طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

انواع دستگاه بلانچر

انواع دستگاه بلانچر

انواع دستگاه بلانچربلانچر آبی

از انواع دستگاه بلانچر می توان به بلانچرهای آبی اشاره کرد که معمولاً از یک منبع استوانه ای افقی سرباز یا سربسته تشکیل شده است که در آن آب داغ یا محلول سود با غلظت معین می ریزند. محصول با حرکت نقاله ی حلزونی به جلو رانده می شود. آب موجود با تزریق مستقیم بخار آب گرم می شود و معمولاً دمای آن به حدود 88 تا 99 درجه ی سانتیگراد می رسد. زمان بلانچینگ با تغییر سرعت نقاله ی حلزونی قابل تنظیم و معمولاً بین 1.5 تا 5 دقیقه متغیر است. آن قسمت از دستگاه بلانچینگ که با آب یا محلول در تماس است باید از فولاد زنگ نزن ساخته شده باشد.

بلانچر بخاری

از دیگر انواع دستگاه بلانچر می توان به بلانچر بخاری اشاره کرد که در این دستگاه ، محصول به کمک نقاله ی تسمه ای یا حلزونی از داخل اتاقک (محفظه ی) محتوی بخار عبور داده می شود. در بلانچر آبی ، خروج مقداری از مواد تشکیل دهنده ی قابل حل در آب که در عطر و طعم محصول مؤثرند نظیر ویتامین های قابل حل در آب (به خصوص ویتامین C) اجتناب ناپذیر است. در بلانچر بخاری اتلاف کمتری از مواد مغذی محلول در آب صورت می گیرد ولی زمان طولانی تری جهت غیرفعال کردن سیستم های آنزیمی لازم دارد.

تمامی دستگاه های ساخته شده توسط مجموعه زاگرس ماشین کرج دارای گارانتی 18 ماهه می باشد، این دستگاه ها همچنین دارای 10 سال خدمات پس از فروش بوده و این گارانتی خیال شما را برای خرید و سفارش دستگاه از مجموعه ما راحت می کند.

جهت دریافت لیست قیمت، سفارش محصولات و مشاوره رایگان با مشاورین زبده ما شما می توانید هم اکنون از طریق شماره تماس های 02634716956 و 09309958589 از طریق تماس تلفنی و همچنین از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. مشاورین ما در انتظار خدمات دهی به شما می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها