زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا

فیلم دستگاه شیرینگ پک نیمه اتومات دستی

دستگاه شیرینگ پک یکی از دستگاه‌های مهم در صنعت بسته بندی است که برای بسته بندی شرینک انواع غذاها استفاده می‌شود. این دستگاه بسته بندی با استفاده از پلی‌اتیلن یا فویل، غذاها را درون بسته بندی می‌کند و با اعمال حرارت، بسته بندی را دربست می‌کند. در این پست همراه ما باشید با ویدیو نحوه کار دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک دستی با توضیحات مختصر:

ویدئو عملکرد شیرینگ پک دستی نیمه اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک دستی یکی از نوع کوچک این دستگاه‌ها است که برای بسته‌بندی غذاهای کوچک و مواد مایع مانند سس، شیرینی، کیک و… استفاده می‌شود. این دستگاه قابل حمل است و به راحتی قابل استفاده در خانه، رستوران‌ها و فست‌فودها می‌باشد.

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتومات تونلی دستی

دستگاه شیرینگ پک رستورانی:

یکی دیگر از انواع این دستگاه است که توسط رستوران‌ها و فست‌فودها برای بسته‌بندی غذاهای گرم و سرد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه دارای اندازه و ظرفیت بزرگتری نسبت به عملکرد دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک دستی دارد.

دستگاه شیرینگ پک رومیزی:

از نوع کوچک این دستگاه‌هاست و برای بسته‌بندی غذاهای کوچک و فرآورده‌های شیرینی‌پزی به کار می‌رود. این دستگاه شیرینگ پک کابینی به راحتی روی میز قرار می‌گیرد و با استفاده از پوشش حرارتی، بسته‌بندی را دربست می‌کند.

دستگاه شیرینگ پک تونلی:

از نوع بزرگتر این دستگاه شیرینگ پک کوچک که علاوه بر بسته‌بندی غذاها و فرآورده‌های شیرینی‌پزی، برای بسته‌بندی محصولاتی مانند محصولات دارویی و بهداشتی نیز به کار می‌رود. این دستگاه دارای یک تونل با ابعاد بزرگتر است که قابلیت بسته‌بندی بیشتری را در کمترین زمان فراهم می‌کند.

قیمت دستگاه شیرینگ پک، بسته به نوع و اندازه دستگاه و همچنین برند تولیدکننده، متغیر است. قیمت دستگاه بسته بندی در زاگرس ماشین کرج بسیار مقرون و به صرفه است زیرا خرید بدون واسطه و مالیات اضافی صورت می گیرد. از چند میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان متفاوت است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *