ساخت و فروش ماشین آلات
Arianzagrosmachinery
02634716952
09353038781

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا

قیمت دستگاه بسته بندی سبزیجات [تازه + خشک]

دستگاه بسته بندی سبزیجات جهت تولید و بسته بندی انواع گیاهان و سبزیجات تازه و خشک شده دارویی و خوراکی. همچنین برای بسته بندی سبزی های تازه و خشک انواع دستگاه بسته بندی سبزیجات و چندین نوع مدل بسته بندی سبزی از جمله: قوطی، کیسه، سلفون، ساشه و… وجود دارد. از حجم های تک نفره، توزینی، کوچک، بزرگ و فله سبزیجات در مدل های مختلفی از سلفون ها، قوطی، نایلون، پاکت می توان بسته بندی کرد.

جهت خرید و قیمت دستگاه بسته بندی و دریافت مشاوره خانگی و صنعتی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دستگاه بسته بندی سبزیجات خشک سبزیجات سرخ شده دستگاه بسته بندی میوه و سبزیجات و سالاد

سبزیجات مدل های مختلفی دارند که شامل منجمد، سرخ شده، خشک، پودری، تازه و… می شوند. در خط تولید انواع سبزیجات علاوه بر دستگاه خشک کن سبزیجات، دستگاه سبزی سرخ کن، دستگاه شستشوی سبزی و… از دستگاه بسته بندی برای آماده سازی نهایی محصول استفاده می شود.

انواع دستگاه بسته بندی سبزیجات تازه و خشک

دستگاه بسته بندی سبزیجات صنعتی و خانگی دارای مختلفی دارد. شما با بررسی نوع محصول و نوع بسته بندی مورد نظر خود به میزان وزن و نوع محصول می توانید دستگاه بسته بندی سبزی مناسب خریداری کنید. این نوع محصولات می تواند گیاهان دارویی، ادویه جات؛ سبزیجات تازه، سبزیجات منجمد، سبزی سرخ شده، سبزی خشک و… باشد. در ادامه تعدادی از مدل های این دستگاه را به شما معرفی می کنیم:

قیمت دستگاه بسته بندی سبزی خوردن بسته بندی سبزیجات تازه
خرید و قیمت دستگاه بسته بندی سبزی خوردن

دستگاه بسته بندی سالاد و سبزیجات

معمولا برای سالاد و خط تولید سبزیجات از دستگاههای بسته بندی در ظروف پلاستیکی یعنی دستگاه سیل وکیوم استفاده می شود. این دستگاه یک سلفون، رول یا نایلون بر روی بسته های ظروف پلاستیکی به صورت اتوماتیک می کشد.

دستگاه بسته بندی سبزیجات تازه

سبزیجات تازه معمولا توسط دستگاه بسته بندی توزین بسته بندی می شود.

دستگاه بسته وکیوم بسته بندی سبزیجات

این دستگاه برای بسته بندی سبزیجات و وکیوم کردن آن است. دستگاه بسته بندی وکیوم در دو نوع رومیزی و کابینی تولید می شود. توسط این دستگاه هوا از درون پاکت و بسته بندی مکیده می شود و این به سلامت ماندن محصول و جلوگیری از خراب شدن بسیار کمک می کند.

دستگاه بسته بندی سبزیجات خشک شده و پودری

برای بسته بندی سبزی خشک به صورت پودری یا گرانولی می توانید از چند دستگاه مختلف بسته به نوع محصول خود استفاده کنید. از دستگاه بسته بندی توزین و دستگاه پرکن پودری می توانید برای محصولات گرانولی در بسته های بزرگ تا 1 کیلو استفاده کنید. از دستگاه قوطی پرکن پودری نیز می توانید برای تولید ادویه جات استفاده کنید. از دستگاه ساشه نیز می توانید برای بسته بندی ادویه جات تک نفره مثل آویشن، فلفل، و نمک های رستورانی و هتلی استفاده کنید.

دستگاه بسته بندی سبزیجات سرخ شده

یکی از محصولات دیگر سبزیجات آماده یا سبزی سرخ شده است. این محصول نیز با ماشین آلات بسته بندی مختلفی تولید می شود. شما می توانید از انواع دستگاه کیسه پرکن، دستگاه دوخت پدالی، دستگاه وکیوم، دستگاه سیل بسته بندی کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی سبزیجات

در مجموعه صنعتی زاگرس ماشین می توانید تمامی انواع مدل های دستگاه ها را با قیمت مناسب تهیه کنید. این مرکز انواع مدل ها را با بهترین کیفیت ساخت و ضمانت بی قید و شرط 2 ساله و 15 سال خدمات پشتیبانی و پس از فروش به شما ارائه می کند. قیمت دستگاه بسته بندی در این مرکز بسیار مقرون و به صرفه است زیرا خرید بدون واسطه می باشد و هیچ مالیات و ارزش افزوده ای بر روی دستگاهها اعمال نمی شود.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *