زاگرس ماشین کرج

دستگاه تفت خشکبار و تخمه

دستگاه تفت آجیل

دستگاه تفت آجیل یا همان دستگاه خشکبار و تخمه در زاگرس ماشین کرج با تخصصی ترین حالت ممکن تولید میشود.

زاگرس ماشین کرج طراح و تولید کننده ی ماشین آلات خط تولید تفت و شورکن آجیل، خشکبار، تخمه و… می باشد. برای بو دادن، برشته کردن و طعم زدن انواع خشکبار مثل پسته، نخود، فندق، بادام، بادام زمینی، بادام هندی و انواع تخمه آفتاب گردان، تخمه کدو، تخمه ژاپنی و دیگر خشکبار مناسب می باشد.
دستگاه تفت خشکبار و تخمه یا همان دستگاه تفت آجیل در دو مدل حرارت مستقیم و حرارت غیر مستقیم با مخزن دوار در ظرفیت های متفاوت ساخته شده و به دست تولید کنندگان خشکبار و آجیل می رسد.

عملکرد دستگاه تفت آجیل

برای بارگیری و پرکردن مخزن دستگاه تفت آجیل فوق از دستگاه بالابر استفاده میشود تا در وقت، هزینه و انرژی صرفه جویی شود و ضایعات کمتری برجای ماند.
مخزن دستگاه تفت تخمه را میتوان از جنس استیل، مناسب جهت تفت، بودادن پسته و دیگر خشکبار و از جنس آهن نسوز مناسب برای پختن و بو دادن تخمه ساخت . دستگاه تفت در سه ظرفیت متفاوت 20 کیلوگرم، 40 کیلو گرم و 80 کیلوگرم طراحی و ساخته می شود، که متناسب با آن تجهیزات و دیگر ماشین آلات وابسته مانند: دستگاه سرند، دستگاه طعم زن، دستگاه خشک کن و … از لحاظ ابعاد و ظرفیت متغییر میکنند.

ویژگی های دستگاه تفت خشکبار و تخمه

بنابر سلیقه و تفاوت مشتریان با یکدیگر، کاور های عایق و دستگاه تفت را می توان در دو مدل استیل و رنگ الکترواستاتیک ساخت عرضه کرد.
در قسمت کوره دستگاه تفت آجیل از مشعل هایی گازی و یا گازوئیلی با استاندارد، ایمنی و دارای برچسب انرژی استفاده می شود.
برای نگاه داشتن انرژی در قسمت کوره از آجر نسوز استفاده می شود که دمای کوره را تا 400 درجه بالا نگاه میدارد.
تابلو برق این دستگاه تفت آجیل به گونه ای تعبیه شده است که اپراتور میتواند دما، زمان پخت، اتوماتیک سازی بارگیری و تخلیه محصول را تنظیم نماید.
جهت جداسازی نمک اضافی و ناخالصی های بار در قسمت جلویی دستگاه تفت، دستگاه سرند تعبیه شده است تا محصول شما کاملا یک دست شود.
متناسب با بودجه ی خریدار دستگاه در دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می شود .

مشخصات فیزیکی دستگاه تفت خشکبار و تخمه

دستگاه تفت خشکبار و تخمه از پروفیل های محکم ساخته و جوشکاری شده است که در دمای بالا استحکام و مقاومت خود را حفظ کند. همچنین برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی تمام دستگاه با پشم سنگ عایق گشته و توسط دو لایه ورق ضخیم پوشانده شده.
جهت سفارش و دریافت لیست قیمت این دستگاه شما می توانید با شماره تماس های 02634716956 یا از طریق واتساپ با شماره 09309958589 در تماس باشید.
اشتراک گذاری:
0
دیدگاه‌های نوشته