ساخت و فروش ماشین آلات
Arianzagrosmachinery
02634716952
09353038781

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا

برای استعلام قیمت، خرید و مشاهده نمونه ماشین آلات صنعتی و انواع دستگاه بسته بندی در تبریز می توانید با ما در تماس باشید. دستگاه بسته بندی یکی از مهمترین عوامل در حفظ کیفیت محصولات و افزایش عمر مفید آن‌ها است. بسته بندی مناسب نه تنها می‌تواند از آسیب رسیدن به محصولات جلوگیری کند، بلکه می‌تواند به دلیل جلوگیری از ورود هوا، رطوبت، نور و حشرات، عمر مفید محصولات را نیز افزایش دهد. به همین دلیل است که استفاده از دستگاه‌های بسته بندی در صنعت تبریز به شدت گسترش یافته است.


دستگاه بسته بندی در تبریز

قیمت دستگاه بسته بندی در تبریز

زاگرس ماشین یکی از بهترین و قدیمی ترین مراکز ساخت ماشین آلات صنعتی و دستگاه بسته بندی در تبریز و سراسر ایران می باشد. برای خرید، مشاوره، استعلام قیمت دستگاه بسته بندی در تبریز می توانید با شماره 09123634345 تماس بگیرید تا به طور تخصصی، همکاران ما شما را راهنمائی کنند! این مرکز انواع دستگاه های بسته بندی حبوبات، خشکبار، ساشه، شیرینگ پک، خشک کن میوه، کیسه پرکن، قوطی پرکن، وکیوم، قوطی و… را تولید می کند. قیمت ماشین آلات صنعتی در تبریز در این مرکز بسیار مقرون به صرفه می باشد؛ زیرا خرید بدون واسطه و به طور مستقیم از کارخانه صورت می گیرد.

سوغاتی های تبریز بسیار زیاد و معروف هستند. از صنایع دستی تا شیرینی ها و صنایع غذایی تبریز بسیار محبوب هستند. اکثر این سوغاتی ها و محصولات تبریز برای تولید نیاز به بسیته بندی دارند که دستگاه های مناسب آن را می توانید از زاگرس ماشین تهیه کنید!

شهر تبریز یکی از قطب‌های صنایع غذایی و صنایع تولید نوشیدنی ایران و خاورمیانه می‌باشد. هم‌اکنون بیش از ۵۰ درصدِ شیرینی و شکلات کشور ایران که شامل ۶۰۰ نوع محصول می‌شود، در این شهر تولید می‌شود. از کل تولیدات شیرینی و شکلات ایران، ۵۲ درصدِ شکلات، ۴۰ درصدِ بیسکویت، ۴۳ درصدِ ویفر، ۴۶ درصدِ تافی و ۳۸ درصدِ بُن‌بُن و آب‌نباتِ ایران در شهر تبریز تولید می‌شود.

ویکی پدیا

انواع دستگاه بسته بندی در تبریز

در زیر چند نمونه از انواع دستگاه بسته بندی در تبریز را برای شما معرفی می‌کنم:

دستگاه بسته بندی اتوماتیک در تبریز:

این دستگاه‌ها برای بسته بندی انواع محصولات با ابعاد و اشکال مختلف در تبریز مانند کارتن، بطری، شیشه، پاکت و … استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها دارای بخش‌های مختلفی مانند بخش اندازه‌گیری، بخش بسته‌بندی، بخش برش و بخش کنترل کیفیت هستند.

دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک در تبریز:

در واقع این مدل، دستگاه بسته بندی خانگی می باشد برای بسته بندی محصولات در تبریز با اشکال و اندازه‌های محدود مانند قطعات الکترونیکی، قطعات خودرو، لوازم آرایشی و بهداشتی و … استفاده می‌شوند. در این دستگاه‌ها بخش بسته‌بندی به صورت دستی انجام می‌شود و سایر بخش‌ها اتوماتیک هستند.

دستگاه بسته بندی مایعات در تبریز:

این دستگاه‌ها برای بسته بندی مایعات مانند شیر، روغن، عصاره‌ها و … استفاده می‌شوند. در این دستگاه‌ها بسته بندی به کمک دستگاه پرکن مایعات انجام می‌شود که قابلیت بسته بندی انواع مایعات غلیظ و رقیق را دارد.

دستگاه بسته بندی واکنش پذیر: این دستگاه‌ها برای بسته بندی محصولاتی مانند دارو، شیمیایی، غذایی و … استفاده می‌شوند که به واکنش با هوا و رطوبت حساس هستند. این دستگاه‌ها با استفاده از فیلم‌های واکنش پذیر، محصول را در بسته‌بندی ضد هوا و رطوبت قرار می‌دهند.

دستگاه بسته بندی پیلوپک افقی:

این دستگاه‌ها برای بسته بندی محصولات با اشکال یکنواخت مانند نان، کیک و شیرینی، چیپس و … استفاده می‌شوند. در این دستگاه‌ها بسته بندی از طریق یک دستگاه بسته‌بندی افقی انجام می‌شود و سپس با یک دستگاه بسته‌بندی عمودی به صورت کامل بسته بندی می‌شود.

دستگاه بسته بندی حبوبات در تبریز:

این دستگاه برای بسته بندی حبوبات در تبریز می باشد.

درواقع این دستگاه کاربرد های بیشتری علاوه بر بسته بندی حبوبات دارد.

دستگاه بسته بندی حبوبات دارای مدل های مختلف خانگی و صنعتی می باشد.

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی در تبریز را از ما خریداری نمائید!

دستگاه بسته بندی خشکبار در تبریز:

این دستگاه درواقع همان دستگاه بسته بندی حبوبات می باشد که مدل های خانگی و صنعتی دارد.

توسط دستگاه بسته بندی خشکبار قادر هستید هر نوع محصولی که به شکل گرانولی، حبوبات و خشکبار هستند را بسته بندی کنید و از این دستگاه در خط تولید خود استفاده کنید. برای خرید، مشاوره و استعلام قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار تبریز، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دستگاه ساشه پودری و مایعات در تبریز:

دستگاه ساشه در تبریز نیز نمونه ای دیگر از محصولات ما در زاگرس ماشین می باشد.

به کمک دستگاه ساشه می توانید انواع بسته بندی های تک نفره را ایجاد کنید.

مواد پودری، مواد گرانولی و مایعات غلیظ و رقیق از انواع محصولات این دستگاه هستند.

دستگاه شیرینگ پک در تبریز:

دستگاه شیرینگ پک نمونه ای دیگر از انواع دستگاه های تولیدی می باشد.

این دستگاه برای پیچیدن نایلون به دور جعبه بسته بندی و یا انواع محصولات می باشد.

نمونه بطری 6 تایی آب معدنی یکی از نمونه محصولاتیست که با این دستگاه انجام می شود.

دستگاه پرکن پودری و گرانولی در تبریز:

پرکن های حجمی و یا قوطی و کیسه پرکن، از نمونه دستگاه های دیگر هستند.

از این دستگاه برای پُر کردن محصولات پودری و یا گرانولی در قوطی و کیسه استفاده می شود.

این دستگاه دارای سه مدل است: دستگاه قوطی پرکندستگاه کیسه پرکن – دستگاه پرکن ساشه.

در تبریز چه محصولاتی را بسته بندی کنیم؟

راه اندازی خط تولید در تبریز نیاز به انواع ماشین آلات صنعتی دارد.

انواع این ماشین آلات را می توانید توسط مجموعه زاگرس ماشین تهیه نمائید.

هر نوع محصولی که قصد تولید دارید با ماشین آلات مختلف این مرکز بسته بندی می شوند.

راه اندازی خط تولید در تبریز:

با ماشین آلات و دستگاه های صنعتی این مرکز می توانید محصولات مختلفی تولید کنید:

حبوبات – خشکبار – نمک – ادویه جات – گیاهان دارویی – جعبه – کارتن – آب معدنی – نوشابه – چیپس – پفک – قند – مواد پودری – مواد دانه ای – کیک و کلوچه – ساندویچ – نسکافه و کافی میکس – چای – قهوه – مایعات غلیظ – مایعات رقیق – برنج – کیسه گچ و سیمان – خوراک دام – علوفه – سبزیجات – میوه خشک و… از انواع محصولاتی هستند که این مرکز خط تولید آن ها را در تبریز و سراسر ایران راه اندازی می کند.


دستگاه بسته بندی در تبریز

انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب در تبریز

برای انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب برای محصول خود، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

  1. نوع محصول: نوع محصولی که قصد بسته بندی آن را دارید، تعیین کننده نوع دستگاه بسته بندی مناسب است. مثلاً برای بسته بندی مواد غذایی، دستگاه بسته بندی مناسب باید دارای استانداردهای ایمنی و بهداشتی باشد.
  2. حجم تولید: حجم تولید نیز تعیین کننده نوع دستگاه بسته بندی است. مثلاً اگر حجم تولید شما کم است، دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک می‌تواند کافی باشد، اما اگر حجم تولید بالا است، دستگاه بسته بندی اتوماتیک مناسب تر است.
  3. اندازه و اشکال محصول: اندازه و اشکال محصول نیز باید در انتخاب دستگاه بسته بندی مد نظر باشد. برای بسته بندی محصولات با ابعاد و اشکال مختلف، دستگاه بسته بندی اتوماتیک با قابلیت تنظیمات متنوع مناسب است.
  4. نوع بسته بندی: نوع بسته بندی مورد نظر نیز باید در انتخاب دستگاه بسته بندی مد نظر باشد. برای بسته بندی محصولات مایع، دستگاه بسته بندی واکنش پذیر مناسب تر است.
  5. هزینه: هزینه ای که می‌توانید برای خرید دستگاه بسته بندی اختصاص دهید نیز باید مد نظر باشد. برای برآورد هزینه‌ها، باید هزینه خرید دستگاه، هزینه نگهداری، هزینه تعمیرات و هزینه‌های دیگری را که ممکن است در زمان استفاده از دستگاه پیش آید، در نظر گرفت.
  6. قابلیت‌های دستگاه: قابلیت‌های دستگاه نیز باید در انتخاب دستگاه بسته بندی مد نظر باشد. برخی از قابلیت‌هایی که در دستگاه بسته بندی مهم هستند، شامل قابلیت تنظیم دمای بسته بندی، قابلیت کنترل کیفیت و قابلیت اتصال به خط تولید است.

با توجه به موارد فوق، می‌توانید دستگاه بسته بندی مناسبی برای محصول خود انتخاب کنید. لازم به ذکر است که قبل از خرید دستگاه بسته بندی در تبریز ، باید نیازهای خود را به دقت بررسی کنید و با تحقیقات لازم، دستگاه مناسب را انتخاب کنید.

نتیجه گیری

از طرفی، در هر صنعتی و برای هر محصولی در تبریز نوع خاصی از دستگاه بسته بندی مناسب است. لذا در انتخاب دستگاه بسته بندی باید به نیازهای خاص خود توجه کنید و دستگاهی را انتخاب کنید که با نیازهای شما هماهنگ باشد. برای مشاوره تخصصی و استعلام قیمت دستگاه بسته بندی با شماره های موجود در این وب سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما کمکتان کنند!

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *