زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا

برای معرفی انواع دستگاه بسته بندی پودری تک نفره، ابتدا باید به مفهوم و اهمیت این دستگاه ها پرداخت. این دستگاه بسته بندی برای تولید بسته بندی های تک نفره پودری یا ساشه استفاده می شود. انواع آن را با نام دستگاه ساشه پودری می شناسند. این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک در هر دقیقه بین 15 الی 60 بسته پودری یکنفره را تولید می کند. زاگرس ماشین کرج یکی از قدیمی ترین تخصصی ترین مراکز سازنده و فروش دستگاه بسته بندی پودری تک نفره می باشد.

دستگاه بسته بندی پودری تک نفره

قیمت دستگاه بسته بندی پودری تک نفره

این دستگاه بسته بندی پودری در مدل های مختللفی طراحی و ساخته می شود. دارای ویژگی ها و عملکرد مختلفی می باشد و قیمت گذاری آن بر اساس این موارد می باشد. اما به هر حال یکی از بهترین مراکزی که می توانید این دستگاه را تهیه کنید زاگرس ماشین می باشد. این مرکز با سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و دستگاه بسته بندی بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت دستگاه بسته بندی را به شما ارائه می دهد. جهت خرید تنها کافیست با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

انواع دستگاه بسته بندی پودری تک نفره

دستگاه بسته بندی پودری تک نفره یکی از انواع دستگاه های بسته بندی است که برای بسته بندی محصولات پودری به صورت تک نفره استفاده می شود. این دستگاه ها می توانند به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک عمل کنند و برای بسته بندی ساشه محصولاتی مانند پودرهای غذایی، پودر دارویی و … استفاده می شوند.

انواع مختلف دستگاه بسته بندی پودری تک نفره شامل دستگاه هایی با ظرفیت ها و ویژگی های مختلف می باشند. برخی از این انواع شامل دستگاه بسته بندی خانگی با ظرفیت کمتر، حدود 15 تا 60 بسته در دقیقه، و برخی دیگر دارای ظرفیت بیشتری هستند که می توانند تا 250 بسته در دقیقه را بسته بندی کنند.

فیلم نحوه کار دستگاه بسته بندی پودری تک نفره

در این مقاله به معرفی انواع دستگاه بسته بندی پودری تک نفره پرداختیم. این دستگاه ها برای بسته بندی محصولات پودری به صورت تک نفره استفاده می شوند و انواع مختلفی از آنها با ظرفیت ها و ویژگی های مختلف وجود دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *