زاگرس ماشین کرج

دستگاه قند خرد کن اتوماتیک

دستگاه قند خرد کن اتوماتیک

دستگاه قند خرد کن

قند خرد کن یکی از ماشین آلات پرفروش زاگرس ماشین کرج  می باشد . متعلقات دستگاه قند خرد کن شامل موارد ذیل می باشد که هر کدام برای خرد کردن نوع خاصی از قند مانند ، قند کله ، کلوخ، شمشی و کبریتی طراحی و ساخته شده است .

انواع دستگاه قند خرد کن

دستگاه قند خرد کن انواع متفاوتی دارد که هرکدام اصطلاحات خاص خود را دارند ، در متن پایین تلاش بر این بوده که اصطلاحات را به همراه عملکرد این دستگاه ها به صورت مختصر و مفید برای شما عزیزان شرح دهیم.

دستگاه برش قند

دستگاه قند خردکن فوق در ابتدای خط قرارگرفته و مخصوص برش و اسلایس کردن قند کله و کلوخ می باشد، قند کبریتی و شمشی به دلیل آنکه خود به صورت ورقه ورقه هستند عملا نیازی به خرد شدن و اسلایس بیشتر نداشته و دستگاه برش قند برای این دو نوع قند به کار نمی رود .
دستگاه قند خردکن برش قند کله و کلوخ با به کارگیری مکانیک، الکترونیک و گاها پنوماتیک در نونه و ظرفیت های پایین برش قند را انجام می دهد .

قند خرد کن چهل و چهار تیغ

از آنجا که در دستگاه قند خرد کن ، برای اسلایس قند چهل و یا به درخواست مشتری چهل و چهار تیغه الماسه تعبیه می شود این دستگاه در اصطلاح عامیانه به قند خرد کن چهل تیغ و قند خرد کن چهل و چهار تیغ شناخته میشود.
برش در این دستگاه به صورت کاملا یکدست و منظم صورت می گیرد، چنانکه برای ضخامت هر اسلایس قند، تعریفی مشخص وجود دارد، که عمدتا 13 میلی متر الی 16 میلی متر و گاها 20 میلی متر بنا به خواسته مشتریان و مصرف کنندگان در دستگاه اعمال می شود.
بنا به توان مورد نیاز در دستگاه قند خرد کن از الکتروموتور هایی که به صورت چپ و راست در دو طرف با دو شفت اصلی دستگاه برش قند کوبل شده است استفاده می شود.
در دستگاه قند خرد کن اتوماتیک قسمت برش با یک دنده شانه ای مدولار و چرخ دنده با گیربکس حرکت بالا و پایین را به صورت اتوماتیک انجام داده و عمل برش صورت میپذیرد.

 دستگاه قند خردکن اتویی

در نوع نیمه اتوماتیک این دستگاه که به نام قند خرد کن اتویی در اصطلاح عامیانه شناخته می شود برش با یک اهرم 45 درجه را طی میکند و عمل برش و اسلایس قند را انجام می دهد.
تعویض آسان تیغه های برش یکی از مزیت های باالقوه این دستگاه قند خرد کن اتویی می باشد، چرا که اپراتوری آسان و ساده می تواند برای مشتری قابل تامل تر باشد.
سفید و فودگرید بوده که جهت خارج کردن قند های اسلایس شده PVC نوار نصب شده بر روی دستگاه از جنس به بیرون از دستگاه تعبیه شده و کاملا بهداشتی می باشد .
خردکن قند یکی از اصلی ترین دستگاه های این مجموعه است که قند کله، کلوخ، شمش و کبریتی برای خرد شدن باید از این مرحله عبور نمایند .
اسلایس های برش خرده قند از مرحله ی قبل بر روی نوار حرکت کرده و توسط دو تیغه که در جهت مخالف یکدیگر نصب شده اند به قند شکسته تبدیل می شود.
عملکرد این دستگاه قند خردکن به صورت لنگ می باشد، در قسمت زیرین دستگاه لنگ هایی با کورس موازی، کار بالا و پایین نمودن تیغه ها را انجام می دهند و با ضربه هایی منظم قند شکسته را به مرحله ی بعد یعنی خرده گیری و جداسازی به دستگاه سرند که در انتهای خط قرار دارد منتقل میکند .
عملکرد دستگاه سرند به صورت ویبره می باشد و محصول تولید شده را برای جدا سازی قند های ریز، درشت و خاکه به جلو هدایت میکند تا از خروجی های تعبیه شده در دستگاه به تفکیک خارج شده و برای مرحله ی بسته بندی آماده شود.

مشخصات فنی محصول

عملکرد : الکترومکانیک
نوع برش : دیسکی – 40 تیغ
شامل : سرند ، برش ، خردکن و غبارگیر
برق مورد نیاز : تک فاز یا سه فاز
برق مصرفی : 7 کیلو وات
ظرفیت : 700 کیلو در ساعت
وزن دستگاه : 830 کیلو گرم
ابعاد دستگاه : طول 270 عرض 110 ارتفاع 120
تماس با ما:
02634716956 – 02634716952
09123634345 – 09123638781

زاگرس ماشین کرج

اشتراک گذاری:
0
دیدگاه‌های نوشته