زاگرس ماشین کرج

زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

تماس بگیرید همین حالا

دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

Home » ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی » دستگاه های آماده سازی مواد خام » دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

همزن های کم سرعت با محور عمودی (Slow – Speed Vertical Shaft Impeller)

مایعات با ویسکوزیته ی بالا را با همزن های پارودار مرکب مخلوط می کنند که غالباً همزن های با چرخش ناهمسو نامیده می شوند. اساس طراحی آنها براساس همزن لنگری و دریچه ای است. در این نوع همزن تیغه های عمودی مورب برای افزایش حرکت شعاعی در ماده ی غذایی نصب می گردد.

همزن های دومحوری با تیغه های افقی (Twin – Shaft Horizontal Blades)

همزن های دومحوری با تیغه های افقیمتداول ترین نوع از این طرح دارای تیغه Z شکل می باشد. در این همزن دو تیغه ی سنگین روی یک مخزن فلزی نصب شده است. تیغه های Z شکل به طرف یکدیگر دوران می کنند. این همزن ها نیروی قابل توجهی تولید می کنند که به صورت گرما دفع می گردد.

برای همین برخی اوقات دیواره ی مخزن را دوجداره می سازند تا دمای دستگاه قابل کنترل باشد. این همزن ها که نیروی زیادی تولید می کنند کارآیی بالایی دارند در نتیجه زمان اختلاط آنها کوتاه است. برای خروج محصول مخلوط شده در هر دوره ی عمل، مخزن را خم می کنند یا ممکن است یک دریچه ی پیچی در کف مخزن جهت این منظور پیش بینی کرد.

برخی از این مخلوط کن ها که برای برش و اختلاط طراحی شده اند مجهز به تیغه های دندانه دار هستند. تیغه های دیگری نیز به شکل های مختلف مثل شبکه، زبانه ی مضاعف و قلاب مضاعف موجودند. از این مخلوط کن ها برای اختلاط خمیر کیک و …. استفاده می شود.

برای تهیه و دریافت لیست سفارش شما می توانید با مشاوران زبده مجموعه زاگرس ماشین کرج به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید، مشاوره ما به دو صورت از طریق تماس تلفنی با شماره تماس های 09309958589 و 02634716956 صورت می گیرد همچنین می توانید از طریق شماره 09309958589 از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
مارا در شبکات اجتماعی دنبال کنید
آخرین مقالات
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها
خط تولید سبزیجات خشک
خط تولید سبزی خشک

راه اندازی خط تولید سبزی خشک کارگاهی – خانگی – صنعتی یکی از بهترین و تخصصی ترین خدمات مرکز زاگرس ماشین کرج است. این مرکز

راه اندازی خط تولید میوه خشک در ایران
خط تولید میوه خشک

صرف نظر از فصل یا شرایط، میوه های خشک همیشه جایگاه ویژه ای را در هر خانواده ای به خود اختصاص داده اند. آنها معمولاً