طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

دستگاه هسته گیر

دستگاه هسته گیر

دستگاه های هسته گیر از استوانه هایی تشکیل شده اند که روی آن فنجانک هایی به اندازه ی تقریبی گیلاس ها در ردیف های منظم تهیه شده است. وسط این فنجانک ها، دارای سوراخی، کمی بزرگتر از هسته های گیلاس می باشد.

دستگاه هسته گیر

در دستگاه هسته گیر هنگامی که در اثر گردش این استوانه در هر ردیف فنجانک در مقابل انبوه گیلاس ها قرار گرفت، هر فنجانک یک گیلاس در خود جای می دهد آن گاه هنگامی که یک ردیف از فنجانک ها به بالای استوانه رسید یک سری میله هایی که قطر هر یک کمی از هسته ی یک گیلاس باریک تر است و اطراف تیزی دارد و درست بالای سوراخ های فنجانک قرار دارند پایین آمده و مقداری از گوشت گیلاس را پاره نموده ، هسته ی آن را از سوراخ زیر گیلاس ها بیرون می آورد. گرچه کار این دستگاه تا حدودی کامل است ولی اغلب چند درصدی از گیلاس ها هسته گیری نمی شوند و یا هسته ی داخل آن می شکند و یا گوشت گیلاس از حد معمول بیشتر پاره می شود.

دستگاه هسته گیرهای مجموعه زاگرس ماشین کرج به دو گونه پدالی و اتومات می باشد که هر کدام از آنها به سه مدل تک نازله، دو نازله و سه نازله تقسیم بندی می شوند. تمامی دستگاه های این مجموعه دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد، این ضمانت و خدمات به شما اطمینان خاطر می دهد که با آسودگی تمام خرید خود را انجام داده و از کارکرد خوب دستگاه مطمئن باشید.

تماس با ما

برای دریافت مشاوره با مشاوران زبده ما می توانید هم اکنون با شماره تماس های این مجموعه به شماره 02634716956 تماس حاصل فرمایید، همچنین کارشناسان ما به صورت آنلاین نیز شما را پشتیبانی می کنند ، شما می توانید جهت دریافت پشتیبانی آنلاین از طریق برنامه واتساپ با شماره تماس 09309958589 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها