طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی، دستگاه بسته بندی و باد کن بطری با بالاترین کیفیت توسط کارخانه زاگرس ماشین کرج

دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

دستگاه همزن برای مایعات با ویسکوزیته بالا

همزن های کم سرعت با محور عمودی (Slow – Speed Vertical Shaft Impeller)

مایعات با ویسکوزیته ی بالا را با همزن های پارودار مرکب مخلوط می کنند که غالباً همزن های با چرخش ناهمسو نامیده می شوند. اساس طراحی آنها براساس همزن لنگری و دریچه ای است. در این نوع همزن تیغه های عمودی مورب برای افزایش حرکت شعاعی در ماده ی غذایی نصب می گردد.

همزن های دومحوری با تیغه های افقی (Twin – Shaft Horizontal Blades)

همزن های دومحوری با تیغه های افقیمتداول ترین نوع از این طرح دارای تیغه Z شکل می باشد. در این همزن دو تیغه ی سنگین روی یک مخزن فلزی نصب شده است. تیغه های Z شکل به طرف یکدیگر دوران می کنند. این همزن ها نیروی قابل توجهی تولید می کنند که به صورت گرما دفع می گردد.

برای همین برخی اوقات دیواره ی مخزن را دوجداره می سازند تا دمای دستگاه قابل کنترل باشد. این همزن ها که نیروی زیادی تولید می کنند کارآیی بالایی دارند در نتیجه زمان اختلاط آنها کوتاه است. برای خروج محصول مخلوط شده در هر دوره ی عمل، مخزن را خم می کنند یا ممکن است یک دریچه ی پیچی در کف مخزن جهت این منظور پیش بینی کرد.

برخی از این مخلوط کن ها که برای برش و اختلاط طراحی شده اند مجهز به تیغه های دندانه دار هستند. تیغه های دیگری نیز به شکل های مختلف مثل شبکه، زبانه ی مضاعف و قلاب مضاعف موجودند. از این مخلوط کن ها برای اختلاط خمیر کیک و …. استفاده می شود.

برای تهیه و دریافت لیست سفارش شما می توانید با مشاوران زبده مجموعه زاگرس ماشین کرج به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید، مشاوره ما به دو صورت از طریق تماس تلفنی با شماره تماس های 09309958589 و 02634716956 صورت می گیرد همچنین می توانید از طریق شماره 09309958589 از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری این مقاله در:
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
مطالب بیشتر
جدید ترین پست ها