طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

دستگاه بسته بندی آب معدنی

دستگاه بسته بندی آب معدنی

قبل از اینکه بخواهیم بدانیم دستگاه بسته بندی آب معدنی چیست؟ و به چه کار ما می آید در اینجا بایستی با آب و آب معدنی آشنا شویم.

آب یک ماده شیمیایی غیرآلی، شفاف، بی مزه، بدون بو و تقریباً بی رنگ است که ماده اصلی تشکیل دهنده هیدروسفر کره زمین و موجودات زنده شناخته شده است. این ماده برای تمام موجودات زنده زمین حیاتی است، حتی اگر هیچ کالری یا مواد مغذی آلی فراهم نکند.

دستگاه بسته بندی آب معدنی

آب 71 درصد از سطح زمین را پوشش می دهد که بیشتر این آب ها در دریاها و اقیانوس ها یافت می شوند. بخش های کوچکی از آب (حدود 1.7 درصد) به صورت آب های زیرزمینی یافت می شود. در یخچال های طبیعی و یخچال های قطب جنوب و گرینلند (حدود 1.7 درصد) آب زمین را تشکیل می دهند. آب موجود در هوا که به صورت بخار، ابر و براش رخ می دهد حدود 0.001 درصد کل آب زمین را تشکیل می دهند.

آب به طور مداوم در یک چرخه قرار دارد که این چرخه طبیعی شامل تبخیر، تعرق، تراکم، بارش و رواناب حرکت می کند و معمولاً به دریا می رسد. آب نقش مهمی در اقتصاد جهان دارد و تقریباً 70 درصد آب شیرین موجود و مورد استفاده انسان ها صرف کشاورزی می شود. اینجاست که با شناخت آب معدنی می توان فهمید چرا به دستگاه بسته بندی آب معدنی نیاز است.

آب معدنی

آب معدنی ، آبی از چشمه معدنی است که حاوی مواد معدنی مختلفی مانند نمک ها و ترکیبات گوگرد است. آب معدنی با توجه به وجود یا عدم وجود گازهای اضافه شده ، ممکن است معمولاً ساکن یا گازدار باشد.

آب معدنی

به طور سنتی ، از آب های معدنی برای موارد درمانی استفاده می شده است، که اغلب در حمام های آب گرم و یا حوضچه های آب گرم از آن استفاده می کردند. اما امروزه بسیار رایج است که آب معدنی را برای خوردن استفاده می کنند و بیشتر آن را در بسته بندی هایی به شکل بطری مصرف می کنند. امروزه تقریباً بیش از 4000 برند آب معدنی به صورت تجاری در سراسر جهان موجود است. بنابراین نیاز به دستگاه بسته بندی آب معدنی روزانه افزایش می یابد.

در کشور ایران نیز امروزه مصرف آب معدنی بسیار رایج شده و برندهای مختلفی در حال ارائه محصولات آب معدنی به اشکال مختلفی هستند، اما با توجه به نیاز بسته بندی که این محصولات دارند مجموعه زاگرس ماشین کرج اقدام به تولید ماشین آلات بسته بندی آب معدنی کرده است تا بتوان شیرینگ آن را به آسانی انجام داد.

زاگرس ماشین کرج

گروه صنعتی زاگرس ماشین کرج با تخصص چندین ساله در طراحی ماشین آلات صنایع غذایی و علی الخصوص خطوط تولید و بسته بندی آب معدنی ، با تمرکز خاصی پیشنهادات خاصی را برای متقاضیان ورود به این عرصه ایجاد نموده است. خط تولید و بسته بندی آب معدنی و انواع نوشیدنی ها بصورت کاملا اتوماتیک بوده و از لحاظ سطح کیفی خود در سطوح بالا قرارداد . کلیه فرایند مربوط به تولید بصورت برنامه نویسی شده صورت می پذیرد و از منظر تولید از ظرفیت ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ عدد در ساعت متغیر می باشد.

برای دریافت لیست قیمت ، مشاوره رایگان دستگاه بسته بندی آب معدنی شما می توانید با شماره تماس های مجموعه زاگرس ماشین کرج در تماس بوده و اطلاعات لازم را به دست آورید.

5/5 - (3 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها