زاگرس ماشین کرج مشاور، طراح و سازنده ماشین آلات صنعتی (دستگاه بسته بندی، دستگاه ساشه، شیرینگ پک، میوه خشک کن، بوجاری، میکسر و…)

Search
تماس بگیرید همین حالا

دستگاه پرکن حجمی یکی از دستگاه‌های صنعتی مهم برای بسته‌بندی است که برای پر کردن مایعات، پودرها ، گرانول و مواد خمیری در بسته بندی های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه بسته بندی در فرآیند خود، به دلیل دقت و سرعت بالا، کاربرد های بسیار بالایی دارد.

خرید دستگاه بسته بندی

دستگاه پرکن حجمی قیمت + خرید

انواع دستگاه پرکن حجمی

این نوع ماشین آلات پرکن حجمی به صورت دستی، اتوماتیک، نیمه اتومات، صنعتی و خانگی تولید می‌شود.

این دستگاه دارای مدل های زیر است:

مدل دستی یا خانگی

در دستگاه پرکن حجمی دستی، کاربر با دستگاه ارتباط برقرار می‌کند و مواد را به صورت دستی به داخل بسته‌بندی می‌ریزد. این دستگاه برای بسته‌بندی انواع مواد مناسب است.

خرید دستگاه بسته بندی در تهران

دستگاه پرکن حجمی اتوماتیک

اما در دستگاه پرکن حجمی تمام اتومات، پر کردن بسته‌بندی به صورت کاملاً اتوماتیک انجام می‌شود. این دستگاه با استفاده از سیستم‌های اتوماتیک، مواد را به صورت دقیق و با سرعت بالا به داخل بسته‌بندی مورد نظر پر می‌کند. این دستگاه در صنایع بسته‌بندی با تولید حجم بالا، کارآیی بسیار بالایی دارد و می‌تواند تعداد زیادی بسته‌بندی را در واحد زمانی کمی بسته‌بندی کند.

نحوه عملکرد دستگاه

دستگاه پرکن حجمی، در ابتدا مواد مورد نظر شما را از طریق یک مخزن وارد دستگاه می‌کند. سپس با استفاده از یک پمپ، مواد پودری، گرانولی، مایعات یا مواد خمیری را به داخل بسته‌بندی و لفاف های مورد نظر پر می‌کند. این دستگاه با دقت بالا عمل می‌کند و میزان مواد را به صورت دقیق و با تکرار پذیری بالا در بسته‌بندی قرار می‌دهد.

دستگاه پرکن حجمی با توجه به نوع موادی که باید در آن پر شوند، طراحی شده است. برای موادی مانند مایعات، از دستگاه پرکن حجمی با سیستم پمپ استفاده می‌شود که با دقت بالایی میزان مایعات را به داخل بسته‌بندی پر می‌کند. همچنین، برای مواد خمیری و پودری، از دستگاه پرکن حجمی با سیستم وزنی (تک توزین – دو توزین – چهار توزین و…) استفاده می‌شود که با دقت بالایی میزان مواد را به داخل بسته‌بندی پر می‌کند.

کاربرد دستگاه پرکن حجمی

دستگاه پرکن حجمی، در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی، دارویی، صنایع شیمیایی و صنایع پتروشیمی استفاده می‌شود. همچنین، این دستگاه برای بسته‌بندی محصولاتی مانند شامپو، روغن موتور، عطر و ادویه‌جات، کیسه پرکن گجکیسه پرکن آرد و… نیز استفاده می‌شود.

یکی از مزایای دستگاه پرکن حجمی، دقت بالای آن در پر کردن بسته‌بندی است. با استفاده از این دستگاه، می‌توان میزان دقیقی از مواد را به داخل بسته‌بندی پر کرد و از تلفات مواد جلوگیری کرد. همچنین، با استفاده از دستگاه پرکن حجمی، سرعت بسته‌بندی بسیار بالا خواهد بود و می‌توان به صورت مداوم و پیوسته بسته‌بندی انجام داد.

ویژگی های دستگاه

دستگاه پرکن حجمی، به دلیل دقت و سرعت بالایش، در صنایع بسته‌بندی بسیار مورد توجه است. با استفاده از این دستگاه، بسته‌بندی حجمی محصولات با دقت بالا و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. همچنین، با استفاده از این دستگاه، تلفات مواد کاهش می‌یابد و باتنظیم دقیق میزان مواد، هزینه‌های تولید نیز کاهش می‌یابد. از این رو، دستگاه پرکن حجمی یکی از ابزارهای مهم و ضروری در صنعت بسته‌بندی است که توسط شرکت‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود.

قیمت دستگاه پرکن حجمی

قیمت دستگاه پرکن حجمی در زاگرس ماشین بسیار مقرون و به صرفه می باشد. این مرکز یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مراکز ساخت این دستگاه در ایران می باشد. (قابلیت ارسال به سراسر ایران وجود دارد.)

قیمت دستگاه بسته بندی و مزایای خرید انواع ماشین آلات صنعتی در این مرکز شامل 24 ماه گارانتی، 10 سال خدمات پس از فروش، ارسال به محصل، نصب و راه اندازی خط تولید و… می باشد.

در نهایت:

باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از دستگاه پرکن حجمی، به دلیل دقت بالا و کاهش تلفات مواد، بهبود در فرآیند بسته‌بندی و کاهش هزینه‌ها را به همراه دارد. از این رو، در صنایع مختلفی با توجه به نوع مواد و حجم تولید، این دستگاه به عنوان یکی از ابزارهای اساسی و مهم در فرآیند بسته‌بندی به کار گرفته می‌شود. برای استعلام و مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید!

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *