طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک

بسیاری از مردم مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی شرینک پک برای بسته‌بندی محصولات خود را درک می‌کنند، زیرا این یک راه‌حل بسته‌بندی عالی برای هر چیزی از محصولات غذایی گرفته تا چرخ دنده‌های مکانیکی است. هنگامی که شرکت ها بسته بندی خوبی برای محصولات خود ارائه ندهند ممکن است محصولات قبل از رسیدن به دست مصرف کننده آسیب های متعددی ببینند و یا دستکاری شوند. در این مورد انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک یکی از مواردیست که اکثر صاحبان کسب و کار به دنبال فهمیدن آن هستند. 

هنگام انتخاب بهترین دستگاه شرینک پک، باید جزئیات دستگاه و فیلم یا روکش شرینک مورد استفاده را در نظر بگیرید. این جزئیات شامل گیج، اندازه، و وضوح فیلم شرینک شما، به همراه طول تونل شرینک، ذخیره سازی، شرایط محیطی و هدف بسته بندی است که باید در خرید دستگاه شیرینگ پک نقش داشته باشند. ما یک مقاله در سایت داریم که راجب انتخاب بهترین دستگاه بسته بندی در ایران توضیحاتی را ارائه کرده ایم. این پست جزئیات بیشتری را برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه برای خرید دستگاه بسته بندی ارائه می دهد.

انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک

چرا کسب و کارها از بسته بندی شیرینگ پک استفاده می کنند؟

راه‌های زیادی وجود دارد که کسب‌ و کارها می‌توانند محصولات خود را بسته بندی کنند، که تعداد این روش ها رو به افزایش است. دلایل مختلفی برای انتخاب بهترین دستگاه بسته بندی شیرینگ پک وجود دارد، از جمله موارد زیر:

1. محافظت: بسته بندی شیرینگ پک محافظت از محصولات را ارائه می دهد. هنگامی که روکش شرینک را اعمال کردید، انتهای آن را ببندید تا یک بسته کاملاً بسته ایجاد شود و مواد را گرم کنید تا با محصول مطابقت داشته باشد. از محصولات در برابر آسیب آب، گرد و غبار، مالش و پارگی محافظت می کند.

2. دوام: روکش شیرینگ پک از محصولات در برابر ساییدگی در هنگام حمل و نقل در بارهای پالت شده محافظت می کند. هیچ کثیفی یا رطوبت نمی تواند به داخل آن نفوذ کند، بنابراین مانعی بادوام برای ایمن نگه داشتن محصولات ایجاد می کند زیرا آنها از انبارها یا مستقیماً به مشتریان ارسال می شوند.

3. مقاومت در برابر دستکاری: دلیل دیگری که کسب و کارها از بسته بندی شیرینگ پک استفاده می کنند مقاومت در برابر دستکاری است. اگر کسی دستکاری کند، واضح است و می توان محصولات را قبل از مراجعه به مشتری کشید. همچنین به کاربران نهایی کمک می کند تا در خریدی که انجام می دهند احساس اطمینان کنند.

4. کارایی هزینه: بسته بندی شرینک در مقایسه با سایر گزینه های بسته بندی مقرون به صرفه است و همچنین به فضای ذخیره سازی کمتری نیاز دارد و کارآمدتر است. محصولات را می توان بسته بندی کرد و با سکه برچسب گذاری کرد.

5. راحتی: می توانید از بسته بندی شرینک بر روی اشکال و اندازه های مختلف محصولات استفاده کنید. می تواند اشیاء با اشکال عجیب و غریب را بپوشاند و از هر اندازه محصول محافظت کند.

6 نمایشگر: مشاغل می توانند با انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک از روکش استفاده کنند و همچنان محصولات را در قفسه ها نمایش دهند. فیلم یا روکش شفاف اجازه می دهد تا محصولات قبل از خرید مشتریان دیده شوند.

انتخاب بهترین دستگاه شیرینگ پک برای کسب و کار

هنگام انتخاب بهترین دستگاه بسته بندی شرینک برای کسب و کار خود، انتخاب یک روکش مناسب برای محصولات شما ضروری است. شرکت‌ها اغلب روکش PVC را برای محصولات روزمره انتخاب می‌کنند و POF برای تماس مستقیم با اقلام مصرفی تایید شده است. ضخامت فیلم یا روکش شرینک پک بر حسب گیج یا میل با چندین گزینه کوچک کننده در دسترس است. برخی از فیلم های POF در دماهای پایین جمع می شوند و برخی دیگر برای آب بندی بادوام به حرارت بیشتری نیاز دارند.

بهترین دستگاه شرینک پک

دستگاه شیرینگ پک در طبقه‌بندی‌های متفاوتی هستند و اندازه‌های متفاوتی برای محصولاتی که ممکن است مصارف مبهم داشته باشند در دسترس هستند. موارد زیر را در نظر بگیرید:

1. حجم محصولات: شما می توانید یک دستگاه بسته بندی کوچکتر برای حجم کمتر و محصولات کوچکتر انتخاب کنید. این ماشین ها مقرون به صرفه هستند و برای مشاغل کوچک تجارت الکترونیک و فروشگاه های آنلاین به خوبی کار می کنند. درزگیرهای ضربه ای، سیلرهای I-bar و تفنگ های حرارتی برای حجم های کم استفاده می شوند زیرا همگی می توانند با هزینه های ورودی کمتری خریداری شوند.

2. تمام اتوماتیک: برخی از ماشین ها اتوماسیون کامل را ارائه می دهند که معمولاً برای مشاغل با مقیاس بزرگ و تولید بزرگ بیش از 10000 محصول در روز استفاده می شود. ماشین های فول خودکار می توانند تا 30 محصول در دقیقه بپیچند.

3. نوع بسته بندی:

سه نوع آب بند بسته بندی کوچک وجود دارد:

  • بسته بندی بسته بندی I-bar
  • بسته بندی سیلر L-bar
  • بسته بندی Continuos.

نحوه انتخاب بهترین دستگاه بسته بندی شیرینگ پک

بهترین راه برای انتخاب دستگاه شیرینگ پک انجام مراحل زیر است:

  1. اندازه مهم ترین و بزرگترین محصولات خود را تعیین کنید تا مطمئن شوید که دستگاه می تواند همه آنها را در خود جای دهد.
  2. سطوح خروجی خود را امروز و در آینده تعیین کنید.
  3. نوع فیلم شرینک مورد نیاز خود را بر اساس محصولات خود در نظر بگیرید و بعد از بسته بندی چه اتفاقی برای محصولات می افتد.
  4. ماشین های مختلف بسته بندی شرینک را که در دسترس هستند و اینکه هر کدام چگونه می توانند مزایایی را ارائه دهند را بدانید.
5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها