زاگرس ماشین کرج

دستگاه پوست کن سیب زمینی

دستگاه پوست کن سیب زمینی

دستگاه پوست کن سیب زمینی یا دستگاه پوست گیر سیب زمینی ، دستگاهی است که برای پوست گیری سیب زمینی مورد استفاده قرار گرفته و یکی از اصلی ترین ماشین های مورد استفاده در آشپزخانه های صنعتی می باشد.

بیشتر آشپزخانه ها و تولیدی های صنعتی با پوست گرفتن سیب زمینی و پیازها مشکل دارند و به دلیل اینکه این دو ماده مصرف بالایی را در رستوران ها و آشپزخانه ها دارند خرید دستگاه پوست کن سیب زمینی می تواند در سرعت بخشیدن کار بسیار مفید باشد.

معمولاً کار کردن با این دستگاه ها بسیار آسان است، چراکه بایستی هر اپراتوری بتواند به آسانی با آن کار کند، فقط کافی است سیب زمینی ها را داخل مخزن دستگاه بریزید، دستگاه با چرخش در زمان کوتاهی سیب زمینی ها را پوست گیری کرده و تحویل شما می دهد.

دستگاه های پوست کن در دو مدل ایستاده و مبله به فروش می رسد و هر کدام از آنها براساس نحوه کارکرد به دو نوع دستگاه پوست کن سیب زمینی تسمه ای و گیربکسی تقسیم بندی می شوند.

تولید دستگاه های آماده سازی مواد خام همچون دستگاه پوست گیر جو، دستگاه اسلایسر میوه، دستگاه بلانچر و همچنین دستگاه خشک کن خانگی از جمله دستگاه های تخصصی ساخت مجموعه زاگرس ماشین کرج می باشند.

دستگاه های تخصصی زاگرس ماشین کرج

هر کدام از دستگاه های پوست کن بر یک سری از میوه ها و صیفی جات مناسب هستند و قیمت این مدل دستگاه ها به عواملی از جمله توان دستگاه، ظرفیت در پوست گرفتن، ابعاد دستگاه، نوع دستگاه بستگی دارد. بنابراین جهت دریافت لیست قیمت به شما پیشنهاد می کنیم هم اکنون با کارشناسان پشتیبانی ما با شماره تماس 02634716956 یا 09309958589 تماس حاصل فرمایید.

از پرکاربردترین دستگاه های پوست کن می توان به دستگاه های پوست کن میوه، پیاز، پرتقال، گردو ، انواع میوه و سبزی و دستگاه پوست کن میوه ها با پوسته سخت نام برد

دستگاه پوست کن سیب زمینی در خط تولید چیپس سیب زمینی بسیار کاربردی بوده و تقریباً می توان گفت بدون این مدل دستگاه نمی توان این خط تولید را به درستی راه اندازی کرد.

پوست کن میوه ها با پوست سخت

میوه ها و مغزهایی مانند گردو و فندق که پوسته سختی دارند را معمولاً با دستگاه هایی به نام دستگاه گردو شکن پوست گیری می کنند این دستگاه ها معمولاً تمامی محصولات پوسته سخت همانند فندق، بادام و هسته زردآلو را نیز پوست گیری می کنند.

پوست کن میوه ها با پوست نیمه سخت

برخی میوه ها و صیفی جاتی که دارای پوسته ای متوسط هستند و جزو میوه ها با پوسته نرم به حساب نمی آیند نیز با دستگاه پوست کن سیب زمینی که دارای تیغه های تیز و محکم است، پوست گیری می شوند. از جمله این صیفی جات می توان به سیب زمینی و پیاز اشاره کرد، به همین دلیل است که دستگاه پوست کن سیب زمینی به دستگاه پوست کن پیاز نیز شناخته می شود.

پوست کن میوه ها با پوست نرم

میوه ها و صیفی جاتی نیز هستند که دارای پوسته نرمی می باشند و باید به نرمی پوست گیری شوند تا له نشوند، برای اینکار بایستی از دستگاه های مخصوص به خود این مدل میوه ها استفاده کرد.

ویژگی دستگاه های پوست کن

همان طور که گفته شد هر میوه ای براساس پوستی که دارد بایستی دستگاه مخصوص به خود را داشته باشد، بنابراین بایستی در خرید این مدل دستگاه، هدف و کاری که میخواهید انجام دهید را در نظر بگیرید.

این دستگاه ها از نظر قدرت به دو دسته پوست کن سیب زمینی گیربکسی و پوست کن سیب زمینی تسمه ای تقسیم بندی می شوند.

پوست کن سیب زمینی گیربکسی

این مدل دستگاه با قدرت 500 کیلوگرم در ساعت، توانایی پوستگیری سیب زمینی، هویج، پیاز و صیفی جات را به صورت اتوماتیک در کوتاه ترین زمان و با سرعت بالا را دارد. در مقایسه با نوع تسمه ای این مدل دستگاه های کیفیت بالاتری داشته و البته از لحاظ قیمتی نیز گران تر می باشند. از این مدل دستگاه بیشتر در رستوران ها، بیمارستان ها، آشپزخانه های صنعتی بسیار بزرگ و ارگان های دولتی و مکان های مشابه ای که نیاز به پوست کنی با حجم زیاد و سرعت بالا دارند استفاده می شود.

پوست کن سیب زمینی تسمه ای

در این مدل دستگاه تسمه ای به گیربکس وصل می شود که باعث کاهش قدرت موتور می شود. این مدل دستگاه با قدرت 400 کیلوگرم در ساعت می تواند سیب زمینی، پیاز و انواع صیفی جات دیگر را پوست بکند. نسبت به نوع گیربکسی این مدل سرعت و قدرت کمتری دارد و برای مکان هایی که نیازمند دستگاهی با پوست کنی و حجم کمتر هستند مناسب می باشد.

شما هم اکنون می توانید جهت انتخاب بهتر و دریافت مشاوره رایگان به همراه لیست قیمت با شماره های زاگرس ماشین کرج به شماره 02634716956 و شماره واتس اپ 09309958589 تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری: