زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

انواع دستگاه بسته بندی ساشه [پودری، مایع و گرانولی]

Home » ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی » دستگاه بسته بندی » انواع دستگاه بسته بندی ساشه [پودری، مایع و گرانولی]
فهرست عناوین این صفحه:
دستگاه بسته بندی ساشه تک نازل (1)

دستگاه بسته بندی ساشه (دستگاه ساشه)، یک دستگاه بسته بندی چند منظوره است که محصولاتی متنوع را در بسته بندی‌های کوچکی قرار داده و پرس می‌کند. مانند بسته بندی های کوچک و تک نفره (نسکافه، قهوه، سس تکنفره، آب لیمو، سماق، سوربیتول، گیاهان دارویی و…). این دستگاه در انواع مدل های پیشرفته و اتوماتیک خانگی و صنعتی در زاگرس ماشین در حال تولید می باشد. اگر قصد خرید دستگاه ساشه دارید می توانید از سراسر ایران این دستگاه را با قیمت باورنکردنی (از تولید به مصرف) خریاری نمائید.

برای خرید انواع دستگاه ساشه
استعلام قیمت دستگاه ساشه
با ما تماس بگیرید:
09123634345

دستگاه ساشه چگونه دستگاهی است؟

بسته بندی ساشه یک گزینه بسیار محبوب برای انواع محصولات، از کلوچه و نسکافه گرفته تا لوازم آرایشی و عطاری است. دستگاه ساشه یک دستگاه بسته بندی تک نفره است؛ که با مهر و موم کردن لایه های بازدار انعطاف پذیر کیسه های پلاستیکی کاغذی، سلولزی و فویل آلومینیومی در هر چهار طرف ساخته می شوند تا از محتویات داخل در برابر نور، رطوبت و اکسیژن محافظت کنند.

دستگاه ساشه

دستگاه بسته بندی ساشه چیست و چگونه کار می‌کند؟

امروزه از دستگاه ساشه برای بسته بندی قهوه، نسکافه، سس‌های کوچک، بسته‌های نمک مسافرتی، بسته بندی خوراکی‌های تستی، محصولات صنایع غذایی و بهداشتی، گیاهان دارویی و پودری به صورت تک نفره یا ساشه‌ای کاربرد دارد. دستگاه بسته بندی ساشه برای بسته بندی انواع محصولاتی که در خانه‌ها، رستوران‌ها، قنادی‌ها، داروخانه‌ها مصرف دارد، استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه ها قادر خواهید بود که به سرعت انواع تولیدات خانگی و صنعتی خود را در اندازه های کوچک و یک نفره ، با کیفیت عالی تولید کنید.

کسانی که قصد تولید حبوبات و بسته بندی حبوبات را دارند جهت استعلام قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات با ما در ارتباط باشند.

برای تولید میوه خشک و سبزیجات خشک می توانید از دستگاه خشک کن میوه صنعتی استفاده نمائید.

برای تولید محصولات تک نفره، بزرگ، مایع پودری و گرانولی می توانید از دستگاه بسته بندی خانگی استفاده نمائید.

در این مقاله با عنوان زیر آشنا می‌شوید:

 • دستگاه ساشه پودری.
 • انواع دستگاه بسته بندی ساشه.
 • دستگاه ساشه مایعات.
 • دستگاه  ساشه گرانولی
 • قیمت دستگاه بسته بندی ساشه تک نفره
 • کاربرد دستگاه بسته بندی تک نفره.
دستگاه ساشه پودری برای بسته بندی نسکافه زاگرس ماشین

تجهیزات این مدل دستگاه ساشه شامل سیستم اندازه گیری حجم، سیستم پرکن، سروموتور و پیستون است. در ادامه به بررسی انواع دستگاه بسته بندی ساشه و نحوه کارکرد آن‌ها می‌پردازیم.

بررسی انواع دستگاه بسته بندی ساشه و نحوه کارکرد آن‌ها:

دستگاه بسته بندی ساشه انواع مختلفی دارد که توانایی بسته بندی محصولات یک نفره در تیراژ بالا را دارا می‌باشد. امروزه این دستگاه در تمامی صنایع بسته بندی مواد غذایی کارایی بالایی پیدا کرده‌اند چرا که محصولات خوراکی به صورت تک نفره نیز تولید می‌شوند و به دلیل استفاده متداول از بسته بندی‌های کوچک استفاده از این دستگاه در تمام صنایع الزامی است.

 نحوه عملکرد دستگاه بسته بندی ساشه چندان پیچیده نیست و به راحتی در کارخانه و یا تولید صنایع‌های مختلف در دسترس کارگران قرار می‌گیرد.

نام دیگر این دستگاه، ساشه زن یا دستگاه پرکن است و می‌تواند در سرعت بخشیدن به نحوه انجام کار بسته بندی بسیار حائز اهمیت باشد.

انواع دستگاه ساشه (متداول‌ترین مدل‌ها)

انواع دستگاه ساشه به چند دسته تقسیم می‌شوند که هر کدام به شیوه خاصی محصولات را بسته بندی می‌کنند. این دستگاه‌ها می‌توانند بدون نیاز به نیروی انسانی کار بسته بندی محصولات یک کارخانه را انجام دهند.

دستگاه ساشه به چند دسته تقسیم می‌شوند، این دستگاه‌ها به صورت چند نازله هستند که هر نازل کارهای مختص به خود را انجام می‌دهد. در ضمن این‌که هر نازل به صورت جداگانه به قسمت‌های دیگری تقسیم می‌شود که فوایدی در بسته بندی هر مواد و محصول دارد.

 • دستگاه بسته بندی ساشه مایعات (مختص مواد مایع)
 • دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی.
 • دستگاه ساشه پودری (تنها مختص مواد پودری)
 • دستگاه پرکن تک نازل
 • دستگاه پرکن چند نازل (بیش از یک نازل).

محصولات بسیاری هستند که در بسته‌های کوچک توسط این مدل دستگاه‌ها بسته بندی می‌شوند. می‌توان گفت که مناسب‌ترین دستگاه بسته بندی تک نفره و یا محصولات کوچک این نوع دستگاه می‌باشد.

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات:

این دستگاه به دستگاه پرکن مایعات نیز در صنایع مواد غذایی معروف است.

مایعاتی که در کارخانه‌ها تولید می‌شوند نیاز به بسته بندی‌های خاصی دارند که هر دستگاهی نمی‌تواند آن‌ها را بسته بندی کند. مایعات تولیدی به صورت خیلی رقیق و یا غلیظ می‌باشند و در بسته بندی آن‌ها بایستی استانداردهای خاصی را رعایت کرد.

این مدل ماشین که مخصوص مایعات می‌باشد با انجام فرآیندی خاص توانایی انجام این نوع بسته بندی را دارد. در داخل این دستگاه‌ها ورق‌هایی جای‌گذاری می‌شود که مایعات درون بسته بندی را کمی گرم نگه می‌دارد.

 محصولاتی که معمولاً توسط این نوع دستگاه بسته بندی می‌شود عبارتند از:

 • بسته بندی سس تک نفره،
 • بسته بندی رب‌های کوچک،
 • تستر‌های آرایشی مانند کرم پودر و…
 • بسته بندی ساشه عسل.

محصولاتی که به صورت تکی یا تست وارد بازار می‌شوند زیاد و متنوع می‌باشند که به تعداد کمی از آن‌ها اشاره شد. با بررسی نحوه کارکرد ماشین‌های ساشه به این موضوع پی می‌برید که این ماشین‌ها از روش‌های ساده‌ای برای بسته بندی محصولات استفاده می‌کنند.

 

دستگاه ساشه پودری

دستگاه ساشه پودری:

این دستگاه ساشه مدادی به دستگاه بسته بندی مدادی و یا دستگاه بسته بندی نسکافه نیز در صنایع غذایی معروف است.

این ماشین جهت بسته بندی انواع گرانول، پودرها در بسته‌های ساشه یک‌بار مصرف همانند کافی میکس، قهوه، نمک، شکر، فلفل، سماق، آویشن، انواع چاشنی و ادویه جات و کلیه مواد پودری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 در واقع این ساشه ها به شکل مداد در بسته‌های نازک و استوانه‌ای بسته بندی خواهند شد.

ساشه پودری یکی از پرکاربردترین ماشین‌های بسته بندی می‌باشد. و استفاده از آن در صنایع یا کارخانه‌ها بسیار زیاد است. این مدل دستگاه‌ها هیچ رقیب دیگری برای این مدل بسته بندی ندارند.

بنابراین اگر قصد بسته بندی محصولات پودریی را دارید حتماً بایستی از این مدل دستگاه استفاده بفرمایید.

دستگاه پر کن یک نازل:

این دستگاه از پر کاربرد‌ترین‌ها بوده و توانایی بسته بندی حداکثر 30 عدد در دقیقه را  دارد. و یا حداقل 10 تا 15 بسته بندی در دقیقه را دارا می‌باشد. این مدل دستگاه‌ها بیشتر برای بسته بندی مواد به شکل جامد و برای بسته‌های کوچک خوراکی و غیرخوراکی استفاده می‌شوند. هرچند دستگاه پرکن بطری برای مایعات نیز ساختاری مشابه دارد.

 تک نازل فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. همچنین استفاده و راه اندازی از آن بسیار آسان است. برای روشن کردن و راه اندازی آن در خط تولید نیاز به شیوه‌های پیچیده‌ای نیست. برای آشنایی بیشتر با دستگاه ساشه تک نازل و پرکن بهتر است با ما تماس بگیرید تا نمونه کار های مختلف را برای شما ارسال کنیم.

دستگاه پر کن چند نازل:

این دستگاه پیشرفته که با داشتن چند نازل به صورت هم‌زمان می‌توانند با پر کردن مواد درون ورقه‌ها در همان لحظه درب آن‌ها را پرس کنند که البته این دستگاه برای پرس درب بسته بندی نیازمند گرما است.

 امروزه بسیاری از صنایع نیاز مبرم و اساسی به این دستگاه فوق پیشرفته دارند تا بخش عظیمی از کار را با موفقیت انجام دهند و خط تولید به اتمام برسانند.

خرید دستگاه ساشه پودری و مایع

دستگاه ساشه که برای بسته بندی تک نفره در وزن ۱ گرم تا ۱۰۰ گرم استفاده می‌شود. به صورت اتوماتیک است و دارای سیستم هموشمند می‌باشد. کاربرد آن در هتل‌ها، رستوران، فست فود و… بسیار است. برای خرید دستگاه بسته بندی ساشه پودری و مایع زاگرس ماشین کرج طراح و سازنده ماشین آلات بسته بندی صنایع غذایی می‌تواند کمک بسزایی نماید.

در این مقاله با عناوین زیر آشنا می‌شوید:

 • دستگاه بسته بندی سس تک نفره چگونه کار می‌کند؟
 • قیمت دستگاه بسته بندی ساشه چند است؟
 • دستگاه دست دوم ساشه خریداری کنیم یا نو ؟
 • خرید دستگاه ساشه پودری و مایع چگونه است؟

مزایای دستگاه بسته بندی ساشه

بهتر است قبل از خرید و یا کار با انواع دستگاه ساشه با مزایا و کاربرد آن آشنا شوید:

 • وزن کم دستگاه
 • قابل حمل و نقل و جابه جایی آسان
 • هوشمند و تمام اتوماتیک
 • تک نازل
 • کاربر به آسانی از دستگاه استفاده می‌کند.
 • دقت بسیار زیاد دستگاه
 • سرعت بالای بسته بندی.

دستگاه ساشه زن برای بسته بندی‌های تک نفره استفاده می‌شود که داری مخزن تخلیه در بسته بندی است و سپس دوخت سر بسته بندی را انجام می‌دهد.

زاگرس ماشین کرج طراح و سازنده انواع ماشین آلات بسته بندی با دو دهه تجربه می‌تواند در خرید این دستگاه کمک شایانی داشته باشد. تا دستگاه با کاربری مد نظر شما و همچنین مقرون به صرفه خریداری نمایید.

بررسی انواع دستگاه ساشه زن و نحوه کارکرد آن ها

دستگاه بسته بندی ساشه انواع مختلف دارد که ما قصد داریم در ادامه این مقاله به معرفی و بررسی انواع آن ها بپردازیم:

دستگاه ساشه مایعات

دستگاه ساشه مایعات غلیظ برای بسته بندی مایعاتی مانند: سس های تک نفره، ساشه عسل و…به کار می‌رود. داخل دستگاه ساشه مایعات از استیل است تا در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد.

بسته بندی عسل تک نفره با دستگاه بسته بندی ساشه مایع انجام می‌گیرد.

مایعات غلیظ را در مخزن ریخته و با مشخص کردن وزن دلخواه دستگاه را استارت می‌نماییم. مایعات به داخل بسته بندی ریخته م یشود و به صورت کاملا اتوماتیک سر آن دوخت شده. و به صورت تکی از دستگاه خارج می‌گردد. وکیوم محصول بدون دخالت نیروی انسانی و کاملا بهداشتی انجام می‌گردد.

دستگاه ساشه پودری

این دستگاه مخصوص بسته بندی مواد پودری و گرانولی ریز است. مانند: ادویه جات، فلفل، اویشن، ساشه قهوه، ساشه نسکافه.

دستگاه بسته بندی نسکافه تک نفره از نوع ساشه زن پودری است.

برای استفاده از آن باید محصول مورد نظر را در مخزن ریخته و لفاف را نیز انتخاب کنیم. با مشخص کردن وزن محصول دستگاه به صورت اتوماتیک بدون دخالت هیچ نیروسی انسانی شروع به کار می‌نماید. بنابراین کاملا بهداشتی و تمیز است.

ساشه زن پودری دارای انواع مختلف زیر است:

 • بسته بندی تک نفره مدادی
 • تک نفره سه سر دوخت
 • بسته بندی تک نفره چها سر دوخت.

دستگاه ساشه پودری از محصولات و تولیدات زاگرس ماشین کرج مناسب جهت بسته بندی انواع مواد پودری می باشد. از جمله قهوه ، کافی میکس، پودر کاکائو، آویشن، نعنا، نمک، سماق ، شکر ، جوش شیرین، پودر کاکائو، آویشن، نعنا، نمک، سماق، جوش شیرین، وانیلی، بکینگ پودر در بسته های کوچک که در محصولات مختلف در اوزان و اندازه های متنوع قابل تنظیم.

معرفی دستگاه ساشه پودری

دستگاه های ساشه پودری با سرعت و ابعاد بسته قابل تنظیم می باشد که به صورت ساشه مدادی و سه طرف دوخت ، ساشه چهار طرف دوخت ، دستگاه ها از هم دیگر تفکیک می شوند.

مخزن دستگاه در تمامی قسمت های در تماس با موادغذایی از جنس استیل می باشد که مخزن دستگاه ساشه پودری از یک کیسه مجزا جهت تغذیه منظم و مداوم فیدر بهره می برد.

کنترل و نیروی محرک فیدر دستگاه ساشه پودری توسط Servo و Step تامین می شود. که در دقت و سرعت عمل بالای دستگاه بسیار موثر و کارآمد می باشد. تعویض لوله و یقه دستگاه بسیار آسان است که با جابجایی و باز و بسته کردن دو پیچ این امکان را به اپراتور می دهد.

تابلو برق PLC و صفحه تاچ اسکرین دستگاه نقش بسزایی در سادگی و کارآمدگی کنترل دستگاه ایفا می کند.

تمامی قسمت های مکانیکی و الکترومکانیکی دستگاه با صفحه لمسی دستگاه قابل کنترل به صورت دستی برای تست و تنظیم و اتوماتیک برای تولید مداوم می باشد، امروزه با مصرف روزافزون دمنوش های یکنفره، سس های تکنفره ، نمک و شکرهای توجیبی و سودآوری این دستگاه را تضمین می کند.

مشخصات فنی دستگاه ساشه پودری

برق ورودی : 220 ولت

برق مصرفی : 1 کیلووات

رنگ بدنه : الکترواستاتیک کوره ای

تابلو برق: مجزا دارای PLC و صفحه لمسی HMi

سرعت تولید : 20 الی 40 بسته در دقیقه

ابعاد : ارتقاع 160، عرض 130، طول 110

وزن بسته : 3 الی 50 گرم.

دستگاه ساشه مدادی

دستگاه ساشه پودری نوع مدادی (سه طرف دوخت – چهار طرف دوخت) با امکان نصب و راه اندازی آسان از لحاظ ورودی برق 220 ولت می باشد توانسته در تولیدی های کوچک – خانگی و مشاغل زود بازده جایگاه خاصی را برایی خود باز کند.

با در نظر گرفتن مصرف کننده های الکتریکی این مدل ماشین که توان مصرفی پائینی دارند – می توان گفت که توجیه پذیر بودن دستگاه ساشه مواد پودری به وضوح مشخص می باشد.

صنعت بسته بندی تک نفره در رستوران ها – شرکت های هواپیمایی و هتل ها توانسته است جایگاه ویژه ای را پیدا کند.

به صرفه بودن اینگونه بسته ها به لحاظ اقتصادی که توانسته نیاز روز مردم را به صورت تک نفره و قبل استفاده به صورت یک بار مصرف تامین کند خود یکی از بارزترین محسنات اینگونه ماشین آلات ساشه تک نفره می باشد.

هم اکنون می توانید جهت مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت دستگاه ساشه با مشاوران ما از طریق شماره تماس : 02634716956 و یا از طریق واتساپ در تماس باشید.

دستگاه ساشه پودری

قیمت دستگاه بسته بندی ساشه

قیمت ساشه با توجه به نوع آن و همچنین سفارشی سازی آن متفاوت می‌باشد.

برای استعلام قیمت و همچنین کسب مشاوره رایگان با متخصصین زاگرس ماشین کرج تماس بگیرید.

دستگاه‌ها مطابق با کارایی و کارکرد متنوعی که دارند پیش خرید و یا فروخته می‌شوند. از نظر قیمتی برای تخمین هزینه‌ها باید فرایند کارایی سیستمی آن‌ها را مورد بررسی قرار داد و با توجه به خاصیت‌هایی که ارائه می‌دهد لیست قیمت‌ها را تخمین زد. برای دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان می‌توانید هم اکنون از طریق واتساپ یا شماره تماس‌های ما، با در ارتباط باشید.

سوالی که از مشاوران ما بسیار پرسیده می‌شود این است که:

آیا دستگاه بسته بندی ساشه دست دوم خریداری کنیم و یا این که دستگاه پرکن نو خریداری نماییم.

در پاسخ به این سوال باید گفت که دستگاه نو مزایای بسیاری دارد مانند:

 • گارنتی 18 ماهه
 • 15 سال خدمات پس از فروش
 • نصب و راه اندازی و آموزس استفاده از دستگاه.

ظرفیت و میزان تولید دستگاه بسته بندی ساشه

دستگاه دارای سرعت بالا و دقت زیادی است. میزان تولید بستگی به ساعت کار دستگاه دارد یعنی که به صورت مفید دستگاه چند ساعت تولید کرده است.

درصد خطای بسته بندی دستگاه بسیار کم است. از هدر رفتن محصول جلوگیری می‌نماید.

در مقدار محصول ریخته شده در مخزن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

خرید انواع دستگاه ساشه

دستگاه ساشه دست دوم خریداری کنیم یا نه؟

اکثر افراد گمان می‌کنند که خرید دستگاه ساشه دست دوم به صرفه‌تر است. اما به این نکات ریز بسیاری توجه نمی‌کنند. مانند این که:

 • نمی‌دانند دستگاه چند سال کارکرده.
 •  عمر مفید قطعات اصلی بسیار کم شده.
 • بنابراین هزینه تعمیر و نگهداری زیادی باید پرداخت کنند.
 • همچنین در زمان خرابی دستگاه کار گاه تعطیل میشود و ضرری دو چندان متحمل می‌شوند.

حال اگر دستگاه ساشه  نو خریداری کنید دارای 18 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش است.

و همچنین اگر با کار بسته بندی تازه آشنا شده باید آموزش رایگان نیز صورت انجام می‌گیرد.

تمامی دستگاه های زاگرس ماشین کرج دارای مزایای زیر هستند:

 • گارانتی 18 ماهه،
 • 15 سال خدمات پس از فروش،
 • نصب و راه اندازی،
 • آموزش در محل،
 • ارسال دستگاه.

زاگرس ماشین کرج یکی از مراکز سازنده و فروش دستگاه بسته بندی ساشه در تهران و کرج می‌باشد. که دارا یدو دهه سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی همراه با سفارشی سازی طبق نظر مشتری را دارد. دستگاه ساشه نیز دارای تمامی این قابلیت ها خواهد بود. برای مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید، ما برای کمک به تولید کنندگان عزیز کشور، تمامی نیرو و توان خود را خواهیم گذاشت.

دستگاه ساشه سس تک نفره بسته بندی ساشه سس یک نفره ساشه زن سس پرکتن ساشه سس
دستگاه ساشه سس تک نفره [پرکن ساشه سس]

دستگاه ساشه سس تک نفره که به اسم “دستگاه پرکن ساشه سس” و “دستگاه بسته بندی ساشه سس یک نفره” نیز شناخته می شود؛ یک...

مطالعه نمائید»
دستگاه ساشه مایعات دستگاه ساشه مایع قیمت و خرید.
دستگاه ساشه مایعات | دستگاه ساشه مایع

دستگاه ساشه مایعات برای بسته بندی انواع ساشه مایعات غلیظ و ساشه رقیق در بسته های ساشه سلفونی به صورت سه طرف دوخت، چهار طرف...

مطالعه نمائید»
دستگاه ساشه
انواع دستگاه بسته بندی ساشه [پودری، مایع و گرانولی]

فهرست عناوین این صفحه: دستگاه بسته بندی ساشه (دستگاه ساشه)، یک دستگاه بسته بندی چند منظوره است که محصولاتی متنوع را در بسته بندی‌های کوچکی قرار داده و...

مطالعه نمائید»
دستگاه بسته بندی پودری
دستگاه بسته بندی پودری [خرید و قیمت + توضیحات]

خرید دستگاه بسته بندی پودری از تولیدات زاگرس ماشین کرج با قیمت مقرون و به صرفه. دستگاه بسته بندی پودری با سیستم پی ال سی...

مطالعه نمائید»

سوالات متداول

در ادامه به پاسخ سوالات شما خواهیم پرداخت:

دستگاه بسته بندی ساشه یک ساشه زن فوقلعاده در سایز های کوچک و یک نفره است . دستگاه ساشه به طور گسترده ای برای سس، قهوه، غلات، شامپو، سس گوجه فرنگی، آب میوه، مربا، روغن نخل، آب و همچنین سایر محصولات یک نفره را بسته بندی کنید.

بسته بندی ساشه یک گزینه بسیار محبوب برای انواع محصولات تک نفره و کوچک، از کلوچه و قهوه تا لوازم آرایشی است. ساشه ها با مهر و موم کردن لایه های بازدار انعطاف پذیر در چهار طرف ساخته می شوند تا از محتویات داخل در برابر نور، رطوبت و اکسیژن محافظت کنند.

ساشه ها کیسه های کوچک انعطاف پذیر مهر و موم شده با بسته بندی سه یا چهار لایه هستند. اینها از موادی مانند آلومینیوم، پلاستیک، سلولزی، غیر پلاستیکی و پارچه ساخته می شوند.

((چینی کریشنان متوفی))
برای اولین بار، چینی کریشن فقید ، که ساشه را اختراع کرد، برای اختراع خود جایزه دریافت کرد.

هر یک ساشه یعنی: 2 قاشق چایخوری = 1 کیسه.

کیسه های ساشه از نفت ساخته می شوند. ماشین ها نفت را از طریق یک سری واکنش های شیمیایی و از طریق اثر گرما به یک ورقه پلاستیکی نازک تبدیل می کنند.این ورق ها یا کیسه های پلاستیکی کوچک برای بسته بندی ساشه ای محصولات مایع و پودری بکار گرفته می شود.

محصولات درون ساشه بسته به نوع و ویژگی محصول، معمولا بین 9 ماه تا 24 ماه در بسته بندی ساشه ماندگاری دارد. 

5/5 - (23 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:

2 پاسخ

 1. قیمت دستگاه های ساشه از چقدر تا چقدر هستن؟

 2. سلام دوست عزیز، لطفا با شماره 09123634345 تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکات اجتماعی دنبال کنید
آخرین مقالات
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
خط تولید سبزیجات خشک
خط تولید سبزی خشک

راه اندازی خط تولید سبزی خشک کارگاهی – خانگی – صنعتی یکی از بهترین و تخصصی ترین خدمات مرکز زاگرس ماشین کرج است. این مرکز

راه اندازی خط تولید میوه خشک در ایران
خط تولید میوه خشک

صرف نظر از فصل یا شرایط، میوه های خشک همیشه جایگاه ویژه ای را در هر خانواده ای به خود اختصاص داده اند. آنها معمولاً