ساخت و فروش ماشین آلات
Arianzagrosmachinery
02634716952
09353038781

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا
دستگاه بسته بندی بلیستر قرص و دارو

دستگاه بسته بندی بلیستر


دستگاه بلیستر برای بسته بندی چه محصولاتی است؟

دستگاه بلیستر (Blister) یا دستگاه بسته بندی بلیسترینگ یکی از ماشین آلات بسته بندی مهم خط تولید مختلف مثل مواد غذایی، قرص و دارو، قطعات کامپیوتری یا قطعات الکتریکی و محصولات حساس می باشد. دستگاه بسته بندی بلیستر می تواند حرفه های ریز و درشت در انواع ورقه های پلاستیکی کند یا همان بلیسترینگ کند.

دستگاه بلیستر برای بسته بندی چه محصولاتی است؟

از دستگاه بلیستر برای بسته بندی محصولات مختلفی مثل قرص و دارو، کپسول، آمپول، آدامس، لوازم جانبی موبایل، قطعات کامپیوتر، اسمارتیز، محصولات حساس، بوگیر دهان و انواع محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود. استفاده از دستگاه بسته بندی بلیستر موجب می شود که اکسیژن و هوای درون بسته بندی حذف شود. این کار باعث می شود که شرایط محیطی به محصولات داخل بسته بندی آسیب نزند و عمر محصول به این طریق افزایش می یابد.

دستگاه بلیستر مناسب انواع بسته بندی های دارویی، اسمارتیز، آدامس، کپصول و… با قیمت ارزان و کارایی بالا برای فوق حرفه ای ها!


زاگرس ماشین کرج سازنده انواع ماشین آلات صنعتی و دستگاه های بسته بندی دارویی، غذایی، شیمیایی!

دستگاه بلیستر بسته بندی قرص آدامس اسمارتیز-min

دستگاه بسته بندی بلیستر چگونه عمل می کند؟

دستگاه بلیسترینگ جزو دستگاههای بسته بندی اتوماتیک و پرسرعت است. دستگاه ابتدا حفره های کوچکی را روی ورق پلاستیک نسبتا ضخیم یا ورق های آلمینیومی ایجاد میکند. محصول را که می تواند قرص، دارو، آدامس یا هر محصول دیگری باشد در این حفره ها جا میده و بعد یک ورق برچسب آلومینیومی نازک روی حفره ها سیل می کند. در نهایت بسته‌ها را بر اساس تنظیم شما به سرعت برش می دهد تا از همدیگه جدا بشوند. به این صورت محصولات عمر طولانی تری خواهند داشت و مصرف آن ها برای افراد ساده تر است.

قیمت دستگاه بسته بندی بلیستر

جهت استعلام قیمت دستگاه بلیستر می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. قیمت دستگاه بسته بندی و انواع ماشین آلات صنعتی خط تولید در این مجموعه صنعتی زاگرس ماشین بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است. زیرا در این مرکز خرید به صورت مستقیم از کارخانه می باشد و واسطه ها حذف می شوند. همچنین گارانتی و پشتیبانی توسط کارخانه ارائه می شود که این امر موجب حذف هزینه های اضافی و مالیات و ارزش افزوده می شود.

خرید دستگاه بلیستر با بهترین کیفیت

جهت خرید دستگاه بلیستر برای تولید و بسته بندی محصولات خود می توانید با ما تماس بگیرید. این مرکز برای مشتریان امکان اختصاصی سازی را نیز اضافه کرده تا دستگاهی مناسب کار تولیدی شما را بسازد. تمامی دستگاههای بسته بندی این مرکز شامل 2 سال گارانتی بدون قید و شرط و 15 سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی هستند.

4.7/5 - (3 امتیاز)