زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا

دستگاه بسته بندی پالت به لاتین (Pallet Wrapping Machine) این دستگاه در صنعت بسته بندی و حمل و نقل یکی از ابزارهای حیاتی است که برای حفظ امنیت و استحکام بسته بندی های پالتی استفاده می شود. این دستگاه بسته بندی قادر است به صورت اتوماتک، نیمه اتومات یا دستی و با استفاده از فیلم نایلون، پالت ها را به صورت محکم و محافظت شده بسته بندی کند و آنها را آماده حمل و نقل کند.

خرید و فروش دستگاه بسته بندی پالت

قیمت دستگاه بسته بندی پالت

یک ابزار بسیار مهم در صنعت بسته بندی و حمل و نقل است که به شکل خودکار و محکم، بسته بندی پالت ها را انجام می دهد. انواع دستگاه های بسته بندی پالت شامل دستگاه استرچ پالت دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند. هر کدام از این مدل ها ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دارند. انتخاب مناسب ترین مدل بسته بندی پالت بسته به نیازها و حجم بسته بندی های شما وابسته است. برای استعلام قیمت دستگاه بسته بندی پالت بندی و دریافت مشاوره تخصصی می توانید همین حالا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بسته بندی پالت

خرید و فروش دستگاه بسته بندی پالت با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در زاگرس ماشین کرج.

انواع دستگاه بسته بندی پالت

در این مقاله، به بررسی انواع و مدل های مختلف دستگاه پالت بندی خواهیم پرداخت. این انواع شامل دستگاه های دستی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک، شیرینگ پالت می شوند. هر یک از این مدل ها ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را در زمینه بسته بندی، حمل و نقل، ترابری و… دارند. جهت خرید، قیمت و فروش این دستگاه در انواع و اقسام مدل ها و یا جهت مشاهده نمونه ها و مشاوره تخصصی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. زاگرس ماشین یکی از بهترین و قدیمی ترین تولید کنندگان ماشین آلات بسته بندی و دستگاه های تولیدی در ایران می باشد که با بهترین کیفیت انواع دستگاه های استرچ پالت را تولید می کند.

به طور کلی این دستگاه شامل 3 مدل می باشد:

دستگاه های بسته بندی پالت دستی
(Manual Pallet Wrapping Machines)

دستگاه های دستی برای کاربردهای کوچکتر و حجم کمتری از بسته بندی ها مناسب هستند. این دستگاه ها عمدتاً توسط عملکرد دست و نیروی کار یا اپراتور انجام می شوند و نیاز به نیروی انسانی برای چرخاندن پالت درون فیلم نایلون دارند. آنها اغلب در فروشگاه ها، کارگاه ها، فرودگاه ها یا کسب و کارهای کوچک استفاده می شوند. این مدل ها ارزانترین و ساده ترین گزینه برای بسته بندی پالت هستند.

دستگاه های بسته بندی پالت نیمه اتوماتیک
(Semi-Automatic Pallet Wrapping Machines)

دستگاه های نیمه اتوماتیک قابلیت های بیشتری نسبت به دستگاه های دستی دارند. آنها از جمله ویژگی هایی مانند موتورهای خودکار برای چرخاندن پالت درون فیلم و کنترل های الکترونیکی برای تنظیم سرعت و نیروی بسته بندی برخوردارند. این دستگاه ها همانند دستگاه شیرینگ پک عمدتاً در کارخانه ها و واحدهای صنعتی استفاده می شوند و قابلیت افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها را دارند.

دستگاه های بسته بندی پالت اتوماتیک
(Automatic Pallet Wrapping Machines)

دستگاه های اتوماتیک برای بسته بندی پالت های با حجم بالا و سرعت بالا مناسب هستند. این دستگاه ها به طور کامل اتوماسیون شده‌اند و بدون نیاز به دخالت انسانی عمل می‌کنند. آنها معمولاً دارای سیستم های انتقال خودکار برای بارگیری و تخلیه پالت ها هستند و قابلیت تنظیم پارامترهای مختلف بسته بندی را دارند. دستگاه های بسته بندی پالت اتوماتیک به عنوان گزینه ای مناسب برای انواع خط تولید و کارخانه ها و انبارهای بزرگ با تولید و حمل و نقل پالت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع پالت بند بر اساس نوع و مدل

مدل های مختلفی از این دستگاه در بازار موجود است و زاگرس ماشین در انواع مدل ها با بهترین کیفیت در بازار این دستگاهها را تولید می کند. خرید مستقیم از کارخانه، گارانتی 2 ساله از طرف مجموعه، خرید بدون واسطه، پشتیبانی تا 15 سال از ویژگی های خرید دستگاه بسته بندی پالت صنعتی و خانگی از این مجموعه صنعتی می باشد.

در ادامه تعدادی از مدل های مختلف این دستگاه را بررسی می کنیم:

صفحه گردان

دستگاه بسته بندی پالت صفحه گردان (Pallet Turntable Wrapping Machine) یک نوع دستگاه بسته بندی پالت است که برای بسته بندی پالت ها با استفاده از فیلم نایلون استفاده می‌شود. این دستگاه با قرار دادن پالت بر روی صفحه گردان، پالت را به صورت چرخشی می‌چرخاند و در عین حال فیلم نایلون را به صورت محکمی دور پالت پیچیده و بسته بندی می‌کند.

دستگاه بسته بندی پالت صفحه گردان
دستگاه بسته بندی پالت کویل

کویل

عملکرد دستگاه بسته بندی پالت کویل شبیه به دستگاه بسته بندی پالت صفحه گردان است. پالت به صورت افقی بر روی صفحه قرار می‌گیرد و کویل فیلم نایلون یا استرچ در دستگاه قرار دارد. با فعال شدن دستگاه، کویل فیلم پالت را در اطراف آن پیچیده و بسته بندی می‌کند. فیلم به صورت محکمی به پالت چسبیده و باعث حفظ استحکام بار و جلوگیری از جدا شدن آن در طول حمل و نقل می‌شود.

دکل گردان

در صنعت بسته بندی و حمل و نقل، دستگاه بسته بندی پالت دکل گردان (Rotary Arm Pallet Wrapping Machine) یکی از انواع پیشرفته دستگاه های بسته بندی پالت است. این دستگاه با استفاده از دکل گردان، به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به چرخش پالت، فیلم پالت را پیچانده و بسته بندی محکمی را بر روی آن ایجاد می کند.

دستگاه بسته بندی پالت دکل گردان
دستگاه بسته بندی پالت با نگهدارنده

با نگهدارنده

این دستگاه به علاوه عمل بسته بندی با فیلم، دارای نگهدارنده‌ای است که در هنگام بسته بندی، بار را به پالت متصل نگه می‌دارد. پالت به صورت افقی بر روی صفحه قرار می‌گیرد و فیلم نایلون یا استرچ در دستگاه قرار دارد. با فعال شدن دستگاه، فیلم به صورت محکمی به پالت پیچیده می‌شود و در همین حین، نگهدارنده از بالا به پایین به بار نگهداری می‌کند تا بار روی پالت ثابت بماند.

فرودگاهی

دستگاه استرچ پالت فرودگاهی عملکرد مشابه دستگاه‌های استرچ پالت استاندارد دارد. پالت به صورت افقی بر روی صفحه قرار می‌گیرد و فیلم استرچ در دستگاه قرار دارد. با فعال شدن دستگاه، فیلم به صورت محکمی به پالت پیچیده می‌شود و بسته بندی را انجام می‌دهد. با استفاده از این دستگاه، پالت‌ها قبل از بارگیری در هواپیما یا پس از تخلیه از آن، به صورت محکم و امن بسته بندی می‌شوند.

دستگاه بسته بندی پالت فرودگاهی
5/5 - (1 امتیاز)