طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

دستگاه آبگیر سانتری فیوژ

آبگیر سانتری فیوژ چیست؟

دستگاه آبگیر سانتری فیوژ

بعد از شستشوی سبزیجات تازه و صیفی جات برگی مانند کاهو، کلم پیچ، گیاهان دارویی، نیازمند تجهیزاتی به نام دستگاه آبگیر سانتری فیوژ (دستگاه آبگیر سانتریفیوژ) هستیم که بتواند سرعت خشک شدن و نم گیری این اقلام را تسریع کرده و بهبود ببخشد.

از این رو با تکنیک های روز و نیروی متخصص خود توانستیم با به کارگیری نیروی گریز از مرکز به این مهم دست یابیم .

چرا باید سبزیجات را سانتری فیوژ کنیم ؟

همه ی ما میدانیم که آب از ترکیب مولکولهای هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده است و در فرایند اکسید شدن مواد مهم ترین نقش را دارد و از آنجا که بعد از عملیات شستشو آب بر روی سطح سبزیجات تازه، کاهو و … میماند ، اکسید شدن به سرعت شروع شده از این رو برای سالم نگاه داشتن سبزیجات نیازمند دستگاه آبگیر سانتریفیوژ هستیم که این مهم در نیروی گیریز از مرکز دوار آن به سهولت انجام می پذیرد.

ویژگیهای دستگاه آبگیر سانتری فیوژ

از مهم ترین ویژگی های دستگاه آبگیر سبزی و کاهو شرکت زاگرس ماشین کرج میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.
1 – سرعت بخشیدن به روند تولید
2 – ماندگاری کیفیت سبزیجات در زمان بیشتر
3 – اشغال فضای کمتر نسبت به آبگیری سنتی
4 – توجیه مناسب اقتصادی در برابر عملکرد های مکانیکی
5 – جلوگیری از پلاسیده شدن و فساد سبزیجات
6 – حفظ شکل ظاهری سبزیجات تازه بعد از آبگیری

کارایی و اپراتوری آسان آبگیر سانتری فیوژ

ابعاد، اندازه و زوایای مناسب این دستگاه، امکان استفاده برای بانوان شاغل در این زمینه را فراهم می آورد، چرا که بارگیری دستگاه بسیار آسان بوده و عملکرد ساده و به روز دستگاه برای بیسوادان و کم سوادان هم میسر می باشد.
دستگاه آبگیر سانتریفیوژ کاملا با استیل نگیر کاور شده است که علاوه بر زیبایی ، باعث دوام و کیفیت بالاتر این محصول شده است.

قابلیت استفاده از برق خانگی آبگیر سانتری فیوژ

قابلیت تک فاز شدن دستگاه از دیگر ویژگی های بارز آبگیر سانتری فیوژ است که این حق انتخاب را به مصرف کننده می دهد تا دستگاه را به صورت تک فاز یا سه فاز استفاده نماید.
ایمنی بالای این ماشین خیال آسوده و راحت را برای کاربر ایجاد می کند که در روند تولید و بهره وری بیشتر حائز اهمیت است ، به صورتی که با هر بار باز شدن درب دستگاه میکروسوئیچ به صورت خودکار خاموش شده تا از آسیب های احتمالی کاربر جلوگیری به عمل آید .
با لوله کشی خروجی دستگاه آبگیر سبزی به سمت فاضلاب شما در محل کار خود هیچ گونه رطوبت و آلودگی ندارید. این دستگاه قابلیت نصب با رولبرد و رول پلاک روی زمین را دارد که از لرزش های احتمالی و سر و صدا ممکن جلوگیری شود.
در خصوص  قیمت دستگاه آبگیر سانتری فیوژ و نیز خرید دستگاه آبگیر سانتری فیوژ با شماره تماس های موجود 02634716956 و یا از طریق واتس اپ با شماره 09309958589 در تماس باشید.
5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها