زاگرس ماشین کرج

دستگاه کیسه پرکن حجمی

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دستگاه کیسه پرکن حجمی

دستگاه کیسه پرکن حجمی

این دستگاه که یکی از پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی می باشد بیشتر جهت پر کردن مواد پودری به صورت حجمی و فله ای به کار می رود و بسیاری از بسته بندی ها با حجم های مختلف را با مواد مورد نظر به کمک این دستگاه پر می کنند. دستگاه های کیسه پرکن حجمی به دو صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد.

به طور کلی به دستگاه هایی که کار پر کردن انواع کارتن یا کیسه را توسط مخزن های حجمی خود انجام می دهند، دستگاه پرکن حجمی می گویند. به طور کلی از این مدل دستگاه ها در کارهای صنعتی و بزرگ استفاده می کنند.

کار این دستگاه ها در صنایع غذایی به دلیل اینکه در ابتدای امر بیشتر موادغذایی به صورت فله ای فروخته می شوند بسیار حائز اهمیت می باشد.

در دستگاه های نوع اتوماتیک کارکرد این دستگاه ها بدین صورت است که در ابتدای امر مواد اولیه اندازه گیری شده و سپس در ظرف یا کیسه مناسب با حجم مواد پر می شوند، سپس کیسه های پر شده به کمک نوارهای نقاله، جهت بسته بندی انتقال داده می شوند و دوخت نیز به صورت کامل انجام می شود.

در دستگاه های نیمه اتوماتیک کار دوخت کیسه توسط اپراتور انجام می شود.

در دستگاه های پرکننده حجمی و پودری ، مکانیسم عمل به این صورت است که بسته بندی یک محصول همراه با اندازه گیری دقیق آن انجام شده و در این حالت محصولات در سرعت کم و متوسط پر می شوند.

کاربرد دستگاه های کیسه پرکن حجمی

این دستگاه ها برای پرکردن اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک مواد پودری به شکل آرد، سیمان، انواع کودهای شیمیایی گرانولی و پودری به طور کلی تمامی موادهای پودری شکل در کیسه های مخصوص به صورت حجمی کاربرد دارد.

دستگاه های کیسه پر کن پودری دارای سیستم های کنترل PLC یا نمایشگر لمسی جهت کنترل کارهای مربوط به دستگاه بوده و همچنین سیستم های جانبی همانند دستگاه کیسه پرکن توزن دار، عیب یاب اتوماتیک، سیستم ثبت اطلاعات روزانه و ماهانه و همچنین هدایت کیسه ها به سمت دستگا های مختلف و سیستم های دوخت و سر دوزی از نوار نقاله استفاده می شود.

مشخصات فنی دستگاه کیسه پرکن حجمی ماشین سازی زاگرس کرج

این دستگاه مخصوص پر کردن انواع مواد گرانولی از جمله کشمش، قند، انجیر، برنج، شکر و غیره در گونی و کارتن می باشد.

عملکرد الکترومکانیک
سیستم توزین حجمی
برق موردنیاز 3 فاز – 4 کیلووات
وزن دستگاه 300 کیلوگرم
سرعت بسته بندی (در دقیقه) 5 الی 10
ابعاد دستگاه (ارتفاع × عرض × طول) 200 × 100 × 110 سانتیمتر
وزن بسته 2 الی 20 کیلوگرم قابل افزایش تا 50 کیلوگرم

خرید دستگاه کیسه پرکن حجمی

شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان ، دریافت لیست قیمت و خرید هم اکنون با شماره های ماشین سازی زاگرس کرج با شماره 02634716956 یا از طریق واتس اپ با شماره 09309958589 تماس حاصل فرمایید.

دستگاه کیسه پرکن حجمی

اشتراک گذاری:
دستگاه قوطی پرکن پودری
مشاهده مطلب
0