کنند. به طور خلاصه این نوع دستگاه میکس دستگاهی برای هم زدن مواد غذایی و میکس مواد شیمیایی نختلف با یکدیگر می باشند.

انواع دستگاه میکسر صنعتی

انواع میکسر های مورد استفاده در صنعت می توان این گونه شرح داد:

مخلوط کن و میکسر صنعتی انواع مختلفی دارد و محصولات مختلف به تکنیک های اختلاط متفاوتی نیاز دارند. بسته به مواد عمده ای که باید میکس و مخلوط شوند، اختلاط صنعتی ممکن است در طیف وسیعی از دماهای مختلف پردازش و فشارهای عملیاتی انجام شود.

راه اندازی خط تولید میکسر صنعتی

تجهیزات میکسر صنعتی یا مخلوط کن صنعتی، معمولاً با تیغه‌ها و موتورهایی طراحی می‌شوند که به‌طور خاص برای انجام مکانیزم‌های هندلینگ خاص طراحی شده‌اند. میکسر صنعتی مواد شیمیایی و مواد غذایی از پر کاربرد ترین انواع دستگاه های همزن صنعتی یا دستگاه میکس هستند.

نمونه‌های متداول روش‌های مختلف پردازش شامل مخلوط کردن پودرهای خشک توسط میکسر پودر ، مخلوط کردن خمیرهای با ویسکوزیته بالا، همگن کردن، امولسیون کردن، تجمع یا کاهش اندازه ذرات است.

فیلم نحوه کار و عملکرد دستگاه میکسر صنعتی

در ویدئو زیر فیلم عملکرد میکسر صنعتی را مشاهده کنید:

میکسر صنعتی
نمایش ویدیو درباره میکسر صنعتی

قیمت دستگاه میکسر صنعتی

همانطور که گفته شد میکسر های صنعتی دارای انواع مختلفی با کارایی های گوناگونی هستند. هر نوع از دستگاه میکسر صنعتی یا دستگاه مخلوط کن صنعتی قیمت متفاوتی دارند. برای استعلام قیمت دستگاه میکسر صنعتی بهتر است با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما علاوه بر راهنمایی و معرفی بهترین مورد از دستگاه میکسر برای رفع نیاز شما، قیمت هر دستگاه را خدمت شما ارائه دهند.

خرید مخلوط کن صنعتی

اگر قصد خرید دستگاه میکسر صنعتی در انواع مدل ها و کاربرد ها را دارید. اگر به دنبال بهترین مخلوط کن صنعتی یا میکسر هستید.

زاگرس ماشین کرج با تولید انواع دستگاه میکسر صنعتی، مخلوط کن نیمه صنعتی، مخلوط کن صنعتی ایرانی، میکسر پودر و… در خدمت شما می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه خرید دستگاه میکسر صنعتی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

قیمت دستگاه میکسر صنعتی و میکسر پودری قیمت مخلوط کن پودر قیمت ریبون بلندر قیمت میکسر پودری

انواع مخلوط کن ها و میکسر های صنعتی

برخی از رایج ترین انواع دستگاه میکسر یا مخلوط کن صنعتی برای پردازش پودر عبارتند از:

ریبون میکسر بلندر

همزن همگن با محفظه مخروطی یا استوانه ای و تیغه های مخلوط کن مارپیچ تیز در امتداد شفت. چند مدل از انواع دستگاه میکسر ریبون بلندر یا میکسر پودر معروف:

  • دستگاه بلندر ادویه جات،
  • دستگاه میکسر پودر لباسشویی و پودر شستشو،
  • دستگاه میکسر پودر آبمیوه و ژله،
  • بلندر خوراک دام و طیور،
  • دستگاه میکسر صنعتی قهوه،
  • میکسر خانگی و کارگاه،
  • دستگاه میکسر یا مخلوط کن آرد و خمیر،
  • بلندر ماسه، سیمان، گچ و… .
میکسر صنعتی و خانگی

1. میکسر تویین شفت (دو شفت)

 میکسر صنعتی همگن کننده با محفظه های اختلاط استوانه ای دوتایی و بازوهای همزن که بهترين نوع ميكسر صنعتی بتن می باشد.

2. میکسر عمودی

 یک میکسر مواد غذایی همگن کننده یا آسیاب مخلوط کن، که با یک ابزار مخلوط کن مارپیچی که یک جریان رو به بالا از کالاهای مخلوط نشده در حاشیه و یک جریان رو به پایین از کالاهای مخلوط در اطراف شفت ایجاد می کند.

3. میکسر هموژنایزر تحت خلاء

تجهیزات مخلوط کن صنعتی که خلاء مهر و موم شده ای را ایجاد می کند که در آن مواد تحت شرایط فشار مختلف مخلوط می شوند. ممکن است برای انجام عملیات خشک کردن خلاء صنعتی گرم شود.

4. راکتور اختلاط یا میکسر راکتور

یک دستگاه میکسر صنعتی با یک محفظه تحت فشار که در آن مواد واکنش پذیر شیمیایی برای اختلاط، واکنش و یا پوشش معرفی می شوند.

5. میکسر استاتور روتور

همچنین به عنوان یک دستگاه میکسر صنعتی با برش بالا شناخته می شود. یک میکسر همگن با تیغه های همزن عمودی بلند و چرخان که از بالا پایین می آیند. برای صنایع دارویی و بهداشتی جهت همگن سازی قوی انواع محلول ها.

6. میکسر صنعتی درام بلندر

ک مخلوط کن صنعتی کوچک با یک تیغه همزن مارپیچ و یک محفظه اختلاط چرخان.

7. میکسر صنعتی پین

یک آگلومراتور رشدی که در آن مواد در اطراف محیط یک محفظه افقی غلت می‌خورند و باعث دانه‌بندی آن‌ها می‌شوند. پین میکسر های صنعتی برای مخلوط مواد خیلی ریز مثل پودر کاربرد زیادی دارند.

8. میکسر صنعتی پارویی

این میکسر خود دارای دو نوع است که بر حسب تعداد محور های چرخشی شامل: 1. محوره (تک شافت) که کوچک است 2. دو محوره (دو شافت) که بزرگ تر می باشد.

9. میکسر ساکن

همه متریال های این نوع میکسر صنعتی به صورت ساکن هستند که 2 پره نازک و نواری در میکسر ساکن کار گذاشته شده است. از جمله مزایای این میکسر صنعتی تمیز کردن و نگهداری راحت می باشد.

10. میکسر صنعتی دسته ای

این میکسر صنعتی برای مخلوط کردن مواد با برنامه ریزی زمانی در میکس های مختلف به کار گرفته می شود. در این روش میکسر مقداری از مواد را مخلوط می کند و در مرحله ی بعدی با مواد بعدی تعویض و یا دسته می کند.

11. میکسر صنعتی خاص

از این میکسر صنعتی برای هم زدن، خمیر کردن، مخلوط سازی، ترکیب و یا لایه بندی ماده اولیه در صنایع غذایی و خصوصا صنایع آرد استفاده می‌شود. 

12. میکسر درام

این میکسر صنعتی برای صنایع مختلفی مثل میکسر بتن، موزائیک، ملات خانه سازی، کفپوش و جدول، میکس انواع رنگ صنعتی و میکس مواد غذایی به کار گرفته می شود. قرار می گیرد. کاربرد این دستگاه برای مخلوط کردن مواد جامد و مایع کاربرد دارند.

13. دستگاه میکسر دوار

دستگاه میکسر دوار، به دلیل حجم بالای مخلوطی که تولید می‌کند، در صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با داشتن دو محفظه، مواد مخلوط شده را به صورت چرخشی و در دو جهت مخلوط می‌کند.

14. دستگاه میکسر خمیر

دستگاه میکسر خمیر، برای مخلوط کردن خمیر و تولید خمیر نان، شیرینی و کیک به کار می‌رود. این دستگاه با قابلیت تنظیم سرعت و دارای تیغه‌های خاصی است که خمیر را به صورت یکنواخت می‌کند.

15. دستگاه میکسر واکنشی

دستگاه میکسر واکنشی، برای تولید محصولات شیمیایی و دارویی به کار می‌رود. این دستگاه با داشتن تجهیزاتی مانند تانک‌های مخلوط کننده و سیستم‌های کنترل دما و فشار، مواد شیمیایی را به صورت یکنواخت مخلوط می‌کند.

16. دستگاه میکسر خوراکی

دستگاه میکسر خوراکی، برای تولید انواع خوراکی‌های حیوانی و پرندگان به کار می‌رود. این دستگاه با داشتن تیغه‌های خاص و سیستم‌های تهویه، مواد خوراکی را به صورت یکنواخت مخلوط می‌کند.
دستگاه میکسر صنعتی و خانگی

بهترین میکسر صنعتی

چه چیزی یک میکسر صنعتی با کیفیت را تعریف می کند؟

میکسر صنعتی طیف وسیعی از مکانیسم‌های جابجایی را پوشش می‌دهد، بنابراین تولیدکنندگان میکسر صنعتی باید از دانش بالایی برخوردار باشند و تجربه گسترده‌ای در آزمایش انواع تجهیزات و محصولات داشته باشند تا بتوانند دستگاه مخلوط کن صنعتی بهینه را برای هر نوع کاربرد خاصی توصیه کنند.

زاگرس ماشین برای چندین دهه، انواع دستگاه میکسر پودر صنعتی سفارشی را برای استفاده در بخش های مختلف بازار طراحی، تولید، عرضه، مهندسی و آزمایش می کند.

برای خرید بهترین دستگاه میکسر صنعتی می توانید از طریق زاگرس ماشین کرج اقدام نمائید.

میکسر صنعتی معمولا در خطوط تولیدی که نیاز به ترکیب – همگن سازی – شکست مواد دارند استفاده می شود. این دستگاه مجهز به یک مخزن و تیغه هی بلندر یا پارویی و درام می باشند که برای مخلوط کردن به کار می رود.

میکسر بتن – میکسر پودری بلندر – میکسر درام – میکسر پن – میکسر صنعتی هموژونایزر آزمایشگاهی – میکسر پارویی – میکسر ساکن – میکسر دسته‌ای – میکسر خاص از انواع این محصول هستند.

صنایع غذایی – صنایع شمیایی – صنایع داروسازی – صنایع مصالح ساختمانی – صنایع رنگ سازی – تولید سنگ مصنوعی – تولید لبنیات – صنایع مواد پودری و…از انواع همزن صنعتی برای میکس چند مواد مختلف پودری و مایع بایکدیگر استفاده می شود تا با ترکیب چند مواد یک خروجی به صورت یک مخلوط یکنواخت مواد ها را ترکیب کند.

نوعی دستگاه صنعتی می باشد به شکل میکسر نیمه صنعتی و اتومات که کار اصلی آن تهیه مخلوط یکنواخت مواد شیمیایی پودری و مایع می باشد.

4.5/5 - (28 امتیاز)