طراحی سایت وردپرس seo طراحی سایت با وردپرس دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ (سس، عسل، مربا و...)

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ (سس، عسل، مربا و…)

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ تک نفره مثل سس ساشه ای. بسیاری از محصولات در صنایع غذایی به صورت ساشه ای و تک نفره می باشد. این نوع محصولات تک نفره و ساشه، حجم گسترده ای از تولیدات و فروش را در بازار را در اختیار دارند. محصولاتی مثل سس گوجه فرنگی تک نفره، سس مایونز، سس فرانسوی، سس تند، عسل، آبلیمو تک نفره، شامپو هتل و هزاران محصول تک نفره دیگر. تمام این نوع محصولات با دستگاه ساشه مایعات بسته بندی می شوند.

دستگاه ساشه مایعات سس تک نفزه

حتما بخوانید: ساشه چیست؟

خرید دستگاه ساشه مایعات

زاگرس ماشین کرج یکی از برترین تولید کنندگان این نوع دستگاه بسته بندی ساشه برای مایعات غلیظ و تک نفره می باشد. برای خرید دستگاه بسته بندی ساشه مایعات مختلف (غلیظ و رقیق) می توانید در این مجموعه اقدام نمائید. این مجموعه صنعتی یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین مجموعه های صنعتی برای تولید ماشین آلات و دستگاه بسته بندی به حساب می آید.

قطعات،-اجزای-دستگاه-بستهبندی-ساشه-سس-تک-نفره
اجزای دستگاه بسته بندی ساشه مایعات (تکنفره)

قیمت دستگاه بسته بندی ساشه مایعات تک نفره

قیمت دستگاه ساشه مایعات مثل سس، عسل، و… در زاگرس ماشین بدون هیچگونه واسطه ای صورت میگیرد. تمامی قیمت ها در این مجموعه از تولید به مصرف می باشد. انواع دستگاه ساشه به چند صورت در این مجموعه وجود دارد:

توضیحات دستگاه پرکن ساشه سس

دستگاه پرکن سس تک نفره یا همان ساشه می تواند برای پر کردن سس تند، رب گوجه فرنگی، سس سویا و غیره قابل استفاده باشد. یک دستگاه می تواند اندازه های مختلف کیسه را تنظیم و پر کند.

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات
دستگاه بسته بندی ساشه مایعات

انواع دستگاه بسته بندی ساشه مایعات

دستگاه ساشه پرکن مایعات به دو صورت می باشد:

دستگاه پرکن ساشه مایعات در بسته بندی های یک نفره.

دستگاه پر کن مایعات غلیظ و رقیق به صورت بطری و قوطی و چند نفره .

حتی برای بسته بندی انواع مشابه سس مایع، می توانید با انتخاب های متفاوتی روبرو شوید. شما باید سبک ساشه، نیاز تولید روزانه، ویژگی سس و غیره را در بسته بندی های مایعات تک نفره نظر بگیرید. 

ماشین آلات بسته بندی یک نفره مایعات، به طور گسترده در مکان ها ، تولیدی ها، صنعت بسته بندی مواد غذایی و دارویی استفاده می شود. همه ما باید عملکرد و استفاده صحیح از دستگاه های بسته بندی مایعات را انجام دهیم. دستگاه ساشه پر کن مایع عمدتاً برای بسته بندی های ساشه ای مثل بسته بندی سس سویا، سرکه، آب میوه، روغن خوراکی و سایر مواد استفاده می شود. دستگاه های بسته بندی مایعات را می توان دستگاه های پرکن مایع نیز نامید که به دستگاه های پرکننده فشار معمولی، فشار و پرکن خلاء تقسیم می شوند.

به این مطلب امتیاز بدهید
اشتراک گذاری این مقاله در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها