زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ (سس، عسل، مربا و…)

Home » ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی » سایر ماشین آلات بسته بندی » دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ (سس، عسل، مربا و…)

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ تک نفره مثل سس ساشه ای. بسیاری از محصولات در صنایع غذایی به صورت ساشه ای و تک نفره می باشد که توسط دستگاه ساشه مایعات غلیظ تولید می شوند. این نوع محصولات تک نفره و ساشه، حجم گسترده ای از تولیدات و فروش را در بازار را در اختیار دارند. محصولاتی مثل سس گوجه فرنگی تک نفره، سس مایونز، سس فرانسوی، سس تند، عسل، آبلیمو تک نفره، شامپو هتل و هزاران محصول تک نفره دیگر. تمام این نوع محصولات با دستگاه ساشه مایعات بسته بندی می شوند.

دستگاه ساشه مایعات غلیظ سس تک نفره
دستگاه ساشه مایعات غلیظ سس تک نفزه

حتما بخوانید: ساشه چیست؟

خرید دستگاه ساشه مایعات غلیظ

زاگرس ماشین کرج یکی از برترین تولید کنندگان این نوع دستگاه بسته بندی ساشه برای مایعات غلیظ و تک نفره می باشد. برای خرید دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ و رقیق مختلف (غلیظ و رقیق) می توانید در این مجموعه اقدام نمائید. این مجموعه صنعتی یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین مجموعه های صنعتی برای تولید ماشین آلات و دستگاه بسته بندی به حساب می آید.

قطعات و اجزای دستگاه ساشه مایعات غلیظ
اجزای دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ (تکنفره)

قیمت دستگاه ساشه مایعات غلیظ تک نفره

قیمت دستگاه ساشه مایعات غلیظ مثل سس، عسل، و… در زاگرس ماشین بدون هیچگونه واسطه ای صورت میگیرد. تمامی قیمت ها در این مجموعه از تولید به مصرف می باشد. انواع دستگاه ساشه به چند صورت در این مجموعه وجود دارد:

توضیحات دستگاه پرکن ساشه سس

دستگاه پرکن ساشه مایعات غلیظ مثل سس تک نفره یا همان ساشه می تواند برای پر کردن سس تند، رب گوجه فرنگی، سس سویا و غیره قابل استفاده باشد. یک دستگاه می تواند اندازه های مختلف کیسه را تنظیم و پر کند.

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ دستگاه ساشه مایعات غلیظ
دستگاه بسته بندی ساشه مایعات

انواع دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ

دستگاه ساشه پرکن مایعات غلیظ به دو صورت می باشد:

دستگاه پرکن ساشه مایعات غلیظ در بسته بندی های یک نفره.

دستگاه پر کن مایعات غلیظ و رقیق به صورت بطری و قوطی و چند نفره .

حتی برای بسته بندی انواع مشابه سس مایع، می توانید با انتخاب های متفاوتی روبرو شوید. شما باید سبک ساشه، نیاز تولید روزانه، ویژگی سس و غیره را در بسته بندی های مایعات تک نفره نظر بگیرید.

انواع دستگاه ساشه مایعات غلیظ (سس – عسل – مربا)

ماشین آلات بسته بندی یک نفره مایعات، به طور گسترده در مکان ها ، تولیدی ها، صنعت بسته بندی مواد غذایی و دارویی استفاده می شود. همه ما باید عملکرد و استفاده صحیح از دستگاه های بسته بندی مایعات را انجام دهیم. دستگاه ساشه پر کن مایع عمدتاً برای بسته بندی های ساشه ای مثل بسته بندی سس سویا، سرکه، آب میوه، روغن خوراکی و سایر مواد استفاده می شود. دستگاه های بسته بندی مایعات را می توان دستگاه های پرکن مایع نیز نامید که به دستگاه های پرکننده فشار معمولی، فشار و پرکن خلاء تقسیم می شوند.

قیمت دستگاه بسته بندی در انواع مدل های توزین دار – ساشه مایعات غلیظ – پرکن ها – شیرینگ پک ها و… در مجموعه صنعتی زاگرس ماشین بسیار ارزان و مقرون به صرفه هستند. خرید به صورت مستقیم از کارخانه می باشد و بدون واسطه بودن خرید باعث ارزان قیمت بودن این ماشین آلات می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکات اجتماعی دنبال کنید
آخرین مقالات
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
بسته بندی حبوبات
دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات [خرید + قیمت] توضیحات کامل راجب انواع دستگاه بسته بندی حبوبات یکی از مهمترین ماشین آلات در تولیدات صنایع غذایی که

دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت و چهار طرف دوخت
دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت

دستگاه بسته بندی 4 طرف دوخت زاگرس ماشین کرج یکی از تخصصی ترین و پیشرفته انواع مدل های دستگاه بسته بندی در ایران می باشد